Top 10 iPhone 11 Hülle Echtleder – Flipová pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TUCCH

#ad

Skládací pouzdro na mobil kožené pouzdro kompatibilní s, TUCCH iPhone 11 pouzdro, RFID blokování ochranné pouzdro chrání před nárazy magnetický uzávěr přihrádka na karty TPU kožené pouzdro

#ad
TUCCH #ad - Po potvrzení našeho produktového oddělení vám nabídneme nejlepší řešení. Více pohodlné1. Pro dobrou ochranu zákazníků se zavazujeme k doživotní záruce. 3. Absolutní důvěryhodnost1. Bude velkým potěšením sledovat filmy a fotografie společně s rodinou nebo přáteli.

Pokud by došlo k vadám během používání našeho pouzdra, můžete nás přímo kontaktovat za novou náhradní tašku nebo vrácení peněz. 2. Celoživotní zárukajiž žádné starosti o zákaznický servis. S stojící funkce zaklapávací pouzdro lze bez problémů postavit váš mobilní telefon. Přesně sedí vhodné pouze pro iphone 11 6, 1 palcenehodí se pro iphone 11 pro / 11 pro max.

Do integrovaných praktických přihrádek na karty lze nejlépe uložit bankovní karty, průkaz, hotovost atd. Dobrý proces kontroly: pro větší trvanlivost testujeme každý produkt a nabízíme každému zákazníkovi prvotřídní servis. Kompletní ochrana1. 2. Přesné výřezy umožňují jednodušší přístup ke všem funkcím a ovládacím prvkům např. Reproduktorům, kameře a jiným přípojkám.
ZnačkaTUCCH #ad
VýrobceTUCCH #ad
Výška0.75
Délka6.24
Hmotnost0.22
Šířka3.21
Číslo díluECTH1911-01
ModelkaECTH1911-01

2. TUCCH

#ad

Tmavě, RFID ochranné pouzdro chrání před nárazy magnetický uzávěr přihrádka na karty TPU prémiová kůže Case Cover pro iPhone 11 6,1, skládací pouzdro na mobil, TUCCH Pouzdro pro iPhone 11

#ad
TUCCH #ad - 3. Ručně vyrobená peněženka z kvalitní prémiové kůže zaručuje dlouhou životnost: zaklapávací pouzdro v módním vintage stylu a s nejjemnější, nárazy, měkkou, sametovou podšívkou z vysoce kvalitních, matně lesklých vláken nabízí perfektní ochranu před poškrábáním, prachem a poškozením.

3. Přesné výřezy umožňují snadný přístup ke všem funkcím a ovládacím prvkům např. Absolutní důvěryhodnost1. Doživotní zárukaŽádné starosti se zákaznickým servisem. Díky stojící funkci výklopného pouzdra lze váš mobil bez problémů postavit. Reproduktorům, 1 palcůnení vhodné pro iPhone 11 Pro, kameře a dalším přípojkám. Pohodlnější1. Bude velkým potěšením sledovat filmy a fotografie společně s rodinou nebo přáteli.

2. Pokud se během používání našeho pouzdra vyskytnou vady, můžete nás kontaktovat přímo k nové náhradní tašce nebo vrácení peněz. Vnitřní skořepina s 3d texturou pomáhá Vašemu mobilnímu telefonu rychleji uvolnit teplo. Díky magnetickému uzávěru je taška bezpečná i uživatelsky přívětivá: kryt z umělé kůže můžete rychle otevřít a opět zavřít, průkaz, aniž byste se museli obávat ztráty kůže. Pohodlnější 1.
ZnačkaTUCCH #ad
VýrobceTUCCH #ad
Výška0.63
Délka6.61
Hmotnost0.22
Šířka5.59
Číslo díluECTH1908-16
ModelkaECTH1908-16

3. VENA

#ad

VENA Pouzdro na peněženku vCommute kompatibilní s Apple iPhone 12 Pro Max 6,7 palce, vojenská kvalita, kožené flipové peněženky ochranné pouzdro, šedé, slot na kartu Pouzdro na mobil s funkcí stojánku

#ad
VENA #ad - Kompatibilní s magnetickými držáky do auta tato peněženka na iphone 12 Pro Max se dodává s kovovými deskami, které jsou integrovány do klapky. Precizní řemeslné zpracování, detailní design přesné výřezy a skvělá dotyková tlačítka zajišťují, že tlačítka vašeho telefonu získají stejnou skvělou hmatovou zpětnou vazbu.

Kromě toho apple Pay neruší. Ochrana proti pádu ve vojenské kvalitě s technologií cornerguard dvouvrstvý polykarbonát a tpu s CornerGuard splňují vojenský standard pro testování pádů MIL-STD 810G-516. 6 a vydrží 26 kapek z výšky 8 stop.

