Top 10 Kosmetikspiegel 10-fach mit Beleuchtung – Kosmetická zrcátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FFowcye

#ad

Otočné o 360°, lázní a hotelů, zrcátko na holení, montáž na stěnu, FFowcye Kosmetické zrcátko se zvětšením, oboustranné nástěnné zrcadlo, zvětšovací zrcátko do koupelny, 1× / 7× kosmetické zrcátko

#ad
FFowcye #ad - 2. Velmi rozšířené multifunkční nástěnné zrcadlo lze umístit do ložnice nebo koupelny nebo do nákupních center, hotelů a dalších míst, malovat rtěnku, obočí a kreslit oční linky, nosit kontaktní čočky, abyste se mohli oholit, stlačit akné a make-up obličeje atd.

1. UpozornĚnÍ: udržujte zrcátko 7x ve vzdálenosti 4 palců. Nastavitelné výsuvné zrcátko s flexibilním ramenem a 3 klouby, které jsou pevně upevněny šrouby, lze zrcadlo nastavit do každého úhlu. 4. Můžete také měnit 1x zrcátko pro celý svůj obličejový make-up. 5. Zrcadlo o 9 palců zvětšené naše aktualizovaná verze má průměr 9 palců a je větší než většina 8 palců na trhu. 1× 7× dvoustranné zvětšovací hroty koupelnové zvětšovací zrcadlo se 7násobným zvětšením se perfektně hodí pro jemný make-up při nanášení očních linek, řasenky a holení.

Při nepoužívání lze sklopit na stěnu, šetří místo. Dalekozraký, krásný, praktický, stylový leštěný chromovaný konec. 3. Nastavitelný design otočný o 360° zrcátko na holení pro muže lze volně otáčet o 360 stupňů a podle potřeby si můžete vybrat ploché zrcadlo nebo 7násobné zvětšovací zrcadlo, takže můžete bez problémů pozorovat z jakéhokoli úhlu.
ZnačkaFFowcye #ad
VýrobceFFowcye #ad
Výška12.9
Délka16.9
Hmotnost2.47
Šířka1.1
Číslo díluFF008
ModelkaFF008

2. FUNTOUCH

#ad

Otočné o 360°, nástěnné zrcadlo do koupelny a hotelu, stmívatelné zrcátko na holení, dotykové kosmetické zrcátko, FUNTOUCH Dobíjecí kosmetické zrcátko s 1×/7× zvětšením LED osvětlení, 3 barvy

#ad
FUNTOUCH #ad - 3. 3 barvy světla stmívatelné kosmetické zrcátkototo zrcátko na líčení na stěnu nabízí 3 barvy světla: bílé světlo, abyste viděli, teplé světlo a studené světlo. 5. Otočné a skládací design o 360°osvětlené kosmetické zrcátko se zvětšením je namontováno na stěnu a vybaveno výsuvným ramenem.

Dotkněte se senzorového spínače pro výběr barvy světla, jako je denní nošení, jak přesně váš make-up vypadá v různých situacích blesku, dlouze stiskněte pro nastavení jasu světla.1× hd zrcátko pro všeobecný make-up a péči o pleť. Dobíjecí koupelnové zrcadlo toto nástěnné zvětšovací zrcadlo se světly má 2000mah dobíjecí lithiovou baterii. 6. Perfektní dárekkosmetické zrcátko s osvětlením je perfektním dárkem pro ženy, Den matek, dívky a muže na Vánoce, Den svatého Valentýna, Den otců, Nový rok, výročí.

V případě nepoužívání jej lze složit na stěnu a ušetřit místo. 4. Otáčení o 360 stupňů vám nabízí komfortní zorný úhel při líčení, holení nebo nošení kontaktních čoček. Kabel typu c je součástí dodávky nabíječka není součástí dodávky. Jednoduše střídejte teplotu barvy mezi teplým a bílým zářením, večer a v pracovním prostředí. Tip: pokud používáte zvětšovací zrcadlo se 7 zvětšovacími zrcátky, je 7× zvětšovací zrcátko velké pro dotykové obrazovky, obočí nebo rtěnku, aby se zabránilo závratím a zkreslení.
ZnačkaFUNTOUCH #ad
VýrobceFuntouch #ad
Výška2.25
Délka15
Hmotnost2.5
Šířka10.75
Číslo dílu368
ModelkaRM368 Chrome Wall Mounted Makeup Mirror

3. Auxmir

#ad

Kosmetické zrcadlo Auxmir s LED světlem a 10násobným zvětšením

#ad
Auxmir #ad - Pozor: je nutné dodržet určitou vzdálenost uvnitř 10 cm od stolního zrcadla, jinak by se rozmazalo. Silná přísavka: zrcátko na holení může držet na všech čistých površích, keramika a porcelán. Tak je kosmetické zrcátko velmi užitečné při líčení, vytrhávání obočí, čištění pórů nebo při nošení kontaktních čoček.

