Top 10 Babykarten Zur Geburt – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Diese-Klappkarten

#ad

Blahopřání k narození, Baby Shower Boy G13.2, Pop Up pohlednice s modrým kočárkem z papíru

#ad
Diese-Klappkarten #ad - Darujte úsměv – miniaturní kočárek se při otevření karty rozvine jako pop up a vykouzlí úsměv na každé tváři. Poté ji jednoduše vložte do obálky a dárek je hotový. Mnohostranně použitelný – kartičku můžete použít při mnoha příležitostech, protože karty navrhujeme velmi elegantní a kvalitní.

Zvláštní dárek – tato zvláštní karta s ušlechtilým kočárkem v modré barvě jako pop up uprostřed určitě dotkne všechny rodiče. Kartu dostanete přímo s vhodnou obálkou a ochranným celofánovým pouzdrem. Dodání a spokojenost: dodáváme přímo ze skladu amazon a můžeme tak nabídnout nejrychlejší přepravu. Svým nákupem podpoříš tento projekt. Uvnitř je karta prázdná a máte dostatek místa pro své poselství. Udělejte někomu mimořádnou radost s touto dárkovou kartou.

Fair trade & kvalita – karty se vyrábějí za férových podmínek v rodinném podniku. Ať už jako dětská kartička, která se ideálně hodí pro narození chlapce, dárek nebo jako poděkování k narození: s touto kartou, jste zaručeně správně. Máme již více než 20 000 spokojených zákazníků, přesvědčte se sami o našich láskyplných produktech. Jednotlivé díly jsou vyříznuty laserem a pak ručně sestaveny. Karta má v uzavřeném stavu rozměry 15 cm x 15 cm.
ZnačkaDiese-Klappkarten #ad
VýrobceDiese-Klappkarten #ad
Výška7.09
Délka4.72
Hmotnost0.1
Šířka0.39
Číslo díluG13.2
ModelkaG13.2

2. Diese-Klappkarten

#ad

Pop Up pohlednice s růžovým kočárkem z papíru, dětská sprcha G13. 3, blahopřání k narození dívek

#ad
Diese-Klappkarten #ad - Udělejte někomu mimořádnou radost s touto dárkovou kartou. Poté ji jednoduše vložte do obálky a dárek je hotový. Jednotlivé díly jsou vyříznuty laserem a pak ručně sestaveny. Karta má v uzavřeném stavu rozměry 15 cm x 15 cm. Uvnitř je karta prázdná a máte dostatek místa pro své poselství.

Ať už jako dětská kartička, dárek nebo jako poděkování k narození: s touto kartou, která se ideálně hodí pro narození dívky, máte zaručeně pravé. Máte další dotazy? Přihlaste se u nás! Máme již více než 20 000 spokojených zákazníků, přesvědčte se sami o našich láskyplných produktech. Dodání a spokojenost: dodáváme přímo ze skladu amazon a můžeme tak nabídnout nejrychlejší přepravu. Svým nákupem podpoříš tento projekt. Zvláštní dárek – tato zvláštní karta s ušlechtilým kočárkem v růžové barvě jako pop up uprostřed jistě dotkne všechny rodiče.

Darujte úsměv – miniaturní kočárek se při otevření karty rozvine jako pop up a vykouzlí úsměv na každé tváři. Mnohostranně použitelný – kartičku můžete použít při mnoha příležitostech, protože karty navrhujeme velmi elegantní a kvalitní. Kartu dostanete přímo s vhodnou obálkou a ochranným celofánovým pouzdrem. Fair trade & kvalita – karty se vyrábějí za férových podmínek v rodinném podniku.
ZnačkaDiese-Klappkarten #ad
VýrobceDiese-Klappkarten #ad
Výška0.01
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo díluG13.3
ModelkaG13.3

3. Liebessa

#ad

Liebessa 3D pop-up přání blahopřání k narození chlapců dítě, blahopřání syn, ručně vyrobené 3D dětské přání modrý čáp chlapec-baby čáp modrý, narození dítěte, chlapec, chlapec

#ad
Liebessa #ad - Papír je extra silný, trvanlivý a kvalitní, karta může vydržet celá desetiletí jako vzpomínka. Perfektní dárek k narození – to je nejlepší způsob, protože pohlednice je opravdu něco zvláštního a obsahuje krásné překvapení, jak poblahopřát mamince a tátovi k narození syna, totiž 3D jeřáb.

Slib lásky – máte-li dotazy nebo problém, pomůže naše podpora z Hamburku absolutně nebyrokraticky. Stojíme za našimi produkty. Máte také dostatek místa pro osobní ručně psané zprávy. Do obálky se samozřejmě vejde poukázka. Kvalita liebessa – každá karta je láskyplně sestavena v několika pracovních krocích.