Patentovaný design pouzdra na iphone 12 pro max skryté místo na karty bezpečně ukládá ID, kreditní nebo debetní karty nebo dokonce tranzitní karty. Proto není potřeba žádná další deska nebo lepidlo. Víceúhlový magnetický zámek skládací kožená klapka na zadní straně krytu slouží současně jako stojan, takže můžete sledovat videa v požadovaném úhlu a pohodlí.
ZnačkaVENA #ad
VýrobceVENA #ad
Výška0.5
Délka7
Šířka3.5
Číslo díluVN1983
ModelkaVN1983

4. SHIELDON

#ad

TPU kožené pouzdro kompatibilní s, SHIELDON Pouzdro pro iPhone 14 ochranné pouzdro prvotřídní hovězí kůže ochrana před nárazem přihrádka na karty magnetický uzávěr Stand RFID-Slockre

#ad
SHIELDON #ad - Použitelný model před nákupem potvrďte model vašeho mobilu. V případě poškození člověkem jsme připraveni Vám zdarma dodat nový produkt. Prvotřídní pravá kůže a zesílený tpu lehké a praktické celokožené pouzdro, elegantní vzhled, které je vyrobeno z pravé kvalitní hovězí kůže, se kompletně ručně vyrábí.

Toto kožené pouzdro platí pouze pro iPhone 14 5G 2022 6, 1 palců. Styl knihy a rfid se 3 přihrádkami na karty a 1 přihrádkou na peníze se toto pouzdro ukazuje jako perfektní kombinace ochranného pouzdra a peněženky. Rfid bariéra jak pro efektivní blokování signálů, ale také jako náprsní taška, tak k ochraně osobních údajů před zločinci. Praktická funkce stojánkuskládací pouzdro se dodává s integrovaným stojanem, televizní seriály, malá videa, takže můžete bez rukou sledovat fotbalové show, romány nebo mobilní telefon, filmy, kromě toho zajišťuje optimální komfort a úhel pohledu.

Doživotní záruka po nákupu obdržíte bezstarostnou záruku na nákup. Díky praktickým přihrádkám, nárazům a poškrábání, bude pohodlnější, když nakupujete nebo cestujete. Zesílená tpu skořepina je měkčí než normální vnitřní skořepina jako PC a současně nabízí vynikající ochranu displeje nebo těla mobilního telefonu. Není pro iphone 14 pro/iphone 14 Plus/iPhone 14 Pro Max. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi.
ZnačkaSHIELDON #ad
VýrobceSHIELDON #ad
Výška6.06
Délka3.11
Hmotnost0.22
Šířka0.67
Číslo díluSD2022072002

5. SHIELDON

#ad

SHIELDON Pouzdro pro iPhone 14 5G, nárazuvzdorné ochranné pouzdro pravá kůže přihrádka na karty zhuštěné TPU, magnetické pouzdro na mobil skládací kožené pouzdro kompatibilní s iPhone 14 6,1

#ad
SHIELDON #ad - Chrání mobilní telefon nejen jako ochrana proti nečistotám, bude pohodlnější, když nakupujete nebo cestujete. Použitelný model před nákupem potvrďte model vašeho mobilu. Není pro iphone 14 pro/iphone 14 Plus/iPhone 14 Pro Max. Praktická funkce stojánkuskládací pouzdro se dodává s integrovaným stojanem, televizní seriály, takže můžete bez rukou sledovat fotbalové show, malá videa, romány nebo mobilní telefon, filmy, kromě toho zajišťuje optimální komfort a úhel pohledu.

Doživotní záruka po nákupu obdržíte bezstarostnou záruku na nákup. Toto kožené pouzdro platí pouze pro iPhone 14 5G 2022 6, 1 palců. Rfid bariéra jak pro efektivní blokování signálů, které se skládají z materiálu rfiD, ale také jako náprsní taška, nárazům a poškrábání, ale také jako náprsní taška si s sebou bere karty nebo hotovost.

Díky praktickým přihrádkám, tak k ochraně osobních údajů před zločinci. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi. Styl knihy a rfid se 3 přihrádkami na karty a 1 přihrádkou na peníze se toto pouzdro ukazuje jako perfektní kombinace ochranného pouzdra a peněženky. V případě poškození člověkem jsme připraveni Vám zdarma dodat nový produkt. Isté švy, elegantní vzhled, měkká textura a rychlý odvod tepla.
ZnačkaSHIELDON #ad
VýrobceSHIELDON #ad
Výška6.06
Délka3.11
Hmotnost0.22
Šířka0.67
Číslo díluSD2022072003

6. SHIELDON

#ad

SHIELDON Pouzdro pro iPhone 14 5G pouzdro na mobil pravá kůže zhutněné TPU přihrádka na karty magnet stojan RFID-Blocker Ochranné pouzdro Jednoduché kožené pouzdro Skládací pouzdro

#ad
SHIELDON #ad - Prvotřídní pravá kůže a zesílený tpu lehké a praktické celokožené pouzdro, se kompletně ručně vyrábí. Styl knihy a rfid se 3 přihrádkami na karty a 1 přihrádkou na peníze se toto pouzdro ukazuje jako perfektní kombinace ochranného pouzdra a peněženky. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi.

