Top 10 Malen Nach Zahlen Eigenes Foto – Sady malování podle čísel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Schipper

#ad

Malování obrazu pro dospělé, 5 obrázků, mistrovská třída polyptych, včetně štětců a akrylových barev, Schipper 609450774 Malování podle čísel, Am Wildbach, profesionální edice, 132 x 72 cm

#ad
Schipper #ad - Kompletní sada – kromě pěti předloh obsahuje malování podle čísel sadu: kvalitní akrylové barvy na vodní bázi, jemný štětec na malování, kontrolní list a návod k malování.

Potok se roztírá pod dřevěným můstkem a je přitom osvětlen sluncem. Velký obraz – olejový obraz se skládá z 5 dílů; s rozměry: 2 předlohy po 263 x 476 mm, 2 předlohy po 263 x 598 mm a předloha 263 x 720 mm. Německý výrobce – u schipper je široký výběr motivů pro dospělé a děti. Skvělé panorama – předloha pro malování ukazuje nádhernou krajinu v letním dni.

Velký, hotový obraz je dekorativní a zdůrazňuje moderní design bydlení. Výsledkem je celková velikost cca: 132 x 72 cm. Kvalita je nastavena na další stupeň a malba je sotva vidět. Designové obrázky – díky vnímavé a viditelné lněné struktuře je malířská předloha pro dospělé velmi účinná.
ZnačkaSchipper #ad
VýrobceSchipper #ad
Výška16.02
Délka1.5
Hmotnost4.63
Šířka20.08
Číslo dílu609450774
Modelka609450774
Zárukazákonem předepsáno

2. Schipper

#ad

Vymalujte svého miláčka černé/bílé, malování obrázků pro dospělé, štětce a akrylových barev, včetně pasparty, 40 x 50 cm, Schipper 602100371 Malování podle čísel

#ad
Schipper #ad - Německý výrobce – u schipper existuje široký výběr motivů pro dospělé a děti. Vypršení platnosti – vyhledejte doma dobrou fotografii a zašlete nám ji s přiloženou obálkou v zakoupeném balení do 2 týdnů od nás.

Nápad na dárek – ať už si chcete koupit malířskou sadu a namalovat portrét sami, nebo darovat individuální mistrovské dílo přátelům nebo rodině, je na vás. Skvělá předloha – hledáte velmi osobní dárek? Pak vám doporučujeme malovat svého miláčka Schipper. Kompletní sada – rozsah dodávky obsahuje 24 akrylových barev na vodní bázi, štětec na malování, návod český jazyk nelze zaručit. Kvalita je nastavena na vyšší úroveň a malířskou techniku je stěží vidět.
ZnačkaSchipper #ad
VýrobceSchipper #ad
Výška12.2
Délka1.22
Hmotnost1.32
Šířka1.65
Číslo dílu602100371
Modelka602100371
Zárukazákonem předepsáno

3. Mammut Spiel & Geschenk

#ad

Zásuvný obrázek, návod, flitry, stavebnice pro děti od 6 let, kompletní sada s polystyrenovým rámem, předloha obrázku, MAMMUT 8011413, Sequin Art flitrový obrázek tygr, nástrčné kolíky

#ad
Mammut Spiel & Geschenk #ad - Pailletový obrázek od firmy mammut je perfektní pro snadné vytvoření nádherného obrazu s nádherným třpytivým efektem, vynikající činností pro malé i velké umělce. Tato sada přináší spoustu zábavy při kutilství a je skvělým nápadem na dárek pro děti od 6 let a dospělé, kteří se ve volném čase rádi věnují kreativním aktivitám.

Stavebnictví podporuje kreativitu, jemné motorické dovednosti a koncentraci a přitom je ještě obrovskou zábavou, každý umělec bude hrdý na své umělecké dílo. Sada pro kutily s motivem tygra jako atraktivní předloha k zastrčení individuálního třpytivého obrazu pro vlastní čtyři stěny nebo jako dárek pro nejmilejší.