Připraveno k darování – dětské přání se dodává společně s obálkou. Efekt lásky wow – když rodiče novorozeného chlapce otevřou tuto nádhernou a kvalitní pohlednici a uvidí barevný jeřáb, budou se opravdu radovat a usmívat se. Jednotlivé prvky jsou zcela přesně vyříznuty laserem. Velikost v rozloženém stavu cca 25 cm x 18 cm.
ZnačkaLiebessa #ad
Výška0.01
Délka9.84
Šířka7.09
Číslo dílubaby-kranich

4. papercrush

#ad

Blahopřání k dítěti, blahopřání nebo peněžní dar k narození, papercrush® Pop-Up přání narození kočárek – neutrální 3D přání k narození pro dívky a chlapce, ručně vyrobené dětské přání

#ad
papercrush #ad - Pěstujeme stromy – koupí karty papercrush podpoříš opětovné zalesňování lesů na Madagaskaru. Efekt překvapení – při otevření dárkové karty se kočárek rozvine a vytvoří skvělý 3D efekt.

S poznámkovou kartou – abyste měli dostatek místa pro vaše blahopřání, je do 3D karty integrován praktický zásuvný list. Vtipný nápad na dárek pro nově vyrobené rodiče, se kterým si budete pamatovat. Darujte radost – vyskakovací blahopřání s kočárkem je roztomilé přání k narození chlapců a dívek, roztomilý dárek pro dítě nebo těhotenství a veselé překvapení pro oslavu miminek.

Tu lze vytáhnout na pravém okraji karty, popsat a vrátit zpět do přání. Ruční výroba – darujte malé umělecké dílo: kočárky a miminka byly řezány laserem a následně byly sestaveny v nejjemnější ruční práci do tohoto originálního pop-up narození karty. Již jsme zasadili více než 200 000 mangrovových stromů.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.08
Délka5.12
Šířka7.09
Číslo díluPC08035
ModelkaPC08035

5. LOViLEE

#ad

LOViLEE® Blahopřání vč. obálek a nálepek pro každou příležitost v dárkové sadě po 10 kusech – kvalitní pohlednice pro rodinu a přátele – přání k narozeninám v prémiové kvalitě

#ad
LOViLEE #ad - Darujte osobně – ať už pro přátele, děti, rodinu, partnera nebo kolegy – naše sada pohlednic má pro každého vhodný design. Objednejte nyní zcela bez rizika. Naše sada šablon k tisku nabízí navíc dárkové štítky a kreativní výroky pro vaše osobní poselství.

Naše pohlednice din a6 s ručně malovanými akvarelovými motivy jsou v německu tištěny ofsetovým postupem na pevném kartonu 350 g a zušlechtěny matně. Pohlednice nejsou jen stylovým doplňkem k dárku, ale můžete je také zaslat poštou jako osobní pozdrav. Proto platí 100% spokojenost nebo vrácení peněz. Váš bezstarostný balíček pro zvláštní pozdravy: každá karta má obálku v barvě slonoviny a dekorativní nálepkou, která zkrášlí váš dárek. Drsnou, bílou zadní stranu lze ideálně popsat.

Ať už jako přání k narozeninám nebo blahopřání ke svatbě, narození, výročí nebo ke složené zkoušce – naše láskyplně vytvořené pohlednice jsou vyrobeny pro mimořádné okamžiky. Naše narozeninové přání představují kvalitu, která vykouzlí úsměv na tváři vašich nejbližších. 10 kvalitních blahopřání s láskyplně malovanými akvarelovými motivy, které přinášejí opravdovou radost. Díky rozmanitým motivům máš vždy po ruce vhodnou pohlednici a zůstaneš uvolněný, až se blíží příští oslavy.
ZnačkaLOViLEE #ad
VýrobceLOViLEE #ad
Číslo díluLOV-Karten-10
ModelkaLOV-Karten-10

6. bsb

#ad

Blahopřání k narození 11,5 x 17,0 cm, přání k narození dívky a chlapce, bsb Přání k narození, krásné přání k narozeninám s motivem slona, přání Happy Birthday s obálkou

#ad
bsb #ad - Od veselých až po emocionální – my od bsb máme blahopřání ve všech možných variantách – jak pro vtipné, tak i pro citlivá poselství. S našimi kartami se postará o každou příležitost.

Jedinečné motivy – naše blahopřání má veselý, stylový nebo jednoduše krásný motiv. Dostatek místa pro srdečné textové zprávy je samozřejmě k dispozici. Bsb - již více než 25 let jsme my, rodinný podnik bsb-obpacher gmbh, jedním z předních německých vydavatelů pohlednic / papírnic. Láskyplné pohlednice jsou umělecké, kreativní a vyrobené s láskou k detailu.

