Top 10 Lattenrost 180x200cm Holz – Rámy postelí s roštovými rámy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gigapur

#ad

Dřevěná postel G56, Gigapur Masivní borovice, přírodní, plocha ležení 200 x 200 cm Best. z 2 x 100 cm 11401, vč. lamelového roštu a ramínek na matrace

#ad
Gigapur #ad - Flexibilní: všechny jednotlivé postele lze vzájemně propojit a beze zbytku opět uvolnit. Proto jsou všechny spoje z kovu s znovu odstranitelnými, stabilními závitovými šrouby. Gigapur g56 je dimenzován na dlouhou životnost.

Velmi snadná demontáž. Konektory postele jsou součástí sériové dodávky. Díky 25 cm vysokým nohám velký úložný prostor pod postelí. Bezhlučné: všechny lišty jsou přišroubovány, proto nesklouzávají a žádné zvuky jako u svinutých roštů. Prostorově úsporný: Šířka odpovídá zvolené šířce lehátka. Stabilní: nosnost 200 kg na jednu stranu lehátka při rovnoměrném zatížení ve spojení s matrací.

Přirozené: masivní evropská borovice není ošetřena a lze ji podle libosti lakovat, lazurovat, voskovat nebo naolejovat – kousek přírody pro domov. Pevné lišty zajišťují pevné pohodlí při ležení. Rychlé dodání: dřevěné postele gigapur g56 se dodávají rychle a rychle prostřednictvím balíkové služby. Asto se vám zboží dostane příští pracovní den. Velmi snadná montáž. Celková výška 29 cm.
ZnačkaGigapur #ad
VýrobceGigapur GmbH & CoKG #ad
Výška11.42
Délka78.74
Hmotnost28.66
Šířka78.74
Číslo dílu11401
ModelkaG 56
Záruka2 roky limited warranty.

2. Krok Wood

#ad

Krok Wood Postel z masivního dřeva ELSA v buku 180 x 200 cm

#ad
Krok Wood #ad - Postel elsa je k dispozici ve třech velikostech – 140, 160 a 180 × 200 cm, volitelně s jednou nebo dvěma zásuvkami, ve kterých lze uložit ložní prádlo, přikrývky a mnoho dalších potřebných věcí. Postel se dodává ve 2 balících, návod k montáži je přiložen.

Jste vždy připraveni pomoci. Ekologické masivní dřevo je prémiový materiál pro všechny postele. Obdržíte stabilní a výhodnou postel od výrobce s doručením zdarma ️ Postel bude doručena až k hraně obrubníku. Tloušťka rámu postele: 25 mm;. V případě dotazů se obraťte na naše manažery. Moderní design, přírodní dřevo s jedinečnou strukturou a ekologickým zpracováním – to jsou vlastnosti, které tuto postel nejlépe charakterizují a naplní ložnici útulností, pohodlím a harmonií;.

Zásuvky je nutné zakoupit samostatně. Obzvláště silná dřevěná konstrukce, vykazuje vynikající výkonnostní vlastnosti, která je zpracována přírodním olejem, odolává účinkům vnějších faktorů a vydrží proto mnoho let. Postel z masivního bukového dřeva elsa – elegantní model, který se stane ideální volbou pro vaši ložnici;. Postel je součástí dodávky. Dodání v rámci německa – zdarma.
ZnačkaKrok Wood #ad
VýrobceKrok Wood LTD #ad
Výška15.75
Délka78.74
Hmotnost71.87
Šířka70.87
Číslo díluE180200
ModelkaElsa180200

3. Moebella

#ad

180 × 200, bez matrace, 160 × 200, různé velikosti postel 140 × 200, postel pro mládež,, polstrovaná postel, rám postele s lamelovým roštem a úložným prostorem, Moebella Postel Elsa, 200 × 200

#ad
Moebella #ad - Ložný prostor díky posteli – naše čalouněná postel je perfektní alternativou ke boxspring posteli, s velkým úložným prostorem pro optimální využití úložného prostoru. Kvalita – naše postel je vyrobena z nejlepších materiálů.