10× zvětšení: díky zvětšovacímu zrcátku vidíte opravdu všechno na obličeji. Kosmetické zrcátko lze přepínat na 2 různé stupně jasu a je napájeno 3 bateriemi AAA. Oblíbený dárek: vysoce kvalitní zrcadlo s denním světlem jsou skvělým dárkem pro maminky, Dni matek, manželky, Vánocům, sestry, přítelkyně a vizážistky k narozeninám, Dni svatého Valentýna, výročí a jiným svátkům.

Světlo je přirozené a měkké, světlé a neoslňující a chrání vaše oči. Vylepšené osvětlení bez oslnění: 14 jasných led diod usnadňuje každodenní péči i při špatných světelných podmínkách. Abyste zabránili pádu, akryl, jako je mramor, čistěte základnu a plochu pravidelně, sklo, alespoň jednou za jeden týden.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška2.76
Délka8.07
Hmotnost0.66
Šířka6.69
Číslo díluBM-1410
ModelkaBM-1410

4. Fantasia

#ad

Akrylové zrcátko na make-up doma i na cesty od Fantasia, prémiové koupelnové kosmetické zrcátko průměr 15 cm kulaté s přísavkou, Make Up zrcátko s 5násobným zvětšením

#ad
Fantasia #ad - Toto je fyzický jev, nikoli výrobní chyba. 15 cm od zrcadla se můžete vidět zvětšené. Bezpečné připevnění: díky silným přísavkám může zrcadlo s rámem a stříbrným prstencem přilnout ke všem čistým a hladkým povrchům, plast, zrcadla, jako je sklo, dlaždice atd.

Perfektní pro nanášení make-upu a holení! Nástěnné zrcadlo s plastovým rámem bez osvětlení / světla. 5násobné zvětšení: detaily vaší pokožky, oholení a účesu jsou jasně viditelné. Pokud se podíváte na zrcadlo zvenčí, uvidíte rozmazaný obraz.

Klasický design jako dokonalý doplněk zrcadlové skříňky, zrcadlových dlaždic, zrcadlového skla, zrcadlové stěny, zrcadlové desky, zrcadlových dlaždic, zrcadlové fólie a kachlového zrcadla. Snadná montáž na stěnu, v koupelně, na okno, na dlaždice, ve sprše, na sprchovou stěnu, v koupelně nebo na toaletě pro hosty bez vrtání.
ZnačkaFantasia #ad
VýrobceFantasia #ad
Výška1.38
Délka6.1
Hmotnost0.37
Šířka6.1
Číslo dílu1355
Modelka1355

5. DOWRY

#ad

Ø 20, chrom, zrcátko na holení, DOWRY Nástěnné kosmetické zrcadlo s osvětlením, vytahovací dotykové tlačítko, montáž na stěnu se zástrčkou, 10 × LED kosmetické zrcadlo, zvětšovací zrcadlo se světlem

#ad
DOWRY #ad - Zaměření na kvalituvždy klademe na kvalitu na prvním místě. Pokud se chcete oholit, líčit nebo se soustředit na malou část obličeje, pomůže vám 10násobná strana. Zrcadlo je z nejlepších materiálů a pečlivě zpracované. Oboustranné zvětšovací zrcadlo: 1× + 10×oboustranné zrcátko s 10násobným a 1násobným zvětšením splní všechny vaše potřeby, strana 1násobného zvětšení lze používat denně, pokud potřebujete vidět celý obličej.

Zajistěte, aby vaše make-up zrcátko bylo v komfortní situaci. Jako materiál našeho výrobku jsme zvolili vysoce kvalitní mosaz a povrch jsme pokryli niklem. Otočné o 360° a flexibilní rameno zrcadlo lze upevnit v každém úhlu. 12měsíční zárukavšechny produkty dowry mají záruku 12 měsíců, my se postaráme o vaše poradenství nebo dotazy.