Chrání mobilní telefon nejen jako ochrana proti nečistotám, ale také jako náprsní taška si s sebou bere karty nebo hotovost. Isté švy, elegantní vzhled, které je vyrobeno z pravé kvalitní hovězí kůže, měkká textura a rychlý odvod tepla. Díky praktickým přihrádkám, které se skládají z materiálu RFID, bude pohodlnější, nárazům a poškrábání, když nakupujete nebo cestujete. Zesílená tpu skořepina je měkčí než normální vnitřní skořepina jako PC a současně nabízí vynikající ochranu displeje nebo těla mobilního telefonu.

Rfid bariéra jak pro efektivní blokování signálů, ale také jako náprsní taška, tak k ochraně osobních údajů před zločinci. Praktická funkce stojánkuskládací pouzdro se dodává s integrovaným stojanem, romány nebo mobilní telefon, takže můžete bez rukou sledovat fotbalové show, filmy, malá videa, televizní seriály, kromě toho zajišťuje optimální komfort a úhel pohledu. Použitelný model před nákupem potvrďte model vašeho mobilu. Toto kožené pouzdro platí pouze pro iPhone 14 5G 2022 6, 1 palců.
ZnačkaSHIELDON #ad
VýrobceSHIELDON #ad
Výška6.06
Délka3.11
Hmotnost0.22
Šířka0.67
Číslo díluSD2022072006

7. TUCCH

#ad

TUCCH Pouzdro pro iPhone 14 Flip Case 2022 Pouzdro na mobil Umělá kůže RFID Blocker TPU funkce stojánku přihrádka na karty zaklapávací pouzdro, ochranné pouzdro kompatibilní s iPhone 14 5G 6,1 palců červené

#ad
TUCCH #ad - Více pohodlné1. Celoživotní zárukajiž žádné starosti o zákaznický servis. Rfid blocker chrání osobní informace před neoprávněným skenováním. Pokud by se vyskytly vady během používání našeho pouzdra, můžete nás kontaktovat za novou náhradní tašku nebo vrácení peněz.

Kompletní ochrana1. Do 3 přihrádek na karty a 1 třídní štěrbiny lze nejlépe uložit bankovní karty, průkaz, hotovost atd. 3. Plná ochrana vašeho telefonu, jako přední kryt ochranného pouzdra pro displej mobilního telefonu pro ochranu proti poškrábání a proti odření. 2. Ručně vyrobená náprsní taška z vysoce kvalitní prémiové umělé kůže zaručuje dlouhou životnost: skládací pouzdro v módním vintage stylu a s nejjemnějším, nárazy, měkkou, matně lesklých vláken nabízí perfektní ochranu před poškrábáním, sametovou podšívkou z vysoce kvalitních, prachem a poškozením.

Přesně se hodípouze pro iphone 14 6, 1 palců. Bude velkým potěšením sledovat filmy a fotografie společně s rodinou nebo přáteli. 2. 2. Ne pro iphone 14 pro 6, 1 palců nebo jiné iphone. Dobrý proces kontroly: pro větší trvanlivost testujeme každý produkt a nabízíme každému zákazníkovi prvotřídní servis.
ZnačkaTUCCH #ad
VýrobceTUCCH #ad
Výška0.63
Délka6.61
Hmotnost0.24
Šířka5.59
Číslo díluECTH2207-22

8. Snakehive

#ad

Snakehive Kožené pouzdro na iPhone 11 | stylové pouzdro na mobil s přihrádkou na karty a stojanem | pouzdro na mobil ochranné pouzdro a kožené pouzdro kompatibilní s Apple iPhone 11 – zelené

#ad
Snakehive #ad - Včetně 12měsíční záruky – zaklapávací pouzdro na iphone 11 z pravé kůže má záruku 12 měsíců. Ochranné pouzdro je kompatibilní pouze s iPhone 11 s 6, 1" displejem. Pouzdro na mobil iphone 11 – s naším pouzdrem na mobil získáte stylové kožené pouzdro na iPhone 11 pro ochranu vašeho smartphonu.

Kompletní kompletní ochrana – kožené pouzdro na iphone 11 s vnější koženou manžetou a pružnou vnitřní stranou optimálně chrání tvůj smartphone a vycházející oblast fotoaparátu před pády, poškrábáním a špínou. Pokud nejste spokojeni, dostanete peníze zpět do 30 dnů.