Kompletní sada obsahuje 1 polystyrenový rám cca 27 x 37 cm, pestré flitry, 1 předloha obrázku cca 25 x 34 cm, nástrčné kolíky a 1 návod český jazyk nelze zaručit, perfektní pro okamžité použití.
ZnačkaMammut Spiel & Geschenk #ad
VýrobceMAMMUT Spiel & Geschenk #ad
Výška9.8
Délka13.5
Hmotnost1.01
Šířka1
Číslo dílu1413
Modelka1413
ZárukaZákonná záruka

4. Little Guy

#ad

Dárek pro dívky 7 8 9 10 let, malování podle čísel od 8 9 10 let dívka narozeninový dárek Diamond Painting pro děti dívky 8 9 10 11 12 let

#ad
Little Guy #ad - Je to skvělá hračka pro děti a teenagery ve věku 8 9 10 11 12 13 let. Po dekoraci, si lidé mohou užívat šťastný a uvolňující prostor. 5d diamantová malba podle čísel – diy diamantové malování obrázky jsou hračka, který se vám líbí, která vyžaduje vaši vlastní praktickou obsluhu.

Je to skvělá relaxační aktivita a může rozvíjet praktické schopnosti a trpělivost dětí, abyste si mohli užívat zábavný čas se svou rodinou. Můžete spolupracovat se svou rodinou a přáteli a zažít nekonečnou zábavu při výrobním procesu. Co můžete získat – balíček sady diamond arts kit obsahuje plátno o rozměrech 40 x 40 cm, bodový vrták a lepidlo ** bez rámečku **. Vyberte si styl, užijte si nekonečnou zábavu při výrobě diamantových obrazů. Perfektní dárky pro dívky a děti od 9 do 13 – je to perfektní dárek pro přítele a dívky ve věku 9 10 11 12 13 let, který se velmi dobře hodí jako dárek k narozeninám pro dospělé a dívky, dárky na návštěvu atd.

Je ideální pro vaši sbírku. Jako restaurace, která může udělat místo pestřejší a silnější a zlepšit vaše chápání barvy a estetiky, ložnice, chodba, chodba atd. Máme pro vás profesionální poprodejní servisní tým. Asné relaxační aktivity– 5d diamond paintings je ručně vyrobená hračka pro děti dívky od 9 10, 11 12 13 let, která vyžaduje vaše vlastní praktické ovládání. Je to dobrý nápad dekorovat všude podle svých koníčků nebo zvyklostí.
ZnačkaLittle Guy #ad
VýrobceLittle Guy #ad
Číslo díluOwl-O
ModelkaOwl-O

5. Mammut Spiel & Geschenk

#ad

Sequin Art Style

#ad
Mammut Spiel & Geschenk #ad - Sada se 3 obrázky s flitry od firmy mammut je perfektní pro vlastní vytvoření překrásných obrazů s nádherným třpytivým efektem, skvělá práce pro malé i velké umělce. Sada pro kutily s motivem motýlů jako atraktivní předloha k zastrčení tři individuální třpytivé obrázky pro vlastní čtyři stěny nebo jako dárek pro nejmilejší.

Kreativní tvoření podporuje kreativitu, jemné motorické schopnosti a koncentraci a přitom ještě dělá obrovskou zábavu, každý umělec bude hrdě na své hotové umělecké dílo. Tato sada přináší spoustu zábavy pro kutily a je skvělým nápadem na dárek pro děti od 8 let a dospělé, kteří ve volném čase rádi najdou kreativní činnosti.

