Top 10 Kleben Statt Bohren Handtuchhalter – Háčky na ručníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LJLink

#ad

Balení 2 ks, LJLink Držák na ručníky černý samolepicí háček koupelna ušlechtilá ocel hák plášť ručník klíč háček na stěnu háčky do koupelny kuchyně ložnice kancelář

#ad
LJLink #ad - Samolepicí háčky 3m: 2 kusy háčků na ručníky s lepidlem 3M jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Ušlechtilá ocel sus304: materiál z ušlechtilé oceli zajišťuje kvalitu a životnost, je odolný vůči korozi a korozi.

Tip: lepicí háčky se nehodí na štukové stěny, pvc, tapety nebo nerovné stěny! Můžete je nalepit na povrch skla, dřeva, dlaždic atd. Tak, kovu, aby snadno nespadly. Silná nosnost: silná lepivost a chrání před vodou, snadno drží 5 kg. Snadná instalace: nemusíte vrtat, perfektní do koupelny, dveří a kanceláře, kuchyně, ale pouze stáhněte ochrannou vrstvu na zadní straně háčku a vložte na požadované místo. Nemusíte si dělat starosti, kdy spadne. A také beze zbytku odstranitelné, toalety, chodby atd.
ZnačkaLJLink #ad
VýrobceLJLink #ad
Výška1.18
Délka1.85
Hmotnost0.24
Šířka1.85

2. ZUNTO

#ad

Zunto samolepici drzak 4 ks

#ad
ZUNTO #ad - Iroké použití: použitelné na dřevo, dveře do koupelny, dlaždice, latex, sklo, stěnu, kuchyň a jiné hladké stěny. Pozor: před instalací háčků do koupelny se ujistěte, že je povrch stěny čistý a suchý. Nosnost: maximální zatížení činí 8 kg. Snadná instalace: jednoduše stáhněte ochrannou fólii lepicí podložky a nalepte háčky na stěnu na hladký povrch stěny. Materiál: ušlechtilá ocel sus 304, odolává každodennímu poškrábání, ručně leštěná povrchová úprava z ušlechtilé oceli, zmatnění.
ZnačkaZUNTO #ad
VýrobceZUNTO #ad
Výška1.18
Délka1.77
Šířka1.77
Číslo díluSUS304
ModelkaSUS304

3. Auxmir

#ad

Ideální do koupelny, toalety, kuchyně, Auxmir Držák na ručníky 5 kusů háčků na ručníky z ušlechtilé oceli lepicí háčky na šaty háčky samolepicí bez vrtání, nerezový, stříbrné, kanceláře

#ad
Auxmir #ad - Pro zajištění lepší přilnavosti doporučujeme nechat ho 24 hodin odpočívat, než použijete háček. Iroké použití: můžete je nalepit na hladké, ložnice, tvrdé povrchy, protože by jinak mohly spadnout nebo poškodit stěnu. Nezavěšujte prosím nadváhu, tašky, čepici, drahé nebo křehké zboží.

Snadná instalace: samolepicí lepicí pásky, nejsou nutné žádné nářadí ani šrouby. Tapety s texturami se nedoporučují, sklo, mramor, dřevo, karavanu atd. Vysoce kvalitní ušlechtilá ocel: háček na ručníky auxmir je kompletně vyroben z kvalitní ušlechtilé oceli SUS304, voděodolný, nerezový a snadno se udržuje. Můžete bez problémů zavěsit ručník, klíče, župan, klobouky, deštníky atd. Hodí se pro všechny druhy mokrého nebo suchého prostředí; kvalita a životnost lze dobře zaručit.

Lepicí háčky auxmir se výborně hodí do vaší koupelny, nerezová ocel, kanceláře, jako jsou dlaždice, kuchyně, obývacího pokoje, latexová barva na stěnu atd. Praktický a moderní design: elegantní a moderní háčky na ručníky se harmonicky začlení do každého prostoru, šetří místo a dodají vašemu domovu nádech stylu, funkčnosti a pořádku. Silná nosnost: lepicí páska nabízí maximální nosnost až 5 kg. Jednoduše stáhněte ochrannou vrstvu lepicích háčků na zadní straně a nalepte ji na hladký povrch.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Hmotnost0.17
Číslo dílu102
Modelka102

4. Kiemeu

#ad

Vodotěsné lepicí háčky na stěnu a strop, Silné samolepicí háčky bez vrtání, malá velikost, 10 ks Háček na ručníky z ušlechtilé oceli, nerezový držák na ručníky do kuchyně a koupelny

#ad
Kiemeu #ad - Jsou skutečně ideálním řešením pro organizaci malých předmětů doma a přispívají k tomu, klíčů, bund, že náš skladovací život podstatně zjednoduší. P>box obsahuje: stříbrné silné samolepicí háčky obdélníkového tvaru X 10 Kromě toho se ujistěte, a proto nejsou vhodné pro stěny, dlaždice atd.

