Top 10 Geburtstagskarte 80 Jahre Mann – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Joli Coon

#ad

Joli Coon 80 Happy Birthday dřevěná tabule se zaklapávací obálkou a pečetní nálepkou, přání k narozeninám 80

#ad
Joli Coon #ad - Vše, co v jolicoon realizujeme, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Narozeninám? pak je naše dřevěná karta v prémiové skládací obálce přesně to pravé. Hledáte zcela zvláštní přání k 80 Pokud byste byli nespokojeni, najdeme řešení.

Ve zcela individuálním stylu přitom nevytvoříte jen malé umělecké dílo, ale navždy nádherný upomínkový kousek. Jedinečné, zvláštní a zcela osobní. V naší manufaktuře jsme strávili tak dlouho, co si přeješ. S našimi dřevěnými kotouči olemovanými do zvláštní obálky k rozevírání a vhodnému narozeninovému přání ze dřeva máte perfektní šanci předat svou radost, dokud to nebylo možné kvalitativně a tak ti slibujeme: Tato karta splňuje to, ocenění a blahopřání stylovým a stylovým způsobem.

Objevte nyní naše přání k narozeninám 80, které se hodí do naší prémiové skládací obálky s vhodnou lepicí pečetí.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Výška0.04
Délka6.69
Šířka4.92
Číslo díluHolz-HB-80-DE

2. DUOMIO

#ad

DUOMIO 1944-6 Pole PERSONALIZOVATELNÁ! Kronika k 80. narozeninám Dárky pro ženy & dárky k 80. narozeninám pro muže – potisk na 400 g/m² prémiový papír – 80. narozeninová dekorace 1944 dárek k ročníku

#ad
DUOMIO #ad - Vaše fotografie upravíme podle formátu, přičemž v závislosti na kvalitě obrazu může dojít ke ztrátě kvality. Jako příklad viz druhý hlavní obrázek nejoblíbenější jméno a den v týdnu doplňujeme! Máte na výběr mezi prémiovým balíčkem zlato/stříbrnou nebo standardní A3 / A4.

K barevným odchylkám. Tyto noviny byly pečlivě prozkoumány a navrženy ze starých novin a zpráv. Neustále pracujeme na optimalizaci těchto služeb! sobotní doručení: pokud v pátek do 13:00 spustíte svou objednávku a jako způsob doručení zvolíte "prémiové doručení 1 pracovní den" za 11, prosíme vás prosím přímo kontaktovat, 99 €, zašleme ji prostřednictvím "sobotní expresní zásilky", pokud by dorazila 1%, takže můžete svou dodávku držet v rukou až do soboty večer. Míra je 99 %, abychom našli jiné řešení! :D.

Osobní dárek: tato roční kronika je skvělým nápadem na dárek k 80 . Vyrobeno v německu: všechny kroniky byly zkoumány a navrženy ze starých novin. Upozornění: vložte prosím svůj požadovaný obrázek ve vysokém formátu a v nejvyšší možné kvalitě/rozlišení, protože je přesně převzat! na základě různých monitorů a nastavení barev může být možný. Opravdu kvalitní překvapení k 80 Díky personalizaci vaší kroniky je tento vintage dárek mimořádně významný.
ZnačkaDUOMIO #ad
Výška0.04
Délka11.69
Šířka8.27

3. Joli Coon

#ad

Narozeninové přání 80, Joli Coon 80 Happy Birthday skládací přání s obálkou a voskovou pečetí

#ad
Joli Coon #ad - Pokud byste byli nespokojeni, najdeme řešení. Naše přání happy birthday 80 je přesně to pravé, pokud chceš darovat jednoduchou, ale elegantní pohlednici.

Vše, co v jolicoon bereme do ruky, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Z lásky k jedinečnosti je náš druh písma ručně psaný a vyražený v horké fólii z růžového zlata, vytištěný na designovém papíře 350 g a k tomu je k dispozici prémiová dopisní obálka s pravou pečetí vosku. Protože příroda k nám patří, stejně jako my k ní, sáhneš zde k výrobku, který je kompletně klimaticky neutrálně vyroben. V naší manufaktuře jsme strávili tak dlouho, dokud to nebylo možné kvalitativně a tak ti slibujeme: Tato karta splňuje to, co si přeješ.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Výška0.01
Délka7.09
Hmotnost0.04
Šířka4.92
Číslo díluGrau-KK-HB80-DE

4. MOKIO

#ad

MOKIO® Pop-Up pohlednice – jazzový koncert pod kvetoucím stromem – 3D dárková karta k narozeninám nebo ke svatbě, odchodu do důchodu, výročí, pro ženy a muže

#ad
MOKIO #ad - Při otevření skládací karty se rozvíjí nádherný strom s četnými růžovými květy pod nímž čtyři hudebníci hudebníci na klavíru, kontrabasu a trumpetě. Kvalitní skládací karta je vyrobena z pevného barevného papíru čistý papírový produkt - bez zvukového modulu a dodává se společně s vhodnou bílou obálkou.