Kompletní sada obsahuje 3 polystyrenové rámy každá cca 27 × 27 cm, barevné pajetky, tužky a 1 návod český jazyk nelze zaručit, 3 předlohy na černé sametové pozadí, perfektní pro hned začít.
ZnačkaMammut Spiel & Geschenk #ad
VýrobceMAMMUT Spiel & Geschenk #ad
Výška9.8
Délka9.8
Hmotnost1.19
Šířka3
Číslo dílu1324
Modelka1324
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

6. Mammut Spiel & Geschenk

#ad

Sequin Art Paillettenbild Elfe Astrid, Bildvorlage, Anleitung, Pailletten, Bastelset für Kinder ab 6 Jahre, Komplettset mit Styropor-Rahmen, Steckbild, Steckstiften, Mammut 8011928

#ad
Mammut Spiel & Geschenk #ad - 25 x 34 cm, bunte Pailletten, perfekt um gleich loszulegen. Das paillettenbild von mammut ist perfekt, um kinderleicht ein prächtiges Bild mit wundervollem Glitzer-Effekt selber zu gestalten, eine vortreffliche Beschäftigung für kleine und große Künstler.

Das komplettset beinhaltet 1 styropor-rahmen ca. 27 x 37 cm, steckstifte und 1 Anleitung, 1 Bildvorlage ca. Dieses set bringt jede menge bastelspaß und ist eine tolle Geschenkidee für Kinder ab 6 Jahre und Erwachsene, welche in der Freizeit gern kreativen Tätigkeiten nachgehen. Bastelset mit motiv elfe astrid als ansprechende Vorlage zum Stecken eines individuellen Glitzerbildes für die eigenen vier Wände oder zum Verschenken für die Liebsten.

Das basteln fördert die kreativität, die feinmotorischen Fähigkeiten sowie die Konzentration und macht dabei auch noch riesigen Spaß, jeder Künstler wird stolz auf sein fertiges Kunstwerk sein.
ZnačkaMammut Spiel & Geschenk #ad
VýrobceMAMMUT Spiel & Geschenk #ad
Výška1
Délka14
Šířka11
Číslo dílu1928
Modelka1928
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

7. DIAMOND DOTZ

#ad

DIAMOND DOTZ DQ7.005, Originální 5D Diamond Painting Squares Set Kočka Pricilla, sada na malování cca 27 x 31 cm pro dospělé a, kreativní sada s 11 500 čtvercovými diamantovými mozaikovými kameny

#ad
DIAMOND DOTZ #ad - Tak jednoduché jako malování podle čísel. Speciálně vyvinutá technologie lepení zajišťuje vynikající výsledky. Lesk diamantových maleb dělá radost a uchvátí dospělé i děti. Pouze u originálního diamond dotz squares jsou kameny broušeny 9 fazetami a zaručují jedinečný třpyt.

Exkluzivní kameny – exkluzivní výsledky! Čtvercové a extra jiskřivé diamantové kameny řady DIAMOND DOTZ Squares přinášejí jako rozsáhlá kompletní sada ještě více jisker do vašeho domova. Tvůj diamantový obraz – umělecké dílo. Všechny sady obsahují: plastové mozaikové kameny – broušené jako pravé diamanty, tužka k nanášení kamenů, dostatek vosku, miska a návod.

Mozaiková malba pokročilý motiv: "pricilla" 27 cmx31 cm od firmy diamond dotz – 11 500 kamenů ve 20 barvách – DIAM378303 – 4895225917563 – připraveno pro další malbu? Rozsáhlá diy kreativní sada pro mistrovská díla v plné kráse.
ZnačkaDIAMOND DOTZ #ad
VýrobcePracht Creatives Hobby #ad
Výška15.75
Délka1.97
Hmotnost0.46
Šířka3.15
Číslo díluDQ7.005
ModelkaDQ7 Intermediate Kit
ZárukaBez záruky

8. Mammut Spiel & Geschenk

#ad

Bildvorlage, Steckstiften, Komplettset mit Styropor-Rahmen, Pailletten, Anleitung, bunt, Steckbild, Mammut Spiel & Geschenk 8011922 Sequin Art Paillettenbild Faultier, Bastelset für Kinder ab 6 Jahre

#ad
Mammut Spiel & Geschenk #ad - Das basteln fördert die kreativität, die feinmotorischen Fähigkeiten sowie die Konzentration und macht dabei auch noch riesigen Spaß, jeder Künstler wird stolz auf sein fertiges Kunstwerk sein.

