Top 10 7 Zonen Matratze 90×200 – Matrace

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sweetnight

#ad

Sweetnight Matrace ze studené pěny, bílá, paměťová pěna, 90 × 200 cm

#ad
Sweetnight #ad - Měkčí strana je vyrobena z 5 cm gelové paměťové pěny objemová hmotnost 50 kg/m³ a pevná strana je z komfortní studené pěny 13 cm objemová hmotnost 30 kg/m³, celková výška jádra cca 18 cm. Díky vzduchovému střihu je pěnová matrace prodyšná a zajišťuje dobrý komfort ležení a spaní.

Matrace 2 v 1 2 stupně tvrdosti h3, středně tvrdá a h4 pevná v jedné matraci. 100 nocí zkušební spánek. Dvojitý potah je odolnější a trvanlivější než jiný materiál. Zdravý potah matrace matrace sweetnight jsou certifikovány podle normy Öko-tex standard 100 a certipur-us. Po rozvinutí počkejte 2–3 dny, než se rozloží v plné velikosti, pak si můžete vychutnat svou oblíbenou matraci. Všechny naše výrobky jsou dodávány přes Amazon. Prodyšná matrace matrace z gelové pěny 90 × 200 cm se 7 zónami ležení se ideálně hodí pro spaní na břiše a na boku a podporuje záda optimálně v každé poloze ležení a zejména rovnoměrné rozložení hmotnosti.

Záruka 10 let. Díky rozmačkané pěně a potahu můžete nakupovat s důvěrou. Přizpůsobení válečkové matrace pro většinu postelí pro dodání je jednoduchá a zabalená je všechny matrace vakuovým balením a jsou navíjeny. Během 24 hodin obdržíte odpověď u našeho zákaznického servisu.
ZnačkaSweetnight #ad
VýrobceSweetnight #ad
Výška7.09
Délka78.74
Hmotnost30.2
Šířka35.43
Číslo díluSN-DFM001-18-90L-EU-N
ModelkaSN-DFM001-18-90L-EU-N

2. Novilla

#ad

Prodyšná, rolovací matrace, H3, bambusová vlákna, 7zónová gelová matrace ze studené pěny, Novilla Matrace 160 × 200 cm, Öko-Tex 20 cm

#ad
Novilla #ad - 7 zón pohodlného spánku matrace je rozdělena do 7 zón, aby se pohodlně přizpůsobila vašemu typu těla a vaší poloze při spánku; gelová paměťová pěna absorbuje zvuky a vibrace, které se orientují podle vaší tělesné hmotnosti; ať už ležíte naplocho nebo na boku, pěnová matrace se přizpůsobí vašemu tělu a podepírá každou část vašeho těla, takže partner s různými způsoby spspspspspspspmít pohodlný a pohodlný spánek;.

Zdravý a bezpečný spánekdobrá matrace vás bude dlouho doprovázet, proto novilla používá pouze látky certifikované Öko-tex; měkká, šetrná k pokožce a prodyšná vrstva látky je šetrná k pokožce; gelová paměťová vrstva CertiPUR-US zlepšuje prodyšnost a odvod tepla, takže máte příjemnější teplotu spánku a budete se probudit svěží. Spánek bez tlaku matrace ze studené pěny se skládá ze 4 různých pěnových vrstev; paměťová gelová pěna udržuje vaše tělo v chladu a pěna s vysokou hustotou rovnoměrně rozděluje vaši hmotnost a odlehčuje otlakům během spánku; oboustranná matrace má dva různé pocity spánku, jedna strana je pevnější a druhá měkčí, aby vyhovovala potřebám různých lidí a efektivně zlepšila kvalitu vašeho spánku;.

Teplotně řízený spáneklátka matrace novilla je protažena jedinečným bambusovým vláknem, které zvyšuje prodyšnost matrace o 30 %; a větraná vrstva cirkulace vzduchu a pěnová hmota ve tvaru vejce zajišťují prodyšné a pohodlné spací prostředí; jedinečné přizpůsobení teplotě paměťové pěny zajišťuje, že v létě zůstanete chladní a v zimě v teple;.
ZnačkaNovilla #ad
VýrobceNovilla #ad
Výška7.87
Délka78.74
Hmotnost31.53
Šířka62.99
Číslo dílu00840282730147
ModelkaNV0M801N-20-160L-EU

3. Inofia

#ad

Výška 26 cm, stupeň tvrdosti H3, ortopedická matrace pro klidný spánek, středně tvrdá, Inofia Matrace Ace Hybrid 90 × 200 cm, 7zónová matrace s pružinovým jádrem z taštičkových pružin, 100 nocí

#ad
Inofia #ad - Inofia ace hybrid matrace perfektní společník na spaní pro nejvyšší komfort a individuální přizpůsobení. Pěnová matrace H3 pro osoby do 130 kg. Robustní, stabilní a s dlouhou životností: taštičkové pružinové matrace. Jsme přesvědčeni, jakmile si je vyzkoušíte. Matrace je antialergenní, antibakteriální, je ideální také pro alergiky.