P>tyto samolepicí háčky na stěny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a perfektně tvarované, proto jsou velmi robustní a velmi praktické. P>váš nový lepivý hák se instaluje tak snadně, že musíte pouze vyčistit povrch a nechat několik minut schnout. Toto je konzervativní číslo. Můžete je použít k zavěšení ručníků, čepic a dalších rozumných nákladů.

Poté háček přitiskněte na povrch lepidla. Vezměte prosím na vědomí, že různé typy povrchů mohou ovlivnit maximální zatížení. P>. P>. Můžete proto používat i na nerovných površích. Před nanesením na něj byste měli počkat 24 hodin, aby se lepidlo mohlo zcela sejmout. P>. P>maximální zatížení těchto nástěnných závěsů činí až 3 kg pro dlouhodobé používání.
ZnačkaKiemeu #ad
VýrobceKiemeu #ad
Hmotnost0.31
Číslo díluKUK201906_3
Modelka.

5. MEckily

#ad

Věšák na šaty, háčky 3M, nerezová ocel, 6 ks samolepicích háčků na ručníky MECKILY 8 kg háčky na župan, bez vrtání čtverec, kuchyň, koupelna, kartáčovaná nerezová ocel

#ad
MEckily #ad - Vyčkejte prosím 24 hodin, než něco umístíte. Snadná instalace: jednoduše stáhněte ochrannou vrstvu na zadní straně a nalepte ji do požadované polohy musí to být hladký povrch jako keramické dlaždice, kovové povrchy, sklo atd.

Vyhledejte prodejce Luckwent. Snadno drží a drží 5 kg – 8 kg. Samolepicí nástěnný háček: není nutné vrtání, dřevo, nepoškozuje stěnu ani sklo. 3m samolepicí: lepivý nosník je výrobek 3m, silně lepivý a chrání před vodou. Stylový design: stylové šatní háčky, ručníky, peněženky, čepice, šály, župany, osušky, kuchyň a kancelář. Zvláštní upozornění: kupte si samolepicí háčky od MEckily přes tento odkaz.

Vyrobeno z ušlechtilé oceli a kartáčované, aby byla zaručena dlouhá životnost a spolehlivost. Robustní a odolná proti korozi pro vaši ložnici, klíče, koupelnu, naběračky na polévku a špachtle. Nejlépe na dlaždice, plast, sklo. Nejlepší pro bundy, krásné a módní, kabáty, kompatibilní se všemi ostatními moderními kulturami bydlení. Doporučeno 24 hodin před zavěšením předmětů.
ZnačkaMEckily #ad
VýrobceMEckily #ad
Výška1.18
Délka1.77
Hmotnost0.77
Šířka1.77
Číslo dílu6
Modelka6

6. Grohe

#ad

Háček na župan kov, skryté upevnění, chrom, 40461001, trvanlivý povrch, GROHE Bau Cosmopolitan

#ad
Grohe #ad - Způsob upevnění: skryté upevnění. Respektujte prosím náš nástupný produkt: B0BYSYLTMT. Materiál: Kov. Zůstaňte vždy aktuální. Druh doplňku: háček na župan.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška2.56
Délka5.51
Hmotnost0.33
Šířka3.35
Číslo dílu40461001
Modelka40461001
ZárukaZáruka výrobce: 5 let při prodeji a odeslání přes Amazon. Při prodeji a zaslání třetí osobou platí údaje příslušného prodejce.

7. Aikzik

#ad

Aikzik Lepicí háčky držák na ručníky bez vrtání samolepicí háčky na ručníky 4 kusy do koupelny a kuchyně, stříbrný

#ad
Aikzik #ad - Estetický design: tyto háčky jsou elegantně navrženy a jemně zpracovány a přispívají ke zlepšení stylu místnosti. Odstraňte lepidlo a připevněte lepicí háček na hladkou a rovnou plochu.

Vysoce kvalitní materiály: háčky na ručníky jsou kompaktní a robustní, se zaoblenými hranami pro dodatečnou bezpečnost a jsou vyrobeny z nerezové oceli, aby se zabránilo korozi a korozi. Montážní návod: není nutné vrtání, abyste zajistili, stěna musí být před použitím suchá a čistá. Nosnost: maximální nosnost lepicích háčků činí 8 kg. Lehce přitlačte, vysoká nosnost, že háčky pevně sedí, a počkejte 24 hodin před použitím. Možnosti použití: nástěnné háčky se hodí k zavěšení na hladké stěny jako dřevo, dlaždice, stěny, sklo, dveře do koupelny atd.
ZnačkaAikzik #ad
VýrobceAikzik #ad
Výška1.18
Délka1.77
Hmotnost0.53
Šířka1.77
Číslo dílu102
Modelka102

8. Qeekzeel

#ad

Samolepicí držáky na ručníky do koupelny a kuchyně, 6 kusů, není nutné vrtání, ušlechtilá ocel a voděodolné, háčky na šaty, Qeekzeel Háčky na ručníky, samolepicí háčky na stěnu

#ad
Qeekzeel #ad - Esteticky atraktivní: elegantní design tohoto háčku je kompatibilní s jinými moderními bytovými předměty, nezhoršuje estetiku prostoru a může přispět ke změně stylu místnosti.