Bastelset mit motiv faultier als ansprechende Vorlage zum Stecken eines individuellen Glitzerbildes für die eigenen vier Wände oder zum Verschenken für die Liebsten. 25 x 34 cm, bunte Pailletten, perfekt um gleich loszulegen. Dieses set bringt jede menge bastelspaß und ist eine tolle Geschenkidee für Kinder ab 6 Jahre und Erwachsene, welche in der Freizeit gern kreativen Tätigkeiten nachgehen.

Das paillettenbild von mammut ist perfekt, um kinderleicht ein prächtiges Bild mit wundervollem Glitzer-Effekt selber zu gestalten, eine vortreffliche Beschäftigung für kleine und große Künstler. 27 x 37 cm, steckstifte und 1 Anleitung, 1 Bildvorlage ca. Das komplettset beinhaltet 1 styropor-rahmen ca.
ZnačkaMammut Spiel & Geschenk #ad
VýrobceMAMMUT Spiel & Geschenk #ad
Výška2
Délka14
Hmotnost1
Šířka11
Číslo dílu1922
Modelka1922
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

9. Mammut Spiel & Geschenk

#ad

Mammut Spiel & Geschenk 102001 Moje první malování podle čísel, zvířecí motivy, kompletní sada se 2 potištěnými omalovánkami, 7 akrylových barev a štětců, dvojité balení, pes a kůň, sada na malování

#ad
Mammut Spiel & Geschenk #ad - Malování podporuje kreativitu, jemné motorické dovednosti a koncentraci a přitom je ještě obrovskou zábavou, každý umělec bude hrdý na své umělecké dílo. Sada na malování s motivem psa a koně jako atraktivní předlohy pro snadné malování dvou nádherných obrázků pro vlastní čtyři stěny nebo jako dárek pro nejmilejší.

Dvojitá sada malování podle čísel od firmy mammut se nejlépe hodí pro malé i velké umělce, aby mohli krok za krokem procvičovat malování a přitom stále více zlepšovat ruční zručnost. Kompletní sada obsahuje 2 potištěné předlohy každá cca 20 x 25, 5 cm, 1 štětec a 7 akrylových barev, perfektní pro okamžité zahájení malování. Tato sada přináší spoustu zábavy při malování a je skvělým nápadem na dárek pro děti od 5 let, které chtějí být kreativní.
ZnačkaMammut Spiel & Geschenk #ad
VýrobceMAMMUT Spiel & Geschenk #ad
Výška10.04
Délka7.87
Hmotnost0.36
Šířka0.2
Číslo díluA30PPNF01
Modelka102001
ZárukaZákonná záruka

10. Aapxi

#ad

Aapxi Malování podle čísel velryba pro dospělé DIY malování podle čísel, akrylové barvy a 4 prémiové štětce 40 x 50 cm

#ad
Aapxi #ad - Dodávané akrylové barvy jsou navíc šetrné k životnímu prostředí a dobře kryjící. Předtištěné plátno nemá žádný rám, nemusí se žehlit, má jedinečný design, je vodotěsné a barvy nevyblednou. Obal rolí neobsahuje záhyby, ale snadno se barví, čisté linie.

Těk z každodenního života, práci na zahradě nebo křížovky, odbourání stresu, relaxace: pro uvolnění hlavy si mnoho dospělých hledá koníček. A to je dobrý pocit. Krásný dárek: malování podle čísel je perfektním dárkem pro rodiče, den otců, velikonoce, milované, všechny svaté, Den matek, dožínky, svatby, děti ke dni svatého Valentýna, přátele, vánoční narozeniny a tak dále.

Tato sada se skládá ze čtyř štětců a předtištěného plátna a sady akrylových barev. Kdo však nemá chuť na sportovní aktivity, může hledat kreativní volnočasové aktivity – jako například malování podle čísel. Jakmile je obraz hotový, vychutnejte si nejen zážitek z úspěchu, ale máte kreativní nástěnnou malbu pro váš domov.
ZnačkaAapxi #ad
VýrobceDONGYANG SC ART&CRAFTS CO.,LTD #ad
Číslo díluL-89
ModelkaL-89