Optimální spánkový komfort matrace inofia se 7zónovým jádrem a ergonomickým přizpůsobením – se 7zónovým jádrem z několika jednotlivých pružin nabízí matrace Inofia dodatečný komfort, který zajišťuje nejvyšší komfort spánku a maximální bodovou elasticitu a přizpůsobivost. Vzdušný a vhodný pro alergiky díky své látkové struktuře zajišťuje matrace dostatečné větrání a správné proudění vzduchu. 100 nocí bezrizikového zkušebního spánku a praktické balení pro bezproblémové dodání.

Tím jsou zaručeny perfektní spací podmínky jak při teplých, matrace je navíc certifikována podle Öko-Tex, odolná, tak i při nízkých teplotách. Testovací spánek a výhody balení 100 nocí bezrizikové zkušební doby zajistí, že si ji budete chtít ponechat, že je vaše matrace pro vás to pravé. Online servis inofia vám rychle pomůže při řešení problémů. Matrace je vakuově uzavřená a řádně srolovaná v kartonu, takže je malá a snadno přepravitelná. Vzdušný a příjemný pro alergiky s tichou technologií absorbující otřesy.
ZnačkaInofia #ad
VýrobceInofia #ad
Výška10.24
Délka78.74
Šířka35.43
Číslo dílups-1
ModelkaAce Hybrid

4. Novilla

#ad

Novilla Matrace s jádrem z taštičkových pružin 90 x 200 H3, 7zónová matrace s pružinovým jádrem Certi-PUR US komfortní pěna Öko-Tex bezpečný potah matrace 20 cm

#ad
Novilla #ad - Klidný spánek – pěnová hmota s vysokou objemovou hmotností s certifikací certipur-us zajišťuje, že pružiny při spánku téměř necítíte. Během 24–72 hodin dosáhne své plné velikosti. Novilla vám nabízí 10 let servisu, neváhejte nás proto v případě dotazů kontaktovat.

Isté a pohodlné spánkové prostředí – látka je certifikována dle Öko tex, nemačkavá, odolná proti oděru, příjemná na kůži a měkká. V kombinaci s prodyšným pružinovým jádrem zajišťuje čisté a teplotní spací prostředí. Silná podpůrná síla – více než 500 pružin na 2 ㎡ nabízí dostatečnou podpůrnou sílu pro pohodlný spánek bez tlaku, abyste se probudili v klidu.

Matrace pro dvě osoby má boční výztuže, aby se zabránilo sklouznutí. Stovky pružin zajišťují přesnou oporu každé části těla v různých polohách spánku. Dné poruchy – kapesní pružiny minimalizují poruchy partnera a zajišťují pohodlný a klidný spánek. Rolovací matrace – matrace se dodává vakuově zabalená a během několika minut se rozloží.
ZnačkaNovilla #ad
VýrobceNovilla #ad
Výška7.87
Délka78.74
Hmotnost37.04
Šířka35.43
Číslo díluN-M02038-20-90L-EU
ModelkaN-M02038-20-90L-EU

5. XDREAM

#ad

XDREAM Pure 500 I ortopedické 7 zón 500 let péřová matrace s oboustranným potahem z komfortní pěny I stupeň tvrdosti 3 I 90 x 200 cm

#ad
XDREAM #ad - Potah: prodyšný dvojitý potah z 65 % polyesteru a 35 % viskózy, kvalitní dvojitý potah je prošitý klimatickým vláknem a všitým klimatickým páskem tak zajišťuje suché a zdravé spaní.

Celková výška: cca 22 cm, všechny materiály jsou testovány na škodlivé látky podle normy Öko-Tex Standard 100 . Navíc je potah pratelný do 60 °C. Matrace zaujme navíc svou komfortní výškou 22 cm. Ortopedická 7zónová 500dílná taštičková pružinová matrace s komfortní pěnou zajišťuje vynikající přizpůsobení tělu pro každý typ spánku, ať už na boku, spaní na břiše nebo na zádech.

