Top 10 Haustürlampe Mit Bewegungsmelder – Sonderangebote in Kochen, Haus & Wohnen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Steinel

#ad

L 585, antracit, Steinel, venkovní nástěnné světlo, nástěnná lampa venkovní s pohybovým čidlem 180 °

#ad
Steinel #ad - Durch die vertikal um 70° schwenkbare Fresnel-Linse lässt sich der Sensor exakt anpassen. Zeit- und dämmerungsschwelle werden per Drehregler stufenlos eingestellt. Der erfassungsbereich lässt sich mit beiliegenden Abdeckblenden reduzieren. Diese wand-lampe aus uv-beständigem Kunststoff ist ideal für Hausfronten und Eingänge. Der passiv-infrarot bewegungsmelder hat einen 180° Erfassungswinkel und max. Das leuchtmittel ist nicht im Lieferumfang enthalten. 10 m Reichweite. Highlight dieser eingangs-Leuchte ist der mundgeblasene Glaskörper mit den markanten Blaseneinschlüssen.
ZnačkaSteinel #ad
VýrobceSteinel #ad
Výška11.93
Délka8.98
Hmotnost2.45
Šířka8.46
Číslo dílu4007841005917
Modelka005917

2. Audor

#ad

Teplá bílá, chodbu, schodiště, vodotěsná, IP65, Audor Venkovní lampa s detektorem pohybu, venkovní svítidlo pro zahradu, 18 W LED nástěnné svítidlo venkovní/vnitřní nástěnná lampa

#ad
Audor #ad - Detektor pohybu + infračervený senzor pro lidské tělo. Je také vhodný pro vnitřní použití, koupelna, balkon, ale také vytvořit elegantnější život. Je lepší instalovat do chráněného venkovního prostoru, takže jej lze použít nejen uvnitř i venku. Ať už ve dne nebo v noci, světlo se automaticky rozsvítí, nemusíte světlo ručně zapínat, když někdo projde, a je pohodlnější šetřit proud a uspokojit vaše rozmanité potřeby.

Můžete osvětlit nejen svůj prostor, chodba, výstavní hala, neváhejte nás kontaktovat. Upozornění: vezměte prosím na vědomí, čímž se prodlouží životnost lampy. Inteligentní venkovní lampa s detektorem pohybu – audor 18w nový design! ! automatické zapnutí do 10 stop, pokud je světlo tmavé, automatické vypnutí po 15–40 sekundách není rozpoznán žádný pohyb. Vysoká kvalita – celé tělo lampy je z čistého hliníku, má dlouhou životnost, vynikající odolnost proti korozi a nikdy nemění barvu, snadné čištění.

Design je elegantní a moderní. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití-toto vodotěsné led nástěnné svítidlo lze instalovat venku jako park, zahradu atd. Pokud máte problém s tímto nástěnným led osvětlením, ložnice, bar, kavárna, jako je obývací pokoj, galerie. Také úspora energie a ochrana životního prostředí, s dobrou odolností proti vibracím; barevné stříkání, životnost až 50 000 hodin. Outward vzhled vypadá fantasticky a pokročilě.
ZnačkaAudor #ad
Výška9.84
Délka4.92
Šířka4.92

3. Steinel

#ad

Nástěnná lampa, E27, 60 wattů, 009816, kryt z nerezové oceli, 28,6 x 16,2 x 8,5 cm energetická třída A +, 180 ° detektor pohybu, otočný, dosah 10 m, Steinel venkovní světlo L 22

#ad
Steinel #ad - Senzor a kryt lampy jsou vyrobeny z polykarbonátu odolného proti nárazu. 20 w. Venkovní nástěnná lampa steinel s objímkou e27 pro žárovky s max.

60 w a také pro úsporné zářivky nebo LED žárovky s max. Ideální pro vchody do domu, čelní strany domu, na balkon nebo na terasu. Doba náběhu a funkce soumraku lze nastavit pomocí snadno přístupných a diskrétně umístěných otočných ovladačů na spodní straně senzoru. Designová venkovní lampa l 22 s atraktivním krytem z nerezové oceli. Lampa senzoru l 22 se šíří díky průsvitnému podvozek příjemné a rovnoměrné světlo. Pasivní infračervený pohybový senzor má úhel detekce 180 ° a rozsah až 10 m.
ZnačkaSteinel #ad
VýrobceSteinel #ad
Výška4.43
Délka1.32
Hmotnost1.76
Šířka2.51
Číslo dílu009816
Modelka009816
Záruka3.