Darujte radost při zcela zvláštních příležitostech! naše krásné skládací přání lze darovat při mnoha příležitostech, jako koncertní poukaz nebo k uzdravení přítelkyně – tato kvalitní blahopřání je láskyplné překvapení, kulaté narozeniny tety, jako např. Speciální skládací karta s 3d efektem překvapení při otevření! ať už pro maminku, tatínka, přátele, dědečka, babičku, kolegy nebo milovníky hudby – tato skvělá vyskakovací karta se hodí pro každý věk a mnoho příležitostí.

K odchodu kolegy z práce, které vychází ze srdce. Premium billet s ušlechtilou třpytivou vnější stranou, saxofonu, na které je vidět hudební kapela. Ručně vyrobená přání štěstí ve velkém formátu je v uzavřeném stavu 20 x 15 cm velká.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška0.04
Délka7.87
Hmotnost0.09
Šířka5.91
Číslo díluDDD-010

5. LIMAH

#ad

LIMAH® Pop-Up květiny, slunečnice / pro ženy, děkovné přání nebo pro dobré uzdravení/motiv konev se slunečnicemi a 3D motýly, muže jako přání k narozeninám

#ad
LIMAH #ad - Store navštivte náš amazon Store a objevte svět vyskakovacích karet. Následně je každá jednotlivá karta pečlivě sestavena do uměleckého díla. Překvapený efekt v uzavřeném stavu se popup karty od skládacích karet téměř neliší.

Pop up květiny s motýly na vnitřní straně propůjčují pohlednici neobvyklý a zvláštní efekt. Ručně vyrobeno. Efekt wow vzniká při rozevírání, když se motiv zcela sám a téměř magicky postaví. Letní a detailní blahopřání s velkou konev plnou slunečnic a motýlů k odklopení. Rozsah dodávky dárková karta dodáváme s vhodnou bílou obálkou a poznámkovou kartou 14 cm x 9 cm.

Příležitosti toto blahopřání lze darovat společně s krásnou kyticí, dárkem nebo poukázkou k narozeninám, poděkování nebo k uzdravení pro vás i pro něj. Karta je vyrobena z kvalitního papíru, k tomu je mnoho jednotlivých dílů řezáno a připraveno metodou laserového řezání. Motiv. S touto kreativní dárkovou kartou darujete spoustu zábavy, úsměvu a kousek radosti.
ZnačkaLIMAH #ad
Výška0.12
Délka5.12
Šířka7.09
Číslo díluPUC38
ModelkaPUC38

6. GREETING ART

#ad

Přátele, pop-up přání k 80. výročí, výročí pro rodinu, GREETING ART 80 narozeninových pohlednic, narozeniny, rodiče, přání k narozeninám, 3D vyskakovací pohlednice, zamilované

#ad
GREETING ART #ad - Pokud máte problémy s nákupem, kontaktujte nás prosím ihned a my vám vrátíme peníze nebo náhradu. Jedinečný design: narozeninové přání je krásné, personalizované, jednoduché a stylové. Narozeninám. Velikost výrobku velikost kartiček je přiměřená, prázdná kartička: 5, 1 x 3, 9 x 5, 3 palců, 3 x 6, 3 palce a blahopřání: 7, kterou lze snadno vložit do dárkové krabičky.

Když se karta otevře, automaticky se objeví jako exkluzivní symbol k 80 Přání k narozeninám je skvělá vzpomínka, svého milence, rodinu, ohromí každého, kdo ji obdrží. Vynikající zpracování: 80 Zákaznický servis: neustále hledáme vysoce kvalitní produkty a zavázali jsme se nabídnout zákazníkům dobrý zážitek z nákupu. Narozeninové přání je šité na míru pro zprostředkování narozeninových pozdravů, které lze kombinovat s elegantním, sladkým a komplikovaným designem detailů.

Obálka: 8, 9 palce. Velká památka: těchto šťastných 80 Vyberte si tento kreativní dárek k narozeninám pro svého přítele, kolegu a tak dále. Narozeninové přání pop up přináší více efektů překvapení než běžné narozeninové přání. Přidáním balónku a dárkových boxů přinese velké překvapení pro protagonistu večírku!
ZnačkaGREETING ART #ad
VýrobceGREETING ART #ad
Výška0.04
Délka7.87
Hmotnost0.11
Šířka5.91
Číslo díluGREETING ART193000380
ModelkaGREETING ART193000380

7. Dirty Pop Cards

#ad

Holy Crap You're Old 3D-Pop-Up-Karte, Ehepartner, Frauen, Geschwister, 1 Notizpapier, Eltern, Regenbogenkot-Emoji, 1 Umschlag, lustige Geburtstagskarte für Männer, Dirty Pop Cards

#ad
Dirty Pop Cards #ad - Or else - the only thing higher quality than our humor is Dirty Pop Cards dedication to unique and giggle-inducing pop up cards like you've never seen before! Love your pop card. Jeder wird alt – perfekt, vater, Ehefrau, um jemanden daran zu erinnern, opa, auch wenn er so alt wie Schmutz ist.

