Top 10 Eufy Cam Solarpanel – Sledovací kryté a opěrné držáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. eufy Security

#ad

Solární panel pro eufyCam, eufy Security Solární panel eufyCam s účinností 2,6 W, IP65 Water Protection Class

#ad
eufy Security #ad - Chytrá solární energie: vysoce účinný 2, 6w solární panel zajišťuje, že i při pouhých několika hodinách slunečního záření je monitorovací kamera kdykoli připravena k použití.

Snadná instalace: držák v úhlu 360° včetně nástěnných kotev zaručuje snadné upevnění během několika sekund. Praktický přídavný materiál: díky 4 m dlouhému kabelu lze solární panel umístit pod ideální sluneční světlo a spojit s monitorovací kamerou. Vhodné pro všechny eufycams: efektivní nabíjecí energie pro eufyCam 2, eufyCam 2C, eufyCam 2 Pro, eufyCam 2C Pro a eufyCam 3C. Současně zajišťuje kabelová cívka pořádek. Třída ochrany proti vodě ip65: připraveno pro všechny povětrnostní podmínky, i na německou zimu.
Značkaeufy Security #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1
Délka7.32
Hmotnost0.69
Šířka4.56
Číslo díluT8700021
ModelkaT8700021
Záruka-.

2. YCTechLife

#ad

High efficiency, Solarmodul mit 9,8ft Ladekabel, YCTechLife 6W Solarpanel für Akku Überwachungskamera Aussen, USB Solarmodul Kompatibel mit Wiederaufladbaren Batterie Betriebene Kamera

#ad
YCTechLife #ad - Hocheffiziente solarenergie: das solarmodul ist ein hocheffizientes und stabiles monokristallines Silizium-Solarmodul mit einer Ausgangsleistung von 6W, das eine kontinuierliche Solarenergie für Ihre wiederaufladbaren Überwachungskameras liefern kann. Einfache installation: verwenden sie einen schraubendreher, den besten Winkel zu wählen, um die Montage der Halterung zu vervollständigen, um viel sonnenlicht zu erhalten, dann schließen Sie das Ladekabel des Solarpanels an Ihre Kamera an.

Wetterfestes design kann schweren wetterbedingungen wie starkem Regen, langlebig und langlebig, leicht zu reinigen, Schnee, was es für den Außeneinsatz macht. Kompatibilität: 6w solarpanel ist kompatibel mit dc 5v akku-kameras mit micro-USB- oder USB Typ-C-Anschluss. Das 9, 8 fuß lange stromkabel und die verstellbare Wandhalterung dieses Solarpanels ermöglichen die Flexibilität, ohne die drahtlose Kamera häufig aufladen zu müssen.

Ip65 wasserdicht: das solarpanel mit ip65 wasserdicht, stürmen standhalten, solarpanel Arbeitstemperaturbereich ist -40℉~+185℉. Das solarpanel ist nicht kompatibel mit Arlo, Ring, Google Nest, Blink, Kasa Kameras und anderen Plug-in-Kameras ohne Batterie. Packliste: 1*6w solarpanel, 1* usb typ-c anschluss, 1*schraubentasche, 1*360° verstellbare Wandhalterung, 1*Handbuch.
ZnačkaYCTechLife #ad
VýrobceYCTechLife #ad
Výška0.59
Délka7.87
Hmotnost0.72
Šířka6.89
Číslo díluSP-L33
ModelkaSP-L33

3. DEHKATA

#ad

Kompatibilní s držákem Micro USB a typu C, balení 2 ks 5 V IP65 vodotěsné solární napájení pro bezpečnost baterie 3 m, 360°, 6W solární panel pro bezdrátovou venkovní monitorovací kameru

#ad
DEHKATA #ad - Co dostanete: 1 x 6 w solární panel, 1 x montážní držák 360 stupňů, 1 x 3 m kabel s dc připojením, 3 x šrouby a hmoždinky a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Náš 6w solární panel funguje dobře i za horkého nebo velmi špatného počasí. 3 m dlouhý kabel vám pomůže umístit solární panel v nejlépe osvětlené oblasti.