4. qfzwj

#ad

Qfzwj Venkovní lampa s detektorem pohybu, E27 Base nástěnná lampa max. 60 W, IP44 vodotěsné venkovní svítidlo, černá venkovní lampa, nástěnné svítidlo z ušlechtilé oceli venkovní

#ad
qfzwj #ad - Kompatibilní se všemi max. Nástěnná lampa se hodí do vašeho obývacího pokoje, schodiště, koupelny, chodby, zahrady, ložnice, vchodu, terasy a balkonu. Snadná instalace všechny potřebné instalační materiály jsou součástí dodávky, je připojit dráty, aby byla instalace jednoduchá a snadná. Inteligentní detektor pohybu pir detektor pohybu a stmívací spínač.

Moderní elegantní designtoto nástěnné svítidlo s jednoduchým designem a matným černým povrchem vytváří elegantní a moderní dojem, jídelny, hodí se k různým stylovým dekoracím. Vysoce kvalitní ušlechtilá ocelnaše venkovní lampa je vyrobena ze 100% ušlechtilé oceli a průhledného skla z polykarbonátu, které jsou nerezavějící a bezešvé a účinně zabraňují korozi nebo korozi. 60 w na bázi e27 žárovka není součástí dodávky. Vodotěsné krytí ip44 a patice e27naše venkovní svítidla jsou certifikována podle ip44, plně vodotěsné a dokonale přizpůsobené všem povětrnostním podmínkám.

Vše, co musíte udělat, vložit žárovku a zavřít víkem – hotovo. Detekční úhel: 120°, automaticky se zapne v rozsahu 0–10 m a při absenci pohybu se automaticky zapne po cca 40 sekund pro úsporu proudu čas vypnutí lze nastavit také ručně, svítí pouze při detekovaném pohybu ve tmě, rozpozná pohyb zvířat, detekční rozsah: 3 m v výstupním stavu manuální nastavení až 10 m, vozidel a osob. Povrch z nerezové oceli je ošetřen různými postupy, aby byla zaručena dlouhá životnost a odolnost vůči všem povětrnostním podmínkám.
Značkaqfzwj #ad
Výrobceqfzwj #ad
Výška12.6
Délka4.72
Hmotnost1.57
Šířka4.72
Číslo díluGH3
ModelkaGH03

5. Oktaplex lighting

#ad

Nástěnné svítidlo, teplá bílá, 14,6 W, Oktaplex Ros venkovní lampa s detektorem pohybu, venkovní svítidlo, IP65, LED 1300 lumenů, 3000 K, 230 V, antracitové

#ad
Oktaplex lighting #ad - Detekční oblast má úhel 140° a dosah až 9 m. Infračervený senzor s plynule nastavitelnou dobou spínání 10 sekund – 5 minut a integrovaným stmívacím spínačem 3–2000 luxů.

Rozměry: 18, 4 x 7, 0 x 17, 2 cm d x Š x v. Kabelové zavedení lze provést ze zdi domu a zespodu. Jednoduchá montáž na stěnu s přímým připojením k síti 230 V. Upevňovacího materiálu. Rozsah dodávky: led venkovní nástěnná lampa se senzorem Ros IP65 3000K teplé bílé světlo vč. Nepřímé osvětlení s 1300 lumeny vytváří teplé bílé světlo 3000 K bez oslňujících efektů při spotřebě pouze 14, 6 W. Venkovní lampa s pohybovým senzorem.
ZnačkaOktaplex lighting #ad
VýrobceETAPLEX #ad
Výška2.83
Délka7.09
Hmotnost1.04
Šířka6.85
Číslo dílu17153.3K
Modelka17153.3K

6. BENMA

#ad

IP65 vodotěsné 18 W teplá bílá 3000 K hliník, na zahradu, BENMA LED nástěnné svítidlo s detektorem pohybu, garáž 260 × 125, venkovní nástěnná lampa, obdélník, přední koupelnu, venkovní lampa, verandu

#ad
BENMA #ad - Může vnímat pohyb květin, když je ve tmě detekován pohyb, stromů, zvířat a auta v okruhu 5 metrů. Perfektní nástěnné světlo: těleso svítidla je vodotěsné podle ip65. Snažíme se vám nabídnout uspokojivý zážitek z nakupování. Pokud máte dotazy, obraťte se prosím na nás.