Nadčasový design – naše postel potažená sametem čelo a rám 180 × 200 cm – konstrukce postele bez matrace – se perfektně hodí do každé ložnice. Dbáme silně na optimální poměr ceny a výkonu. Perfektní spánek – komfortní polstrovaná postel 180 × 200 cm s lamelovým roštem, úložný prostor pro zotavující spánek. Naše látky jsou vybírány osobně a díky síle materiálů mají obzvlášť dlouhou životnost – Made in EU.

Různé velikosti a modely – naše postele jsou k dispozici v různých velikostech postel 140 × 200, postel 160 × 200, postel 200 × 200 Také perfektně vhodné jako postel pro mládež. Kromě čalouněných postelí nabízíme také velký počet boxspring postelí s matrací a úložným prostorem. Silné tlumiče umožňují jednoduché otevření úložného prostoru bez námahy.
ZnačkaMoebella #ad
VýrobceESCOBA GMBH #ad
Výška42.52
Délka78.74
Hmotnost286.6
Šířka70.87
Číslo dílu66329264
Modelka66329264
Záruka24 měsíců.

4. EVERGREENWEB MATERASSI & BEDS

#ad

Evergreenweb – postel lamelový rošt 80 × 200, jednolůžko, konstrukce postele vhodná pro všechny, zesílený rám z oceli, ortopedické extra komfortní lišty se 4 odnímatelnými nožičkami, výška 35 cm

#ad
EVERGREENWEB MATERASSI & BEDS #ad - Přenosný rám z vysoce pevné oceli, bez svarů, lakovaný epoxidovým práškem. Kromě toho jsou opatřeny ochrannou fólií, čímž jsou pružnější, která společně se zpracováním otvorů a drážek podporuje větrání. Je považován za zelený produkt. Kromě toho se zvyšuje životnost po mnoho let - č.

13 vysoce pevných dřevěných lamel z bukového dřeva z polyetylenu s ochranou proti pískání a rovnoměrným chováním jednotlivých lišt. 2 roky záruka od evergreenweb materassi & beds ⭐️⭐ ️⭐ ️⭐️. Kompletně z oceli nové generace: vzdálenost mezi oběma konci, je menší než běžné lamelové rošty. 1 u amazon v Itálii! Kompletně vyrobeno v itálii a vyznačuje se použitím netoxických materiálů, bez emisí a/nebo elektromagnetických polí, recyklovatelné. 4 ocelové nožky zdarma s upevňovacími šrouby pro upevnění nohy s protiskluzovou plastovou krytkou, bezpečnostní rohy z vysoce pevného nylonu a sklolaminátu.

Od velikosti 140 x 190 cm disponuje dvojitou výztužnou tyčí, tvarovací 40 x 36 cm, která zajišťuje ještě solidní držení. Italský bestseller – lamelový rošt pro jednolůžko, výška 35 cm, na kterých leží lamelový rošt na podlaze, ortopedický, rozměry 80 × 200 cm, kompletní se šroubovatelnými patkami. Lamely z buku velmi silné dřevo tohoto lamelového roštu se ohýbají parou, zatímco lakování z přírodních produktů chrání dřevo před vnějšími vlivy.
ZnačkaEVERGREENWEB MATERASSI & BEDS #ad
VýrobceEvergreenweb #ad
Výška13.78
Délka78.74
Hmotnost10
Šířka31.5
Číslo dílu1
Modelkamapdf

5. EVERGREENWEB MATERASSI & BEDS

#ad

Evergreenweb – lamelový rošt 90 × 200, konstrukce postele vhodná pro všechny postele a, zesílený rám z oceli, výška 35 cm, ortopedické extra komfortní lišty se 4 odnímatelnými nožičkami, jednolůžko

#ad
EVERGREENWEB MATERASSI & BEDS #ad - 1 u amazon v Itálii! Přenosný rám z vysoce pevné oceli, tvarovací 40 x 36 cm, bez svarů, lakovaný epoxidovým práškem.2 roky záruka od evergreenweb materassi & beds ⭐️⭐ ️⭐ ️⭐️. Kromě toho jsou opatřeny ochrannou fólií, která společně se zpracováním otvorů a drážek podporuje větrání. To umožňuje síti nabídnout lepší kompresi a je vhodná i pro osoby s nadváhou.