Potah má všitý 4stranný zip pro snadné odejmutí potahu a 4 pásky pro otáčení a obracení matrace. Jádro: kvalitní 500 taštičkových pružin pro perfektní bodovou podporu těla. Komfortní pěnová podložka s objemovou hmotností 30 kg a výškou 3, 5 cm zajišťuje příjemný pocit při ležení.
ZnačkaXDREAM #ad
VýrobcexDream #ad
Výška8.66
Délka78.74
Šířka35.43
Číslo dílu29010004159

6. Aiidoits

#ad

Certifikováno dle Öko-Tex, Aiidoits Matrace 90 × 200 cm, matrace pro děti a dospělé, taštičková pružinová matrace s prodyšným potahem, výška 25 cm, 7zónová ortopedická matrace s pružinovým jádrem

#ad
Aiidoits #ad - Stupeň tvrdosti h3 matrace: díky nezávislé technologii jádra kapsových pružin je matrace měkká a pevná a nabízí vám měkký a pohodlný zážitek ze spaní a současně poskytuje dostatečnou podporu pro zmírnění bolesti zad, uvolnění unaveného těla a ukončení bezesných nocí. Každý materiál je vysoce kvalitní, ekologický materiál, a tyto materiály zajišťují, že budete mít co nejpříjemnější zážitek ze spánku.

Matrace z kvalitních materiálů: matrace se skládá z 9 vrstev různých materiálů. Záruka: matrace se dodává v roli a je připravena k použití již 2 hodiny po rozbalení. Paměťová pěna zajišťuje příjemný pocit těla; pěna s vysokou hustotou rovnoměrně rozděluje vaši hmotnost a odlehčuje stresovým bodům během spánku. Ergonomická 7zónová matrace: jedná se o ergonomickou 7zónovou matraci, která se perfektně přizpůsobí přirozeným křivkám vašeho těla a nabízí vám pohodlný zážitek ze spánku. Tato matrace s pružinovým jádrem bodově podporuje každou tělesnou oblast a zajišťuje vždy optimální polohu pro spaní, ať už jako spaní na boku, na zádech nebo na břiše.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně naší matrace, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis přes Amazon, určitě vám poskytneme uspokojivé řešení do 24 hodin. Každá matrace prošla 30 000 valivými testy, aby byla zaručena kvalita, průměr pružinové oceli dosahuje 2, která vám zajistí bezpečnost. Matrace s antibakteriální látkou: použití antibakteriálních a oddělených vláken poskytuje účinnou ochranu proti plísním a bakteriím, která dosahuje antibakteriálního účinku 99, 9 %; zdravá a šetrná k životnímu prostředí se silnou prodyšností a příjemnější k pokožce a pohodlnější, vhodnější pro miminka.
ZnačkaAiidoits #ad
VýrobceAiidoits #ad
Výška9.84
Délka78.74
Hmotnost46.3
Šířka35.43
Číslo díluMatratze
ModelkaAiidoits Matratze 90x200

7. MSS e.K.

#ad

MSS e.K. Matrace s pružinovým jádrem Medic Silver | taštičková pružinová jádra | extra vysoká 24 cm výška jádra: 22 cm | 90 x 200 cm | H4 | 7 zón ležení na těle | komfortní pěna | exkluzivní

#ad
MSS e.K. #ad - Pružinová jádra podporují lepší cirkulaci vzduchu než čisté pěnové matrace a tím pádem klima pro spaní – ocelové pružiny mají dlouhou životnost a zabraňují tvorbě chladu. 7 polohových zón těla – perfektní přizpůsobení: rozdělena do 7 zón, spaní na bocích, naše matrace s pružinovým jádrem přesně a ergonomicky podpírá správné části těla.

13. 023040 – testováno na škodliviny, především pro miminka, a proto zdravotně nezávadný, děti a alergiky. Výrobek testovaný na škodlivé látky: certifikováno podle standardu 100 od Öko-Tex. Proto je ideální pro všechny spací pozice, břiše nebo na zádech. Kvalitní, stabilní a dlouhá životnost: nejlepší kovové pružiny, dodatečnou pěnovou vrstvou na bocích a potaženo naším exkluzivním potahem na hranice Silver dělají z naší matrace s pružinovým jádrem XXL MEDIC Silver 90 x 200 cm H4 perfektní, potažené kvalitní komfortní pěnou, trvanlivou a super příjemnou plochu k ležení.

Tužka z tašky nejlepší volba: mají vynikající bodovou elasticitu a dávají se pouze na místech, kde je zatížen, různé části těla klesají různě hluboko.
ZnačkaMSS e.K. #ad
VýrobceMSS e.K. #ad
Výška9.45
Délka78.74
Hmotnost33
Šířka35.43
Číslo díluC03-300410-200.090.24-H4
ModelkaC03-300410-MEDICSILVER-200

8. Novilla

#ad

Öko-Tex 14 cm, Novilla Matrace 100 x 200 H2 & H3, matrace ze studené pěny, prodyšná a měkká, rolovací matrace, 9zónová pěnová matrace

#ad
Novilla #ad - Rolovací matrace -- vakuově balená matrace se rozvine během několika minut; mějte prosím trpělivost a počkejte minimálně 72 hodin, než matrace opět dosáhne své plné velikosti; Novilla vám nabízí 10 let servisu, proto nás neváhejte kontaktovat v případě dotazů.

