Top 10 krimi Dinner 8 Spieler – Deskové hry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kosmos

#ad

EXIT hra pro 1 až 4 hráče od 10 let, KOSMOS 697907 EXIT – Hra – Dráha strašidelného strachu, jedinečná společenská hra, hra Escape Room, úroveň: začátečník

#ad
Kosmos #ad - S jednoduchým vysvětlením hráče v bezplatné aplikaci KOSMOS vysvětlení. Ideální jako party hra, hra na akce a jako dárek k narozeninám.

Společenská hra pro dospělé, fanoušky Live Escape Rooms a rodiny od 10 let. Vzhledem k tomu, že materiály se mění pro mimořádné hádanky, lze hrát pouze jednou. Lze hrát s aplikací i bez aplikace. Kooperativní zážitková hra na úrovni: začátečníci. Můžete vyřešit hádanky a uniknout z dráhy duchů? Z úspěšné herní série "exit – hra". 1 – 4 hráči řeší v týmu chytré hádanky a potřebují k tomu týmového ducha, kreativity a kombinační dovednosti. Hra escape Room, na doma.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška1.57
Délka7.09
Hmotnost0.44
Šířka5.12
Číslo dílu697907
Modelka697907
ZárukaZákonná záruka

2. Hidden Games

#ad

Diadém Madony, 2. případ, německy, vzrušující detektivní hra, Hidden Games Místo činu, realistická kriminální hra, úniková hra

#ad
Hidden Games #ad - Zjištěno v realistickém kriminálním případě. Nový herní koncept, baleno bez plastů. 1–6 hráčů, 5 – 2, doba hraní 1, od 14 let, 5 hodiny. Vyšetřuje dokumenty, kontroluje alibis, odmaskuje pachatele! Očekává vás multidimenzionální herní zážitek.
ZnačkaHidden Games #ad
VýrobceHidden Industries GmbH #ad
Výška0.39
Délka9.06
Hmotnost0.55
Šířka12.99
Číslo díluNGF02
ModelkaNGF02

3. Hidden Games

#ad

Realistická kriminální hra, 3. Fall, německy, hra Escape Room od 14 let, napínavá detektivní hra, Hidden Games Místo činu, ZELENÝ Gift

#ad
Hidden Games #ad - Zjištěno realistickým detektivním případem. Vyšetřuje dokumenty, kontroluje alibis, odhaluje pachatele! Eká vás multidimenzionální herní zážitek. 1 – 6 hráčů, od 14 let, 1, 5–2, 5 hodiny přehrávání. Hraje všechny případy v libovolném pořadí.
ZnačkaHidden Games #ad
VýrobceHidden Industries GmbH #ad
Číslo díluTL-0001
ModelkaBH-129

4. Kosmos

#ad

Escape Room hra, KOSMOS 680497 EXIT®, Hra, Únos ve Fortune City, EXIT Game pro 1-4 hráče od 12 let, jedinečná společenská hra, úroveň: pokročilá

#ad
Kosmos #ad - Z úspěšné herní série "exit – hra". Ideální jako party hra, hra na akce a jako dárek k narozeninám. Můžete vyřešit hádanky na divokém západě a zachránit zmizelého šerifa.

S výukovým programem a časovačem v bezplatné aplikaci pro vysvětlení KOSMOS. Vzhledem k tomu, že materiály jsou modifikovány pro excelentní hádanky, lze hrát pouze jednou. Lze hrát s aplikací i bez aplikace. Společenská hra pro dospělé, fanoušky Live Escape Rooms a rodiny od 12 let. Kooperativní zážitková hra na úrovni: pokročilá. 1 – 4 hráči řeší v týmu chytré hádanky a potřebují k tomu týmového ducha, kreativity a kombinační dovednosti. Hra escape Room, na doma.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška7.09
Délka5.2
Hmotnost0.64
Šířka1.57
Číslo dílu680497
Modelka680497
ZárukaZákonná záruka

5. Hidden Games

#ad

Napínavá detektivní hra, Hidden Games Místo činu – ledově studený zločin – Zimní krimi – Němčina – Realistická kriminální hra, Escape Room hra

#ad
Hidden Games #ad - Zjištěno realistickým detektivním případem. Vyšetřuje dokumenty, kontroluje alibis, odhaluje pachatele! Eká vás multidimenzionální herní zážitek. Nový herní koncept. 1 – 6 hráčů, od 14 let, 5–2, 1, 5 hodiny přehrávání. Vhodné i pro profesionály.
ZnačkaHidden Games #ad
VýrobceHidden Industries GmbH #ad
Číslo díluHID00007
ModelkaHID00007

6. DENKRIESEN

#ad

Horor Edition, City Land VOLLPFOSTEN®, Teď to bude děsivé. | Hrací blok | Dárek k narozeninám | Rodinná hra | Město Land River, DENKRIESEN

#ad
DENKRIESEN #ad - Denkriesen original – vysoce kvalitní značková hra v cool designu ze severoněmecké kultovní vydavatelství her. Stejně jako u všech myslitelských produktů je zde kvalita psána velkými písmeny. Po vybalení můžete začít hned hrát a zábava může začít! speciální pole jako u všech bloků města land VOLLPFOSTEN existují speciální pole s dvojitým skóre.