Lamely z buku velmi silné dřevo tohoto lamelového roštu se ohýbají parou, čímž jsou pružnější, zatímco lakování z přírodních produktů chrání dřevo před vnějšími vlivy. Kromě toho se zvyšuje životnost po mnoho let - č. Je považován za zelený produkt. Kompletně z oceli nové generace: vzdálenost mezi oběma konci, ortopedický, je menší než běžné lamelové rošty. Kompletně vyrobeno v itálii a vyznačuje se použitím netoxických materiálů, bez emisí a/nebo elektromagnetických polí, recyklovatelné.

Od velikosti 140 x 190 cm disponuje dvojitou výztužnou tyčí, která zajišťuje ještě solidní držení. 4 ocelové nožky zdarma s upevňovacími šrouby pro upevnění nohy s protiskluzovou plastovou krytkou, bezpečnostní rohy z vysoce pevného nylonu a sklolaminátu. 13 vysoce pevných dřevěných lamel z bukového dřeva z polyetylenu s ochranou proti pískání a rovnoměrným chováním jednotlivých lišt. Italský bestseller – lamelový rošt pro jednolůžko, rozměry 90 × 200 cm, výška 35 cm, na kterých leží lamelový rošt na podlaze, kompletní se šroubovatelnými patkami.
ZnačkaEVERGREENWEB MATERASSI & BEDS #ad
VýrobceEvergreenweb #ad
Výška13.78
Délka78.74
Hmotnost22.05
Šířka35.43
Číslo dílulocalization_B07F2C2C3X
Modelkamapdf

6. Diahomy

#ad

Mládež | snadná montáž | 120 x 200 cm | hnědý, děti, Diahomy Rám postele s lamelovým roštem, rám plošiny z kovu a dřeva | pro dospělé

#ad
Diahomy #ad - Vysoce kvalitní rám postele tento rám postele je vyroben z vysoce odolné oceli, podpůrný základ pro matraci z pěnové hmoty, která chrání matraci, s velmi kvalitní MDF deskou třídy P2, která zabraňuje jejímu pohybu nebo potopení. Storage pod postelí konstrukce postele diahomy nabízí 27 cm volného prostoru, ložnice, vhodné do ložnice, obývacího pokoje pro hosty.

Upozornění: matrace není součástí dodávky. V případě dotazů k této konstrukci postele nás neváhejte kontaktovat, určitě Vám nabídneme vhodné řešení. Záruka kvality stojíme za kvalitou a trvanlivostí železného rámu postele Diahomy. Vše je obsaženo v balení a nejsou potřeba žádné další nástroje. Bezhlučný, latexu nebo pružinového jádra a není zapotřebí boxspring.

Zaoblené rohy vás ochrání před ostrými rohy. Instalaci prosím krok za krokem. Plastové podložky na nohy postele jsou instalovány na spodní straně nohy, odolná proti poškrábání, aby byla vaše oblíbená podlaha chráněna před zraněním. Snadné sestavení konstrukce dvojlůžka diahomy s čelem se snadno montuje. Montážní návod je velmi jasný a snadno srozumitelný, a každý díl je jasně popsán. Bezpečný designvelmi kvalitní mdf deska třídy p2, vodotěsná a snadno se čistí.
ZnačkaDiahomy #ad
VýrobceDiahomy #ad
Výška34.65
Délka78.74
Hmotnost50.71
Šířka47.24
Číslo dílu934
Modelka934

7. WOODRAM

#ad

Dřevěné lamely, skládací určené pro pružinové a pěnové matrace DUAL, lamelové rošty, WOODRAM Lamelový rošt Basic-Frame DUAL 160 x 200 cm na postel I kvalitní konstrukce postele 40 zahnutých bříz, 160

#ad
WOODRAM #ad - Iroké lamely: zatížitelné dřevěné latě 53 mm široké a 8 mm silné. Přímý výrobce v eu: výroba je již mnoho let naší vášní.