Vždy vám budeme podporovat uspokojivé řešení. Bílé studené světlo a dotykové paprsky naše make-up zrcátko má 35 integrovaných led s bílým studeným osvětlením, které lze použít na tmavých nebo špatně osvětlených místech. Pokud máte jakýkoliv problém nebo připomínky, který se nachází po "prodaném výrobku", klikněte na "Dowry DE", a klikněte na "Zeptat se na otázky". Světle svítí tlačítkem dotykové obrazovky. Kromě toho je toto zrcátko vybaveno výsuvným ramenem, které můžete bez problémů vytáhnout.
ZnačkaDOWRY #ad
VýrobceDOWRY #ad
Výška6
Délka15
Hmotnost3.24
Šířka12
Číslo díluGenmus-1803D

6. RECKODOR

#ad

Dimmbarer Rasierspiegel,Touchscreen,360°Drehbar,Badspiegel für Hotel -Fest Verdrahtet(Gebürstetes Nickel), RECKODOR Schminkspiegel mit Beleuchtung Wand,1X/5X Messing Schminkspiegel Wandmontage

#ad
RECKODOR #ad - Der vergrößerungseffekt ist klar und nicht verzerrt. Geeignet für haus, rasieren, ausdrücken von pickeln. 10cm vom spiegel ist die beste können sie nicht nur den gesamteffekt zu sehen, sondern auch auf einen bestimmten teil konzentrieren. Doppelseitiger kosmetikspiegel wandmontage8-zoll großer spiegel, die Vorderseite ist ein normaler spiegel, kein vergrößerungseffekt, dies ist ein doppelseitiger spiegel, 1/5 fache vergrößerung, die rückseite ist ein vergrößerungsglas.

Wasserdichtes & langlebig materialder spiegel mit beleuchtung wandmontage hat einen ultra-dünnen 2cm Spiegelrahmen. Natürlich bieten wir auch das Standard-Kit mit selbstbohrenden Trockenbauankern an, Metall oder Massivholzwänden installiert werden. 360° drehbarer & ausziehbarer spiegelder rasierspiegel mit vergrößerung hat mehrere gelenke, rasieren oder tragen von kontaktlinsen zu bieten. Darüber hinaus ist der lichtsteuerungsschalter eine touchscreen-taste und das gesamtdesign des kosmetikspiegels ist elegant und schön. Die wand muss nicht beschädigt werden, das für alle Wandinstallationen geeignet ist.

Er kann an die wand geklappt werden, die sich frei ausdehnen, wenn er nicht benutzt wird, und flexible arme, um einen bequemen blickwinkel beim auftragen von make-up, die sich um 360° drehen, um platz zu sparen. Wandmontierter kabelgebundener spiegel, 7 W LED heller, angetrieben durch ein direktes Kabel, kein hässliches freiliegendes kabel.5x vergrößerungsfunktion geeignet für die tägliche gesichtspflege, zeichnen Eyeliner, spa, so dass Ihre hände frei sind. Wenn der eitelkeitsspiegel versehentlich beschädigt ist oder nicht mehr funktioniert, jahrestagen, Ehefrauen und mütter zu geburtstagen, kontaktieren Sie uns bitte per E-Mail und wir werden Ihnen innerhalb von 24 Stunden eine zufriedenstellende Lösung geben.
ZnačkaRECKODOR #ad
VýrobceRECKODOR.INC #ad
Výška12
Délka14
Hmotnost2.6
Šířka1
Číslo díluRECK05-M-HW
ModelkaRECK05-M-HW

7. H&S

#ad

H&S Kosmetické zrcadlo s LED osvětlením – nastavitelné kosmetické zrcátko se světlem v černé barvě – make-up zrcátko s extra zvětšovacím zrcátkem s 10násobným zvětšením

#ad
H&S #ad - Kompaktní & přenosný design: toto zvětšovací zrcadlo se světlem můžete snadno vzít všude s sebou nebo jej bez problémů umístit na stůl v koupelně, v koupelně pro hosty, umyvadlo nebo komodu. Je napájen 4 bateriemi aa nejsou součástí dodávky, takže se můžete spolehnout na barevnou stálost.

Odnímatelné zvětšovací zrcátko: s 10násobným zvětšovacím zrcátkem máte plně přehled o detailech vašeho make-upu a vaší pokožky. Obě zrcadla nabízejí čistý a jasný odraz v kvalitě denního světla pro optimální výsledky. Ať už jej používáte pro kompletní make-up, péči o pleť nebo jako zrcátko na holení. Je to skvělý nápad na dárek pro každou příležitost nebo pro osoby, které milují používat zrcadlo se světlem.