S detektorem pohybu: radarový detektor pohybu a fotosenzitivní design. Snadná instalace: použitelné napětí: ac 85-265 v. Vysoce kvalitní plastové stínidlo má dobrou propustnost světla a rovnoměrnost. Detekční úhel: 120°. Teplá bílá 3000 k, nástěnná lampa vyzařuje příjemné světlo, vhodné pro všechny dekorativní styly. Spora energie a vysoká účinnost: nástěnný světelný zdroj je kvalitní cob led záplata s nízkou spotřebou a vysokým výkonem.

Vítejte na konzultaci! Připojte domácí kabely k kabelům nástěnného svítidla pomocí kabelových svorek, oprava pomocí šroubů, jednoduchá instalace, doporučujeme však pro vaši bezpečnost instalaci podle profesionálních pokynů. Snímací oblast: 5 m. Vyrobeno z robustní hliníkové slitiny, stabilní a s dlouhou životností. Kabelové spoje nejsou vodotěsné a musí být ovinuty vodotěsnou lepicí páskou nebo upevněny vodotěsnými kabelovými svorkami.
ZnačkaBENMA #ad
VýrobceBENMA #ad
Výška4.92
Délka10.24
Hmotnost2.01
Šířka4.92
Číslo díluGYCFD
ModelkaGYCFD

7. HOFTRONIC

#ad

Huron LED nástěnné svítidlo s detektorem pohybu, klasické E27 – IP44 vodotěsné – venkovní lampa 120° senzor – černé hliník – venkovní nástěnné svítidlo – světlo na domovní dveře, HOFTRONIC

#ad
HOFTRONIC #ad - Plně nastavitelný pohybový senzor: senzor lze nastavit na detekční vzdálenost a dobu zpoždění. Snímací dosah lze nastavit mezi 4 a 8 metry. Dobu prodlevy lze nastavit od 5 sekund do 5 minut. Vodotěsné a nerezové: senzorové světlo je vodotěsné podle ip44 a je vyrobeno z bezúdržbového hliníku a bezpečnostního skla.

Díky tomu nástěnné svítidlo nerezaví a sklo se při náhlých změnách teploty nerozbije. Třída ochrany ip44 zajišťuje, že nástěnná lampa nevypadne vlhkostí a/nebo prachem. Nemusíte nejdříve chodit do železářství. Tím detekuje detektor pohybu všechny pohyby na zahradě a venku. Nástěnné svítidlo se senzorem svítí pouze tehdy, když chcete. Klasické nástěnné svítidlo s detektorem pohybu: toto nástěnné svítidlo Huron má detektor pohybu se snímacím úhlem 120 stupňů.

Kombinujte klasické nástěnné svítidlo Huron s krásnou žárovkou pro vytvoření náladového a autentického efektu. K tomu patří šrouby, hmoždinky a imbusový klíč. Snadná instalace: venkovní nástěnné svítidlo huron se snadno instaluje. E27 led nástěnné svítidlo: nástěnné svítidlo se senzorem huron má patici e27 a je vhodné pro všechny druhy žárovek E27. S nástěnným svítidlem získáte všechny materiály, které potřebujete pro instalaci nástěnného svítidla se senzorem.
ZnačkaHOFTRONIC #ad
VýrobceHOFTRONIC #ad
Výška8.46
Délka6.69
Hmotnost11.02
Šířka8.46
Číslo dílu2707699
Modelka2707699
Záruka3 roky.

8. K-Bright

#ad

Venkovní světlo s detektorem pohybu, vodotěsnost IP65, zahradu, venkovní LED nástěnné svítidlo venkovní na balkon, antracitová barva, K-Bright Venkovní lampa s detektorem pohybu

#ad
K-Bright #ad - 4. 3. Snadná instalace: co jste obdrželi, stačí ji pouze připevnit na stěnu, je sestavená nástěnná lampa, zapnout proud a funguje pro vás.5. Vysoký stupeň ochrany: tuto venkovní lampu lze použít nejen v interiéru, ale s krytím IP65 je také vhodná pro venkovní použití.