Základní rám s lamelovým roštem: pevný a s dlouhou životností – pro postele 160 × 200 cm, přesný rozměr: 159 cm × 196 cm × 3 cm š × d × v. Nový design – moderní design rámu. Super rychlá dodací lhůta a jednoduchá montáž: 3-5 pracovních dnů! lamelový rošt se dodává v jednotlivých dílech. Stabilní rám s dlouhou životností pro každý druh matrace. Rychlá doba montáže: díky první montáži a návodu ve formě videa na YT po naskenování QR kódu na návodu český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaWOODRAM #ad
VýrobceWOODRAM #ad
Výška1.18
Délka78.74
Šířka62.99
Číslo dílu1
ModelkaBASIC-FRAME DUAL 160x200

8. EVERGREENWEB MATERASSI & BEDS

#ad

Výška 35 cm + 4 odnímatelné nohy, ortopedická bílá matrace s masážním efektem, Evergreenweb sada lamelového roštu a matrace 80 x 200 cm + polštář z viskózové pěny zdarma, zesílená konstrukce postele

#ad
EVERGREENWEB MATERASSI & BEDS #ad - Od velikosti 140 x 190 cm má lamelový rošt dvojitou vzpěru pro zesílení pro ještě větší pevnost. Lišty z bukového dřeva velmi odolné dřevo tohoto lamelového roštu jsou ohebné proti páře, aby byly elastické, zatímco lakování přírodními produkty chrání dřevo před vnějšími vlivy.

2 roky záruka od evergreenweb materassi & beds ⭐️⭐ ️⭐ ️⭐️. 1 u amazon italy! 13 lišt z bukového dřeva s vysokou odolností zasunutých na ochranu proti zarázání v polyetylenu a vyznačuje se jednotným chováním jednotlivých latí. Prodlužuje také životnost postele v průběhu let. 4 nohy z oceli 30 cm vysoké, se šrouby pro upevnění. To umožňuje lamelovému roštu lepší úsilí a kompresi a je vhodný pro celou závaží. Ortopedický lamelový rošt o výšce 35 cm s našroubovatelnými nohami.

Nová generace konstrukce kompletně z oceli: vzdálenost mezi oběma konci, na nichž se podepře konstrukce postele, je menší než ve srovnání s běžnými lamelovými rošty. Bezpečnostní rohy z vysoce pevného nylonu a sklolaminátu. Italský bestseller – sada postelového lamelového roštu a matrace pro jednolůžko 80 × 200 cm, ergonomicky tvarovaná se 7 zónami ležení. Kompletně vyrobeno v itálii a vyznačuje se použitím netoxických materiálů, bez emisí a/nebo elektromagnetických polí, recyklovatelné.
ZnačkaEVERGREENWEB MATERASSI & BEDS #ad
VýrobceEvergreenweb #ad
Výška13.78
Délka78.74
Šířka31.5

9. EVERGREENWEB MATERASSI & BEDS

#ad

Výška 35 cm + 4 odnímatelné nohy, 90 × 200 cm + polštář z viskózové pěny zdarma, zesílená konstrukce postele, ortopedická bílá matrace s masážním efektem, Sada lamelového roštu a matrace Evergreenweb

#ad
EVERGREENWEB MATERASSI & BEDS #ad - Lišty z bukového dřeva velmi odolné dřevo tohoto lamelového roštu jsou ohebné proti páře, aby byly elastické, zatímco lakování přírodními produkty chrání dřevo před vnějšími vlivy. Ortopedický lamelový rošt o výšce 35 cm s našroubovatelnými nohami. Italský bestseller – sada postelového lamelového roštu a matrace, výška 20 cm + visco polštář z paměťové pěny vloček – zdarma, stupeň tvrdosti H2/H3, vysoce elastická polyuretanová pěna, výška 20 cm, ergonomicky tvarovaná se 7 zónami ležení.