Lze prát na 60 stupňů -- zdravé a bezpečné látky prošly testem Öko-tex; nemačkavé a trvanlivé, lze prát na 60 stupňů, měkké; povlak na přikrývku je odnímatelný, šetrné k pokožce, což vytváří čisté prostředí pro spaní. Matrace 2 v 1 – 14 cm matraci lze otočit a použít na obou stranách; vědecký design je vhodný pro různé lidi, ať už dáváte přednost pevnější nebo měkčí matraci, matrace Novilla vám pomůže vytvořit klidný noční klid a probudit se svěží.

Klidný spánek – pěnová hmota s vysokou hustotou má certifikaci CertiPUR, tedy zdravá a pevná; vynikající podpora hran zabraňuje sklouznutí. Design se 7 zónami – 7zónová matrace ze studené pěny je koncipována tak, aby podporovala cirkulaci vzduchu; matrace se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a polohy při spánku; ať už jste spící na boku, spíte na ploše nebo spíte na zádech, můžete se zcela uvolnit a rychle usnout do hlubokého spánku.
ZnačkaNovilla #ad
VýrobceNovilla #ad
Výška5.51
Délka78.74
Hmotnost18.74
Šířka39.37
Číslo díluN-M01027
ModelkaN-M01027

9. AM Qualitätsmatratzen

#ad

Kvalitní 7zónová taštičková pružinová matrace od AM Qualitätsmatratzen

#ad
AM Qualitätsmatratzen #ad - Vhodné pro alergiky. Dokonce i potahy se šijí v německu a ne pouze přetahují přes jádro matrace, jako u jiných nabídek, které lákají označením „Made in Germany“. Potah z kvalitního a odolného tencelu prošitý termoregulačními vlákny 400 g/m² reguluje teplotu a vlhkost a vytváří vynikající klima spánku.

Optimální bodová elasticita a schopnost přizpůsobit se tělu díky 480 pružinám na 2 m², které jsou jednotlivě zašité do malých kapes: nejlepší předpoklad pro klidné noci a luxusní spaní. Kvalita vyrobená v německu: naše matrace se kompletně vyrábí v německu. Matraci tvoří jádro silné 21 cm. Všechny součásti jsou testovány na škodlivé látky podle normy Oeko-Tex Standard 100 Tencel se vyrábí zcela ekologickým způsobem a lze jej prát na 60 stupňů a nechat uschnout.

Záruka spokojenosti: o naší kvalitě jsme přesvědčení a chceme přesvědčit i vás!--. Přesné složení viz „Technické detaily“. Ortopedická 7zónová taštičková pružinová matrace v prvotřídní kvalitě. S potahem je vysoká cca 25 cm.
ZnačkaAM Qualitätsmatratzen #ad
VýrobceAM Qualitätsmatratzen #ad
Výška9.45
Délka78.74
Hmotnost39.68
Šířka35.43
Číslo dílu4251292700055

10. Schlummerparadies

#ad

OPTIMA KLASSIK, Vysoce kvalitní 7 zónová pěnová matrace, prověřené jádro + povlak TÜV Rheinland, cca 19 cm celková výška, RG40, LGA, SCHLUMMERPARADIES matrace

#ad
Schlummerparadies #ad - TÜv rheinland, certipur, Öko tex standard 100: K1 testováno pro miminka. Matrace optima klassik od výrobce schummerparadies, rg 40 cca 19 cm celková výška, vysoce kvalitní pěnová matrace pravá vysoce odolná elastická pěna, se 7 zónami 2D-vlnovitý řez, výška jádra: 16 cm.

K dostání ve 2 stupních tvrdosti a v mnoha rozměrech. Dodací lhůta cca 2-4 dny. 100% kvalita materiálu, made in germany, lga test na škodlivé látky, jádro + látka potahu mnohokrát testována.7zónový účinný systém, odolný dvojitý potah – povlak lze prát až na 60 °C, 4 postranní zipy, vhodné pro alergiky, 10 let záruka na jádro.
ZnačkaSchlummerparadies #ad
VýrobceSchlummerparadies #ad
Výška7.48
Délka78.74
Hmotnost26.46
Šířka35.43
Číslo díluok-90x200-h3
ZárukaZáruka 10 let na jádro matrace, 3 roky záruka na potah (prohlášení o záruce: viz v záruce profilu prodejce / obchodní podmínky).