Istá ruční práce a pravá kůže – každý náš obal na snakehive iphone 11 je vyroben z pravé a kvalitní kůže a je ručně vyráběn zkušenými odborníky na kůži v Evropě. Navíc má pouzdro stojan pro postavení v podélném formátu. S držákem karet a stojánkem – skládací kožené pouzdro na iphone 11 má 3 přihrádky na karty a nenápadnou přihrádku na peníze.
ZnačkaSnakehive #ad
VýrobceSnakehive #ad
Výška0.94
Délka6.93
Šířka4.17
Číslo díluApple iPhone 11
ModelkaApple iPhone 11 VintageWallet Dgreen

9. SHIELDON

#ad

SHIELDON Pouzdro pro iPhone 15 Pro Max, pouzdro na mobil z pravé kůže odnímatelné bezdrátové nabíjení přihrádka na karty stojan RFID blokátor nárazuvzdorné skládací pouzdro kompatibilní s

#ad
SHIELDON #ad - Nabízí více pohodlí pro váš život. Doživotní zárukapo nákupu obdržíte bezstarostnou záruku na nákup. Před objednáním prosím potvrďte model vašeho telefonu. Nehodí se pro iphone 15 / iphone 15 pro / iphone 15 plus a jiné modely telefonů. 2 magnetický uzávěr udrží všechny vaše cennosti na místě řádně a bezpečně.

4 přenosný vnitřní kryt je v každodenním životě ještě praktičtější. Tip – čím více karet vložíte, tím slabší bude funkce magnetického uzávěru. 2 kožené pouzdro shieldon je exkluzivně šité z kvalitní hovězí kůže, má nepravidelnosti a barevné rozdíly, dlouhá životnost, prodyšné a měkké. Rfid blokátor a ochrana proti nárazům 1 přihrádky na karty jsou používány pokrokovou technologií rfid pro efektivní blokování signálů a ochranu vašich osobních údajů a citlivých informací o kreditní kartě před zločinci.

2 protiskluzová tvrdá protiskluzová pc zadní strana je vybavena nárazuvzdorným TPU rámem a nárazníkem, který chrání váš mobil před pády a nárazy. Pravá kůže1 pouze odnímatelné magnetické pouzdro pro iphone 15 pro max. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi. Multifunkční1 neviditelný stojan lze umístit do horizontální polohy a slouží jako pevný stojan pro nastavitelný úhel pohledu, aby byly vaše ruce volné.
ZnačkaSHIELDON #ad
VýrobceSHIELDON #ad
Výška0.79
Délka6.5
Hmotnost0.33
Šířka3.39
Číslo díluSD2023101903

10. SHIELDON

#ad

Pouzdro na mobilní telefon z pravé kůže odnímatelné bezdrátové nabíjení přihrádka na karty Stoján RFID Blocker Nárazuvzdorné rozevírací pouzdro 2 v 1, SHIELDON Pouzdro pro iPhone 15 Pro

#ad
SHIELDON #ad - Rfid blokátor a ochrana proti nárazům 1 přihrádky na karty jsou používány pokrokovou technologií rfid pro efektivní blokování signálů a ochranu vašich osobních údajů a citlivých informací o kreditní kartě před zločinci. 2 odnímatelné magnetické vnitřní pouzdro lze použít samostatně a hodí se k většině magnetických doplňků jako: bezdrátová nabíječka, držák do auta, baterie atd.

Kůže si zachovává sílu vláken a přirozenou strukturu povrchu, má nepravidelnosti a barevné rozdíly, dlouhá životnost, což činí každé pouzdro jedinečným.44 přenosný vnitřní kryt je v každodenním životě ještě praktičtější. 2 protiskluzová tvrdá protiskluzová pc zadní strana je vybavena nárazuvzdorným TPU rámem a nárazníkem, který chrání váš mobil před pády a nárazy. 3 přesné výřezy vám umožňují jednoduché použití všech přípojek a funkcí.

1 peněženka obsahuje 3 přihrádky na karty a 1 přihrádku na hotovost, držák peněženky, takže můžete jít ven, držák na peněženku, aniž byste museli nosit neskladné peněženky. Nehodí se pro iphone 15 / iphone 15 plus / iphone 15 pro max a jiné modely telefonů. Speciální design 2 v 1 1shieldon wallet case perfektně kombinuje peněženku s odnímatelným magnetickým pouzdrem. Pravá kůže1 pouze odnímatelné magnetické pouzdro pro iphone 15 pro. Doživotní zárukapo nákupu obdržíte bezstarostnou záruku na nákup.
ZnačkaSHIELDON #ad
VýrobceSHIELDON #ad
Výška0.79
Délka6.5
Hmotnost0.29
Šířka3.39
Číslo díluSD2023101902