1 u amazon italy! 13 lišt z bukového dřeva s vysokou odolností zasunutých na ochranu proti zarázání v polyetylenu a vyznačuje se jednotným chováním jednotlivých latí. Prodyšná, ekologická, měkká, ortopedická matrace ze studené pěny s potahem z masážního efektu, jednolůžko, hypoalergenní a odolná proti roztočům – nabídky.

Bezpečnostní rohy z vysoce pevného nylonu a sklolaminátu. Je považován za zelený produkt. Kompletně vyrobeno v itálii a vyznačuje se použitím netoxických materiálů, bez emisí a/nebo elektromagnetických polí, recyklovatelné. Od velikosti 140 x 190 cm má lamelový rošt dvojitou vzpěru pro zesílení pro ještě větší pevnost. Prodlužuje také životnost postele v průběhu let. Nová generace konstrukce kompletně z oceli: vzdálenost mezi oběma konci, na nichž se podepře konstrukce postele, je menší než ve srovnání s běžnými lamelovými rošty.
ZnačkaEVERGREENWEB MATERASSI & BEDS #ad
VýrobceEvergreenweb #ad
Výška21.65
Délka35.43
Hmotnost66.14
Šířka78.74

10. EVERGREENWEB MATERASSI & BEDS

#ad

Jednolůžko, konstrukce postele vhodná pro všechny postele a, výška 35 cm, zesílený rám z oceli, Evergreenweb – lamelový rošt 120 × 200, ortopedické extra komfortní lišty se 4 odnímatelnými nožičkami

#ad
EVERGREENWEB MATERASSI & BEDS #ad - 13 vysoce pevných dřevěných lamel z bukového dřeva z polyetylenu s ochranou proti pískání a rovnoměrným chováním jednotlivých lišt. To umožňuje síti nabídnout lepší kompresi a je vhodná i pro osoby s nadváhou. Přenosný rám z vysoce pevné oceli, lakovaný epoxidovým práškem. 2 roky záruka od evergreenweb materassi & beds ⭐️⭐ ️⭐ ️⭐️.

Kompletně z oceli nové generace: vzdálenost mezi oběma konci, je menší než běžné lamelové rošty. Kompletně vyrobeno v itálii a vyznačuje se použitím netoxických materiálů, bez emisí a/nebo elektromagnetických polí, recyklovatelné. Je považován za zelený produkt. Od velikosti 140 x 190 cm disponuje dvojitou výztužnou tyčí, tvarovací 40 x 36 cm, bez svarů, která zajišťuje ještě solidní držení.1 u amazon v Itálii! Kromě toho se zvyšuje životnost po mnoho let - č. Kromě toho jsou opatřeny ochrannou fólií, čímž jsou pružnější, která společně se zpracováním otvorů a drážek podporuje větrání.

4 ocelové nožky zdarma s upevňovacími šrouby pro upevnění nohy s protiskluzovou plastovou krytkou, bezpečnostní rohy z vysoce pevného nylonu a sklolaminátu. Italský bestseller – lamelový rošt pro jednolůžko, výška 35 cm, rozměry 120 × 200 cm, ortopedický, na kterých leží lamelový rošt na podlaze, kompletní se šroubovatelnými patkami. Lamely z buku velmi silné dřevo tohoto lamelového roštu se ohýbají parou, zatímco lakování z přírodních produktů chrání dřevo před vnějšími vlivy.
ZnačkaEVERGREENWEB MATERASSI & BEDS #ad
VýrobceEvergreenweb #ad
Výška13.78
Délka47.24
Hmotnost20
Šířka78.74
Číslo dílu1
Modelkamapdf