Hrdě zastupujeme koncept "vše z jedné ruky". Jsme členem amfori bsci a naše výrobky jsou z velké části certifikovány FSC FSC C014266. Fsc certifikováno – naši odpovědnost vůči člověku a přírodě bereme velmi vážně. Darujte štěstí – naše umělecké pohlednice k narození jsou nejlepší cestou, jak popřát štěstí.
Značkabsb #ad
Výrobcebsb #ad
Výška0.02
Délka4.88
Hmotnost0.03
Šířka7.05
Číslo dílu311842-2
Modelka311842-2

7. Joli Coon

#ad

Velké věci často začínají malé, Joli Coon Znát těhotenství, A6 s přírodní obálkou

#ad
Joli Coon #ad - Z lásky k jedinečnosti je náš druh písma ručně psaný, natištěný na 400 g italského designového papíru, srdce je vyraženo v horké fólii a k tomu existuje ekologická dopisní obálka.

V případě problémů najdeme řešení. Naše blahopřání k oznámení těhotenství – velké věci často začínají malé - je přesně to pravé, pokud chcete darovat jednoduchou, ale ušlechtilou dětskou kartičku. Vše, co v jolicoon bereme do ruky, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Protože příroda k nám patří, sáhneš zde k výrobku, stejně jako my k ní, který je kompletně klimaticky neutrálně vyroben.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Číslo díluJoliCoon-Klitzeklein3438495
ModelkaJoliCoon-Klitzeklein3438495

8. pamindo

#ad

čáp s miminkem, blahopřání, pamindo® Přání k narození ze dřeva s obálkou A6 ušlechtilé a kvalitní, přání pro chlapce a dívky, bambusové přání jako přání k narození

#ad
pamindo #ad - Pro popis blahopřání z bambusu můžete použít přiložený vkládací list nebo napsat své pozdravy a přání přímo na dřevo. Různé motivy – dřevěné pohlednice jsou k dostání v různých designech a velikostech, takže u nás najdete vhodnou bambusovou kartu pro každou příležitost.

Stabilní dárková karta z bambusového dřeva se neohýbá a na rozdíl od běžných přání k narození se nemůže pomačkat. S papírem – máte na výběr. Perfektní pro sdělení blahopřání k narození. Vysoká kvalita – naše kvalitní blahopřání pro miminka vyrábíme ručně z neošetřeného bambusu.

Design čápa dělá z bambusové karty obzvlášť ušlechtilý dárek. Stabilní a robustní – pohlednice, která přinese radost i po mnoha letech. Sada pohlednic – dětské kartičky k narození ve formátu a6 jsou dodávány včetně růžového a modrého vloženého papíru a žluté dárkové obálky.
Značkapamindo #ad
Výrobcepamindo products GmbH #ad
Výška0.01
Délka5.87
Šířka4.29
Číslo díluBSGRBAK200.SB6
ModelkaBSGRBAK200.SB6

9. Joli Coon

#ad

Přání narození, Hello little one, Joli Coon Přání k narození, A6 s přírodní obálkou

#ad
Joli Coon #ad - V případě problémů najdeme řešení. Naše blahopřání k narození – hello little one – je přesně to pravé, pokud chcete darovat jednoduché, ale elegantní přání k narození. Karta je vytištěna na designovém papíře s designem 400 g, srdce je broušeno horkou fólií a k tomu je k dispozici ekologická dopisní obálka. Protože příroda k nám patří, stejně jako my k ní, sáhneš zde k výrobku, který je kompletně klimaticky neutrálně vyroben. Vše, co v jolicoon bereme do ruky, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Číslo díluJoliCoon-Hellolittleone
ModelkaJoliCoon-Hellolittleone

10. KE

#ad

Motiv: anděl 17,1 x 11,7 cm, KE, Prémiové blahopřání k narození se zlatou fólií, formát DIN B6, včetně obálky

#ad
KE #ad - Produkt - kvalitní blahopřání k narození ve formátu DIN B6 176 x 125 mm. Možnosti použití – ideální pro blahopřání k narození, přání k novému dítěti, ať už k narození chlapce nebo dívky. Certifikováno FSC. Výroba – hrdě vyrobeno v Německu. Kvalita – brilantní tisk na stabilním kartonu 210 g/m². Rozsah dodávky – pohlednice k narození včetně bílé obálky.
ZnačkaKE #ad
VýrobceKE #ad
Výška0.08
Délka4.92
Hmotnost0.01
Šířka6.93
Číslo dílu31-1073
Modelka31-1073