Solární panel ip65: s monokrystalickým křemíkem ip65, vodotěsný a nerezový, udržuje solární panel vaši kameru funkční při dešti a sněhu, aniž byste si museli dělat starosti s výpadky proudu. Solární panel vám usnadní život, není kompatibilní s kamerami typu plug, už žádná výměna baterie, není zapotřebí síťový zdroj. Plug and works, už nemusíte stoupat na žebřík. Dokonalá kompatibilita: solární panel je kompatibilní s dc 5v akumulátorovými kamerami s přípojkou micro usb nebo usb-c, není kompatibilní s fotoaparáty Arlo Blink Ring.

Inné solární články: náš 6w solární panel se skládá z vysoce kvalitních pvc článků, jejichž účinnost přeměny je 1, 3násobně jiných solárních modulů s výstupním výkonem 5 V 6 W max. Snadná instalace: solární panel pro kameru jsou vybaveny nástěnnými držáky nastavitelnými o 360° pro maximální sluneční záření, takže po celý den získáte dostatek slunečního světla pro dobré nabití. Několik hodin osvětlení udrží vaši kameru nepřetržitě nabitou, takže můžete se solárním panelem skutečně odpočívat a vědět, že jste chráněni ve dne i v noci.
ZnačkaDEHKATA #ad
VýrobceDEHKATA #ad
Výška1.73
Délka8.66
Šířka7.09
Číslo dílu001
Modelka01

4. DEHKATA

#ad

360° nastavitelný držák, solární napájení pro bezpečnost baterie 3 m, IP65, 6W solární panel pro bezdrátovou venkovní monitorovací kameru, vodotěsné 5 V, kompatibilní s micro USB a typu C

#ad
DEHKATA #ad - Co dostanete: 1 x 6w solární panel, 1 x montážní držák o 360 stupňů, 1 x 3m kabel s DC přípojkou, 3 x šrouby a hmoždinky a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Efektivní solární články: náš 6w solární panel se skládá z vysoce kvalitních fv článků, jejichž účinnost přeměny je 1, takže se solárním panelem můžete opravdu odpočívat a víte, 3krát vyšší než u solárních modulů s výstupním výkonem 5 V 6 W max.

3 m dlouhý kabel vám pomůže umístit solární panel do nejlépe osvětlené oblasti. Náš 6w solární panel funguje dobře i za horkého nebo velmi špatného počasí. Snadná instalace: solární panel pro fotoaparát je vybaven nástěnnými držáky nastavitelnými o 360 ° pro maximální sluneční záření, takže po celý den dostanete hodně slunečního světla pro dobré nabití. Perfektní kompatibilita: solární panel je kompatibilní s bateriemi dc 5v s přípojkou micro usb nebo usb-c, není kompatibilní s kamerami Arlo Blink Ring.

Ip65 solární panel: s monokrystalickým křemíkem ip65, vodotěsným a nerezovým materiálem udržuje solární panel vaši kameru funkční při dešti a sněhu, aniž byste si museli dělat starosti s výpadkem proudu. Solární panel vám usnadní život, již žádná výměna baterie, není kompatibilní s kamerami typu plug, není zapotřebí žádný síťový zdroj. Plug and works, už nemusíte stoupat po žebříku. Několik hodin osvětlení udržuje vaši kameru nepřetržitě nabitou, že jste chráněni ve dne i v noci.
ZnačkaDEHKATA #ad
VýrobceDEHKATA #ad
Výška1.73
Délka8.66
Šířka7.09
Číslo dílu6wsolarpanle-es
Modelka01

5. Wasserstein

#ad

Wasserstein Solární panel kompatibilní s kamerou Eufy 2C a 2C Pro – kamera Power Your Surveillance Continuously with 13,1ft/4m Cable 3 ks, Black NOT Compatible with Cam Eufy 2/2 Pro/E

#ad
Wasserstein #ad - Balení obsahuje – 3 × solární panel, 3 × nabíjecí kabel pro venkovní použití, 9 × šrouby a hmoždinky na zeď, 3 × montážní držák 360 stupňů, 3 × uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Snadná instalace – jednoduše instalujte panel mimo váš dům a připojte konektor kabelu. Nastavitelný držák – s naším jedinečným nástěnným držákem 360 stupňů můžete svůj solární panel optimálně vyrovnat a zajistit tak maximální sluneční záření. Po zastrčení kabelu pevně přitlačte na to, abyste zajistili, že je dobře utěsněný.