Iroké spektrum použití: lze instalovat a používat v interiéru i exteriéru a lze jej instalovat na schodiště, zahradní cesty, chodby, dveře, venkovní balkony, osvětlení garážových vrat a jiné příležitosti.11. Malá a světlá: velikost této nástěnné lampy činí pouze 16 cm × 20, 6 cm × 17 cm hloubka × šířka × výška, ale používá LED knot s vysokým jasem, jas 1540 lm, výkonem 20 W, rozjasní váš svět.

Nebojí se deště a může dlouhodobě zajistit normální práci venku. Pokud někdo projde do 4 m, světlo se automaticky zapne a světlo se vypne po 30 až 180 s manuální nastavení časového období bez manuálního přepínání, což šetří energii. 2. Inteligentní indukce: toto venkovní led svítidlo má detektor citlivý na světlo a senzor detekce pohybu, který může manuálně nastavit denní a noční pracovní prostředí.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Hmotnost2.87

9. Steinel

#ad

STEINEL Venkovní nástěnné světlo L 12 antracit – moderní nástěnná lampa pro venkovní použití s pohybovým čidlem 180 °

#ad
Steinel #ad - Difuzor je z odolného polykarbonátu a zajišťuje rovnoměrné rozptýlení světla. Jednoduché nastavení časového a stmívacího prahu přes snadno přístupné otočné regulátory na spodní straně senzoru.

Světlo na vstupu l 12 s markantními a povětří odolnými příčníky z hliníku nabízí vysoce moderní design. Hliník. Pasivní infračervený senzor. 10 m. Vhodný pro žárovky, energeticky úsporné osvětlovací prostředky a LED diody. Díky přehlednému montážnímu prostoru je lampa senzoru připojena jednoduše a rychle k domovním vstupům nebo čelům. Očka senzoru může být pro jemné nastavení úhlu zachycení vertikálně vychýlena o 90°. Hel zachycení hlásiče pohybu představuje 180° při doshu max. Ip44. Osvětlovací prostředek není v dodávce obsažen.
ZnačkaSteinel #ad
VýrobceSteinel #ad
Výška1.67
Délka4.22
Hmotnost2.07
Šířka2.4
Číslo dílu4007841657918
ModelkaL12

10. Klighten

#ad

Hliníková nástěnná lampa průmysl, na terasu, nástěnné svítidlo E27 venkovní, zahradu, antracit, Klighten Venkovní nástěnné svítidlo Vintage Industrial, venkovní lampa s detektorem pohybu, 40 W, chodbu

#ad
Klighten #ad - Instalace: výška vnějšího nástěnného světla: 26 cm, můžete snadno nainstalovat nástěnné světlo na stěnu, délka: 12 cm. Funkce detektoru pohybu: retro nástěnné svítidlo s detektorem pohybu, zabudovaným detektorem pohybu a infračerveným senzorem. Průmyslové nástěnné svítidlo pro venkovní použití s návodem k instalaci a příslušenstvím, šířka: 18 cm, jednoduše a pohodlně.

Ve dne se nástěnné svítidlo automaticky vypne, pohodlnější a šetrnější k životnímu prostředí. Pokud není rozpoznán žádný lidský pohyb, což je energeticky účinnější, automaticky se vypne. Není stmívatelné. Vysoce kvalitní materiál lampy: průmyslové venkovní nástěnné svítidlo se senzorem pohybu, venkovní nástěnné svítidlo s pohybovým senzorem má moderní design, vyrobeno z kvalitního železa, aby se zabránilo korozi, hliníku, odolného materiálu, s dobrou odolností proti tlaku a korozi, PPC ze silného, jednoduchý a velkorysý.

Patice/žárovka: podstavec vintage nástěnného svítidla je e27, až 40 w výrobek neobsahuje žárovku, s jedinečným designem a vyměnitelnou objímkou E27 uvnitř, můžete si pro výměnu zvolit preferovaný tvar žárovky E27 a teplotu barvy. Vnitřní a venkovní prostor: e27 průmyslové nástěnné svítidlo s ip44 vodotěsné, lze instalovat uvnitř i venku na každém místě venku, prachotěsné, jako je zahrada, balkon, hotel, garáž, terasa, obývací pokoj, větruodolné, ložnice, vodotěsné, chodba, vchod do domu. V noci se světlo zapne, když někdo vstoupí do detekční oblasti.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška4.72
Délka10.24
Hmotnost2.91
Šířka7.09
ModelkaGW062