Vhodné pro celou řadu materiálů: háčky na ručníky, lze bez problémů připevnit na hladké stěny jako sklo, kov, které nevyžadují vrtání, dřevo, keramika a dlaždice. Rozsah dodávky: 6 samolepicích háčků v černé barvě s rozměry 4, 5 × 2, 5 × 4, 65 cm. Jednoduchá montáž: rychlá montáž bez vrtání, jednoduše stáhněte ochrannou fólii lepicí podložky, nalepte háček na stěnu na čistou a hladkou stěnu a počkejte 24 hodin.

Dlouhá životnost: háčky na ručníky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli odolné vůči korozi, vodě a korozi a jsou opatřeny extrémně silnou lepicí páskou, která zaručuje dlouhou životnost. Dné poškození povrchu, neexistují žádné zbytky a odstranění je snadné.
ZnačkaQeekzeel #ad
VýrobceQeekzeel #ad
Hmotnost0.75
Číslo díluHK102-1-6-BK
ModelkaHK102-1-6-BK

9. Grohe

#ad

GROHE Essentials | koupelnové doplňky – háčky na župan

#ad
Grohe #ad - Ihre gesetzlichen Gewährleistungsrechte bleiben unberührt. Lieferumfang: Bademantelhaken, Befestigungsmaterial, Bedienungsanleitung. Material: Metall. Immer aktuell bleiben! Bitte beachte unser Nachfolgeprodukt: B0BYSYKX87. Die garantiebedingungen finden Sie unter Weitere technische Informationen. Verdeckte Befestigung. Herstellergarantie: 5 jahre.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška1.77
Délka2.13
Hmotnost0.37
Šířka2.13
Číslo dílu40364001
Modelka40364001
ZárukaHerstellergarantie: 5 jahre. Die garantiebedingungen finden sie unter „weitere technische informationen“. Ihre gesetzlichen gewährleistungsrechte bleiben unberührt.

10. EOSWRU

#ad

Bez vrtání max. 10 kg, transparentní, EOSWRU Samolepicí háčky, bezešvé vodotěsné a odolné proti oleji, 30 kusů lepicích háčků, do kuchyně,, samolepicí háčky na stěnu, víceúčelové lepicí háčky

#ad
EOSWRU #ad - Háčky můžete jednoduše připevnit na jakýkoli hladký povrch stěny, sklo, ložnici, jako jsou dlaždice, koupelně, kov, ušlechtilá ocel. Super nosnost: díky průhledné základně jsou háčky bez vrtání téměř neviditelné, háčky na ručníky extra silné ohýbání velikosti max. 10 kg, díky čemuž jsou ideální pro příjemnou a přesto elegantní dekoraci domova.

Také při vodě a oleji, ideální pro dlouhodobé používání. Stropní háčky bez vrtání lze otáčet o 180° a používat je po horizontálním a vertikálním použití, velikost: 60 mm D x 60 mm Š. Víceúčelové háčky na domácí skladování: tyto samolepicí kuchyňské háčky jsou ideální pro zavěšení kuchyňského nádobí, klíčů, županů, klobouku, ručníků, kabátu, vánočního osvětlení, vánočních věnců atd. Jednoduše odstraňte ochrannou fólii ze samolepicí zadní strany, přitlačte háčky na stěnu bez hřebíků a hladícími pohyby odstraňte vzduchové bubliny.

Ale nedoporučuje se pro malování stěn a tapet. Vysoce kvalitní materiály: samolepicí háčky jsou z ušlechtilé oceli a pvc, postříkání mokrém stěnách zůstávají naše bezešvé lepicí háčky silné, běžné lepicí háčky při kontaktu s vodou odpadnou. Hooks home storage hooks. Lze použít také jako háček do koupelny k zavěšení ručníků, tělových kartáčů atd. Vhodné pro různé povrchy: sada s 30 kusy těžkých háčků se často používá v kuchyni, dřevěné dveře, obývacím pokoji.
ZnačkaEOSWRU #ad
VýrobceEOSWRU-DE #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.33
Šířka0.98
Číslo dílu0001
Modelka123