Dodává se s kabelem o délce 4 m pro pohodlnou montáž. Nabíjení vaší eufy camem 2c/2c pro – náš solární panel zajistí, že se baterie vaší kamery Eufy Cam 2C nebo 2C Pro nikdy nevybije. Efektivní solární článek – solární modul se skládá z účinných solárních článků a rychle nabije vaši Eufy Cam 2C a 2C Pro.
ZnačkaWasserstein #ad
VýrobceWasserstein #ad
Výška2.36
Délka7.87
Šířka5.51
Číslo dílu4895230307342
ModelkaEufyCam2CSolar3BlkEU

6. eufy Security

#ad

Venkovní solární monitorování, kompatibilní s, 360° sledování, venkovní monitorovací kamera s 2,4 GHz WLAN, žádné mrtvé úhly, bezplatné používání, eufy Security Bezpečnostní kamera SoloCam S340

#ad
eufy Security #ad - S 8× zoomem uvidíte, kdo se blíží k vašemu domovu. Solární provoz, jednou nainstalováno – vždy aktivní: zažijte trvalou bezpečnost se solárním napájením, kterou lze díky odnímatelnému solárnímu panelu jednoduše nastavit a vždy připravit.

Všestranná instalace, bezstarostné zařízení: Instalace je díky kompaktní velikosti a bezdrátovému designu hotová během 5 minut. Dva pohledy: mějte přehled a současně přibližujte důležité detaily – vše v jednom obrázku. Duální výdrž kamery až 15 m: zachyťte každou událost u vás doma v ultra čistém rozlišení 3K. Monitorování 360° bez mrtvého úhlu: sledujte svůj domov s 360° pokrytím a on-device AI, které automaticky sleduje pohyblivé objekty. Mějte přehled o tom, co je pro vás důležité.
Značkaeufy Security #ad
VýrobceAnker #ad
Výška4.72
Délka3.43
Hmotnost1.39
Šířka3.43
Číslo díluT81703W1
ModelkaT8170

7. eufy Security

#ad

Bez měsíčních nákladů, 2,4 GHz WLAN, rozlišení 2K, nonstop napájení se solárním, bezpečnostní kamera venkovní solární, eufy Security Venkovní bezpečnostní kamera S220 SoloCam, bez ABO

#ad
eufy Security #ad - Snadná instalace: díky kompaktní velikosti a bezdrátovému designu lze kameru umístit kamkoli. Dné měsíční poplatky: jednorázově zaplatíte pořizovací cenu za S220 SoloCam – bez placeného předplatného.

Napájení solárním panelem: k provozu přístroje stačí pouze 3 hodiny slunečního světla denně. Identifikace osob: ať už se jedná o členy rodiny, pošťáka nebo cizí vetřelce, AI okamžitě pošle oznámení. Jasnost ve dne i v noci ve 2k: infračervené leD a clona f/1. 6 zajišťují jasné noční vidění. V kombinaci s homebase 3 je možné také individuální rozpoznání obličeje.
Značkaeufy Security #ad
VýrobceAnker #ad
Výška2.26
Délka3.17
Hmotnost0.69
Šířka3.82
Číslo díluT8134321
ModelkaT8134321
Záruka2.

8. eufy Security

#ad

Ochrana proti vodě IP67, eufy Security S230 SoloCam S40, solární panel, světlomet, venkovní monitorovací kamera, bezpečnostní kamera s Wi-Fi, solární provoz, bezplatné používání, rozlišení 2K

#ad
eufy Security #ad - Technologie vás automaticky upozorní 2 v okamžiku, kdy se osoby dostanou do zorného pole monitorovací kamery. Nejjasnější nápad na doma: od nynějška poskytují vaše světlomety na domovních dveřích nejen jas 600 lumenů, ale současně absolutní bezpečnost s pokročilým nočním viděním v živých barvách.