Abc lišta inovativní abc lišta pro identifikaci písmen zajišťuje, že už nebude mít pro podváděče šanci. Eka města-země-zná koneckonců každý a kdo by si myslel, že tuto starou známou klasiku hry můžete tak pěkně "zabalit". Horror edition děsivá edice kultovní hry mĚsto land vollpFOSTEN na téma hrůzy a hrůzy.

50 listů 50 listů din a4 pro extrémně dlouhou zábavu ze hry. Denkriesen je synonymem pro dlouho známou herní klasiku v novém oděvu a skutečné bestsellerové hry s kultovním faktorem. Kultovní nápad na dárek – tento blok vollfistů se jistě postará o úsměv při darování a je ideálním vtipným nápadem na dárek k narozeninám, k velikonocům nebo k Vánocům.
ZnačkaDENKRIESEN #ad
VýrobceDenkriesen UG #ad
Výška0.28
Délka8.27
Hmotnost0.73
Šířka11.69
Číslo díluSL2020
ModelkaSL2020
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Hidden Games

#ad

Realistická kriminální hra, úniková hra, vzrušující detektivní hra, Německy, PNEUMATIKA PRO Ostrov, Hidden Games Místo činu

#ad
Hidden Games #ad - Název výrobku: hidden games místo činu připraveno na ostrov německá realistická kriminální hra, napínavá detektivní hra, escape-room hra. Značka: Hidden Games. Barva: Černá. Typ výrobku: tableTOP-HRA.
ZnačkaHidden Games #ad
VýrobceHidden Industries GmbH #ad
Hmotnost0.51
Číslo dílu001

8. Kosmos

#ad

Dům Rätsel, Die DREI??Level: Einsteiger, Escape Room Spiel & Das Spiel, Der Flug ins Unbestimmse, EXIT, 4 hráče, Kosmos 694043, Level: Einsteiger, Escape Room Spiel: 1, Hra

#ad
Kosmos #ad - Produkt 1: level: začátečníci. Produkt 1: 3?? pozvali jste k tajemnému setkání – ale kde jsou justus, Peter a Bob? Uvolňuje speciální případ.

Produkt 2: z úspěšného herního těla exit – hry. Hodinová hra escape pro domácí použití. Produkt 1: party hra v praktickém formátu: skvělý také jako dárek k narozeninám nebo dárek. Produkt 1: z úspěšného hracího těla "exit – hra. Produkt 2: hry escape-Room: Pro začátečníky. Napínající hádanka pro začátečníky. Produkt 2: hra pro dospělé, fanoušky Live Escape Rooms a rodiny od 10 let. Produkt 2: 1 – 4 hráči uvolní v týmu pomačkaných hádanek, aby se letadlo opravila a bezpečně vstoupila. Hodinová hra escape pro domácí použití.
ZnačkaKosmos #ad

9. Kosmos

#ad

Potopený poklad, hra Escape Room, jedinečná společenská hra, Hra, EXIT hra pro 1 až 4 hráče od 10 let, úroveň: začátečník, KOSMOS 694050 EXIT

#ad
Kosmos #ad - Ideální jako party hra, hra na akce a jako dárek k narozeninám. Z úspěšné herní série "exit – hra". 1 – 4 hráči řeší v týmu chytré hádanky a potřebují k tomu týmového ducha, kreativity a kombinační dovednosti.

Kooperativní zážitková hra na úrovni: začátečníci. Hra escape Room, na doma. Lze hrát s aplikací i bez aplikace. Dokážete vyřešit hádanky a odhalit tajemství vraku lodi? Společenská hra pro dospělé, fanoušky Live Escape Rooms a rodiny od 10 let. Vzhledem k tomu, že materiály se mění pro mimořádné hádanky, lze hrát pouze jednou. S výukovým programem a časovačem v bezplatné aplikaci pro vysvětlení KOSMOS.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška7.09
Délka4.96
Hmotnost0.35
Šířka1.69
Číslo dílu694050
Modelka694050
ZárukaZákonná záruka

10. Kosmos

#ad

Escape Room hra, jedinečná společenská hra, KOSMOS 694227 EXIT, Tajemné muzeum, EXIT Game pro 1 až 4 hráče od 10 let, úroveň: Začátečník, Hra

#ad
Kosmos #ad - Ideální jako party hra, hra na akce a jako dárek k narozeninám. 1 – 4 hráči řeší v týmu chytré hádanky a potřebují k tomu týmového ducha, kreativity a kombinační dovednosti.

Hra escape Room, na doma. S výukovým programem a časovačem v bezplatné aplikaci pro vysvětlení KOSMOS. Vzhledem k tomu, že materiály se mění pro mimořádné hádanky, lze hrát pouze jednou. Z úspěšné herní série "exit – hra". Společenská hra pro dospělé, fanoušky Live Escape Rooms a rodiny od 10 let. Lze hrát s aplikací i bez aplikace. Můžete vyřešit hádanky a najít cestu ven z muzea? Kooperativní zážitková hra na úrovni: pokročilá.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška7.13
Délka5.08
Hmotnost0.57
Šířka1.69
Číslo díluFKS6942270
ModelkaFKS6942270
ZárukaBez záruky