Lehké a bezdrátové: naše osvětlené kosmetické zrcátko je lehké a má štíhlý design. Zrcadlo s osvětlením: naše jasně osvětlené zrcátko na líčení h&s bylo vyvinuto tak, aby z vašeho každodenního koupelnového zážitku potěšilo. Perfektní nápad na dárek: toto stojací zrcadlo s osvětlením lze použít všude.
ZnačkaH&S #ad
VýrobceH&S Alliance UK Ltd #ad
Výška0
Délka3.94
Hmotnost1.37
Šířka0.39
Číslo dílu13

8. axentia

#ad

Axentia Zvětšovací stojací zrcadlo – kosmetické zrcadlo s 3násobným zvětšením – chromované kosmetické zrcátko – zvětšovací zrcátko cca 17 cm Ø – zrcadlo na holení do koupelny – koupelnové zrcadlo z chromu

#ad
axentia #ad - Rozsah dodávky: 1x zvětšovací stojací zrcadlo se dvěma nožkami. Kulaté zrcátko na make-up z pochromovaného železa ve stříbrné barvě – s oboustranným zrcadlovým povrchem, na jedné straně se zrcadlením 1:1, na druhé straně 3násobné zvětšení.

Malé zrcátko na holení v decentním, elegantním designu – lze ideálně kombinovat s dalšími koupelnovými doplňky značky axentia. Otočné stolní zrcadlo do koupelny, toaletního stolku atd. Vhodné pro líčení, holení nebo pro péči o pleť. Rozměry Šxvxh: cca 18, hmotnost: cca 327 g, 5 × 19 × 4 cm, plocha zrcátka: Ø cca 16 cm. Nastavitelné resp.
Značkaaxentia #ad
VýrobceTestrut GmbH #ad
Výška0.08
Délka6.69
Hmotnost0.66
Šířka6.69
Číslo dílu282800
Modelka282800

9. Xespis

#ad

Vlasový, přenosné kosmetické zrcátko, pro stříhání vlasů, líčení, 3cestné zrcadlo s háčkem, výškově nastavitelné a skládací, holení, zrcátko na holení s 10× zvětšovacím zrcátkem, Zrcadlo 360 stupňů

#ad
Xespis #ad - A háček je tak silný, koupelny, skříně nebo stoly a je výškově nastavitelný, pomocí kterých můžete nastavit perfektní výšku pro vaše potřeby při stříhání vlasů. Perfektní diy účesy s naším kadeřnickým zrcátkem můžete dobře vidět zadní část hlavy a boky hlavy, abyste pokaždé dosáhli bezchybného střihu a zdokonalili každý detail vašeho make-upu, barvení vlasů, opravy vlasů, pletení a holení.

A ušetříte čas a peníze ve srovnání s návštěvou kadeřníka. 360 stupňový pohled zrcadlo je otočné o 180° a lze jej upevnit v libovolné poloze. Můžete ho dokonce složit a postavit na stůl jako stolní zrcadlo. Nabízí 360stupňový výhled, takže můžete nastavit libovolný úhel, který chcete vidět. Prémiová kvalita 3cestné zrcadlo naše zrcadlo o 360 stupňů je vyrobeno z trvanlivého abs materiálu a vysoce kvalitního zrcadlového skla a robustní hliníkové slitiny, což zaručuje jasný, realistický odraz bez zkreslení a dlouhou životnost.

Přenosné a praktické naše zrcátko na holení má přenosný, skládací design a je perfektní pro rodinu, na cestách nebo při práci. Pokud zrcadlo používáte poprvé, nachází se na povrchu ochranný film, který musí být před použitím odstraněn. Výsuvný háček lze zavěsit na dveře, stěny, že dokáže stabilně nosit celé zrcadlo. Výškově nastavitelný háček zrcadlo o 360 stupňů se dodává s nastavitelnými háčky, aby vyhovoval různým scénářům.
ZnačkaXespis #ad
VýrobceXespis #ad
Hmotnost3.33
Číslo dílu01
Modelka01

10. DEUSENFELD

#ad

Velmi světlé, DEUSENFELD WLED500 – osvětlené denní světlo LED kosmetické zrcátko 5 – zvětšení, pochromované, Ø 20 cm

#ad
DEUSENFELD #ad - Pohotovostní režim 0 wattů! Jeden z nejsvětlejších na trhu! Modelový rok 2023 ! jednostranné 5násobné zvětšení, ideální pro každodenní holení a make-up.

Elegantní super plochý kryt zrcátka pouze cca 25 mm, celkový průměr zrcadla Ø 20 cm. Pochromovaný kov, dvojité kloubové rameno, kompletně sklopné na stěnu. Cri více než 95! cri=Index reprodukce barev. Uvp €236, úsporné cca 6, 81 – 66 světlých bílých smd led denního světla, 9 w v zapnutém stavu. Kloubové šroubení v kvalitním provedení imbusu! vysoce kvalitní spirálový kabel s 230V EU ochranným kontaktem konektor, spínač na nástěnném krytu.
ZnačkaDEUSENFELD #ad
VýrobceDeusenfeld #ad
Hmotnost3.31
Číslo díluWLED500
ModelkaWLED500