Chytré rozpoznání osob: integrovaná technologie k. I. Neexistují žádné měsíční nebo skryté náklady. Pro úplnou bezpečnost jsou všechny nahrávky uloženy se spolehlivým 128bitovým šifrováním dat přímo na zařízení s 8 GB úložiště1. Chytrá solární energie: vysoce účinný solární panel solocam s40 zajišťuje, že i při pouhých několika hodinách slunečního záření je monitorovací kamera kdykoli připravena k použití.

Absolutně bez poplatků: solocam je jednorázový nákup. Současně se sníží falešné alarmy způsobené pobíhajícími se zvířaty nebo padajícími podzimními listy. Křišťálově čistý monitor: zachycuje všechny aktivity kolem domova v ostrém rozlišení 2K. A nehraje si s sebou počasí, integrovaná baterie převezme zbytek práce.
Značkaeufy Security #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.97
Délka3.35
Hmotnost1.1
Šířka4.49
Číslo díluT81243W1
ModelkaT81243W1
Záruka2 roky výrobce.

9. eufy Security

#ad

Vodotěsná, udržitelné napájení, eufy Security Solární nástěnná kamera S120, bez poplatků, bezdrátová 2K solární monitorovací kamera venku, bodové světlo, světlo aktivované pohybem, rozpoznání AI

#ad
eufy Security #ad - Lze ji nainstalovat pouze ve 3 krocích a za méně než 5 minut. Nástěnné svítidlo vše v jednom s kamerou: bezproblémově integrovaná kamera a svítidlo monitorují venkovní prostor domu a osvětlují plochu jasem 300 lumenů. Pro komplexní zabezpečení jsou nahrávky událostí uloženy přímo na integrovaném eMMC a mohou být uchovávány až 60 dní.

2k vidění ve dne i v noci: živý přenos a videomateriál jsou zobrazeny v plném barevném nočním vidění 2K HD, že snímky jsou živé a ostré, takže každý detail je jasně rozpoznatelný. Není nutná žádná údržba a díky ekologickému nabíjení pomocí solárního zdroje není spotřebován žádný proud. Inteligentní rozpoznání s ai: kamera je vybavena pir senzorem, 6 metru a vysílá zprávy v reálném čase 1. Prostřednictvím aplikace eufy security lze odkudkoli komunikovat s ostatními osobami prostřednictvím 2cestného audia, který rozpozná pohyb v okruhu 7, navíc lze aktivovat 105dB hlasitou poplašnou sirénu pro odradení vetřelců.

Barevné noční vidění zajišťuje, i když světlo zhasne. Kromě toho se světlo při aktivaci pohybu automaticky zapne. Světlo je příjemně jasné, současně neruší žádné sousedy. 100% bezdrátové nabíjení se solárním proudem: integrovaná baterie vydrží v úsporném režimu až 60 dní, zatímco 2hodinové nabíjení solární energií napájí kameru již více než jeden den. Dné měsíční poplatky: kamera eufy wall light cam je jedinečná investice.
Značkaeufy Security #ad
VýrobceAnker #ad
Výška2.95
Délka9.06
Hmotnost0.66
Šířka6.5
Číslo díluT81A0311
ModelkaT81A0311

10. eufy Security

#ad

IP67, baterie na 180 dní, eufyCam 2C Pro, vyžaduje HomeBase 2, venkovní bezpečnostní kamera, venkovní bezpečnostní kamera, Eufy Security, rozlišení 2K, sada 2+1, kompatibilní s HomeKit a solárním panelem

#ad
eufy Security #ad - Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše kamera eufyCam C2 Pro prakticky vše: letní horka, déšť dokonce i německou zimu.

Ve dne i v noci. Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn. Výdrž baterie 180 dní: vaše bezpečnostní kamera vám po nabití bude fungovat půl roku. Rozlišení při použití s HomeKit činí 1080p. Rozpoznání osob: sada bezpečnostních kamer eufycam 2c pro rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach, abyste byli upozorněni jen ve správný okamžik. Rozlišení 2k: chytrá kvalita obrazu zajišťuje, že je každý snímek zaznamenán zcela jasně.
Značkaeufy Security #ad
VýrobceAnker #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost0.43
Šířka1.89
Číslo díluT81423D1
ModelkaT8142R