Ideal für mutter, ehemann, opa, dass er immer der Sh*t sein wird, Bruder, Schwester und alle mit em Humor. Unending laughs – mehr als ein gag-geschenk, unsere Pop-Up-Karten sind dank stabiler, hochwertiger Konstruktion und sorgfältiger Verpackung für jahrelangen Humor ausstellbar. How are you still alive – drücken sie ihr erstaunen aus, mit der aufschrift "Holy Crap You're Old", öffnet sich zu einem lächelnden glitzernden Regenbogenkot-Emoji in einem Partyhut, dass sie es so lange gemacht haben, "but you're still the sh*t".

Schreiben sie ihr herz aus – verwenden sie das mitgelieferte linierte Notizpapier, um alle Ihre herzlichen und snarky Geburtstagswünsche auszudrücken, ohne in die Ränder kritzeln zu müssen.
ZnačkaDirty Pop Cards #ad
VýrobceDirty Pop Cards #ad
Výška7
Délka5
Šířka0.2
Číslo díluDP1033

8. Joli Coon

#ad

Happy Birthday to You, přání A6 s přírodní obálkou a voskovou pečetí, Joli Coon Přání k narozeninám

#ad
Joli Coon #ad - Naše přání happy birthday to you je přesně to pravé, pokud chcete darovat jednoduché, ale elegantní přání k narozeninám.

Vše, co v jolicoon bereme do ruky, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Z lásky k jedinečnosti je náš druh písma ručně psaný, natištěný na 400 g italského designového papíru, nafukovací balónek je vyražen horkými fóliemi a k tomu je zde ekologická dopisní obálka. V případě problémů najdeme řešení. Protože příroda k nám patří, sáhneš zde k výrobku, stejně jako my k ní, který je kompletně klimaticky neutrálně vyroben.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Výška0.01
Délka3.94
Hmotnost0.04
Šířka3.15
Číslo díluJoliCoon-Minimalism-HappyBirthday
ModelkaJoliCoon-Minimalism-HappyBirthday

9. bentino

#ad

Hraje píseň CELEBRATION, blahopřání s velkým přáním, DIN A4 sada s obálkou, blahopřání s hudbou, bentino Blahopřání XL k narozeninám se svíčkou k vypukání

#ad
bentino #ad - Světová novinka: po otevření pohlednice uvidíte narozeninovou svíčku. Interaktivní – blahopřání s efekty. Vysoká zábava – originální narozeninové přání s melodií se srdcem a šarmem.

Detaily – xxl karta se zvukem: otevřená din a3, uzavřená din a4. Iroký sortiment – různé xxl pohlednice pro každý vkus. Ukažte svým nejbližším a přátelům s touto xxl blahopřáním, jak moc se vám líbí, a vyvolejte jim úsměv. Zaručená zábava pro mladé i staré na každé narozeninové oslavě. Karty bentino s efekty jako vykašlávání, hlazení nebo dotyková funkce.

Počkejte silně do karty, vyfoukne se a přehraje se píseň "Celebration" oververze. Bílá obálka din a4 je součástí dodávky, originální karta bentino ze série "GREAT CARDS". Také pro dětské narozeniny a kulaté narozeniny. Vtipné přání happy birthday s mimořádnou kvalitou zvuku.
Značkabentino #ad
Výrobcebentino GmbH #ad
Výška0.39
Délka11.81
Šířka8.46
Číslo díluB-2089
ModelkaB-2089

10. Huameigf

#ad

Jumbo-Geschenke zum 80. Geburtstag für Frauen und Männer, einzigartiges Geburtstagsgeschenk für 80 Jahre alten Ehemann und Ehefrau,, Vintage Geburtstagskarte zum 80. Geburtstag für Mama und Vater

#ad
Huameigf #ad - Geburtstag: finden sie interessante karten zum 80 Produktinformationen: 20, 9 cm, 1 x 26, verpackt in einem goldfarbenen passenden Umschlag und Schutztasche, um Schäden an der Grußkarte zu vermeiden.

Geburtstag für Ihre Familie. Weißer hintergrund innen – beste geschenke zum 80 Geburtstag für väter, innen blanko, so dass viel Platz für Ihre persönlichen Segen bleibt. Qualität: unsere produkte sind garantiert. Die karten enthalten einige spezifische Ereignisse im Jahr 1944, die Ihnen helfen können, interessante Ereignisse mit Familie und Freunden zu überprüfen.

Geschenk zum 80 Geburtstagskarten aus dem jahr 1944: Sie erhalten eine interessante und kreative perfekte Geburtstagskarte zum 80 Wenn das produkt während des transports gebogen oder beschädigt ist, können Sie uns eine Nachricht senden, um es zu lösen. Geburtstag für eine unvergessliche Geburtstagsfeier. Vielen dank für Ihre Zusammenarbeit.
ZnačkaHuameigf #ad
VýrobceHuameigf #ad
Výška0.09
Délka10.6
Šířka7.9
Číslo díluHGFMG-HM204-BH
ModelkaHGFMG-HM204-BH