Top 10 Melissa and Doug ab 2 Jahre – Dřevěné puzzle

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Melissa & Doug

#ad

Melissa and Doug Haustiere Holzpuzzle Kinder , Holzpuzzle ab 2 , Holzspielzeug Spiele ab 2 Jahre , Schichtpuzzle Holz Puzzles Kind, Greifpuzzle Steckpuzzle Holz ab 2 Jahre , Puzzle ab 2 Jahre

#ad
Melissa & Doug #ad - Kinder entdecken mit diesem holzsteckpuzzle formen & farben und schulen spielerisch ihre motorischen fÄhigkeiten: Dieses schöne Kinder Holzpuzzle lädt die Kleinen ein, sich in Konzentration und Geduld zu üben. Es ist das perfekte kinderpuzzle ab 2 Jahren, um die Auge-Hand Koordination zu fördern.

Die geschliffenen und abgerundeten Puzzleteile sind kindgerecht und zeichnen sich durch einen Stöpsel zum einfachen Greifen aus - ideal für kleine Puzzlefans. Hochwertige holzspielsachen & kindergeschenke fÜr jede menge spielspass: Bei den Spielsachen von Melissa und Doug – von Baby Holzspielzeug bis zu ansprechenden Holzpuzzles – stehen die Entwicklung der Kleinen und ein bereicherndes Spielerlebnis im Fokus. VergnÜgliches kleinkind puzzle abenteuer von melissa & doug: 8 fröhliche Haustiere -Tiere Hunde, Hase, Eidechse, Goldfisch und Schildkröte warten bei diesem Holz Steckpuzzle darauf, Katze, Pferd, in der farbenfrohen Haustiere-Kulisse an den richtigen Ort gesetzt zu werden.

Dieses kinder puzzle ab 2 jahren ist ein toller einstieg in die faszinierende puzzlewelt: Kinder Geschenke sollen Kinderaugen zum Leuchten bringen und dieses Tierpuzzle für Kleinkinder macht nicht nur Spaß, sondern bietet auch eine spannende Herausforderung für kleine Entdecker. Liebevoll gestaltetes steckpuzzle ab 2 jahre: dieses bunte holzpuzzle Kinder entführt die Kleinen auf eine Reise durch die Haustiere im Garten.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška8.2
Délka11.65
Hmotnost0.03
Šířka0.7
Číslo dílu19053
Modelka19053

2. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Lavice klepání a kladivo | luxusní provedení | hračka podporující vývoj | motorické dovednosti | řešení problémů | 2+ | dárek pro chlapce nebo dívky

#ad
Melissa & Doug #ad - Perfektní vánoční dárek pro děti každého věku. Podporuje koordinaci ruka-oko, sílu svalů a rozpoznávání barev. Když se zatlouká jeden kolík, vyskočí se jiný. Klasická hračka pro zatloukání v barevném designu. 8 kolíčků a dřevěné kladívko. Stabilní, ze dřeva.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška5.3
Délka10.25
Hmotnost2.2
Šířka5.3
Číslo dílu14490
Modelka14490

3. Melissa & Doug

#ad

Hračka na hraní ze dřeva pro chlapce a dívky od 2 let, 16 magnetických dílů s nakráječem na zmrzlinu, Melissa & Doug Magnetická sada na hraní puzzle ze dřeva se zmrzlinou

#ad
Melissa & Doug #ad - Skvělý dárek pro dívky a chlapce od 2 do 5 let k interaktivnímu hraní bez obrazovky. Magnetické dřevěné díly obsahují ledové kuličky s příchutěmi, posypy, ovocné polevy, kornouty na zmrzlinu, lžíce, sušenky, hrnky a pohárek na banánový asplit; tato puzzle podporuje jemnou motoriku a zručnost řešit problémy a povzbuzuje k nápadité hraní.

Obsahuje 16 magnetických dřevěných dílů, které lze přiřadit k obrázkům na stabilním dřevěném prkénku s puzzle, se kterými lze hravě připravit dobroty ze zmrzliny. S tímto kombinovaným dřevěným puzzle a magnetickou sadou na hraní lze sestavit pohárky na zmrzlinu a vafle na zmrzlinu.

Inovativní design, který je na trhu jedinečný – zvedněte kousky zmrzliny a polevy magnetickým dávkovačem ledu a uspořádejte je do kelímku na zmrzlinu nebo v kornoutu na zmrzlinu; nabízí předškolním dětem zážitek z hraní puzzle i fantazie.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška0.1
Délka11
Šířka8
Číslo dílu31006
Modelka31006

4. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Geometrický stohovač | naučná hračka | dřevěná hračka s tvary | 2+ | dárek pro chlapce nebo dívky

#ad
Melissa & Doug #ad - Výtečný pro včasný vývoj schopnosti diferenciace tvarů, barev a velikostí. Klasická dřevěná hračka, která vyvíjí nové dovednosti. 25 pestrých dřevěných dílů k porovnání a stohování na třech tyčích. Prsteny, osmiúhelníky a obdélníky.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška11.88
Délka5.5
Hmotnost1.8
Šířka8.88
Číslo dílu567
Modelka567

5. Melissa & Doug

#ad

Magnety na zvířata Melissa and Doug ze dřeva | magnety pro děti | magnetická zvířátka na magnetickou tabuli a magnety na ledničku | magnetická hračka | dárek 2 roky dívky chlapci | magnetická hra od 2

#ad
Melissa & Doug #ad - Hračky s pedagogickou hodnotou: tyto krásné magnety pro děti jsou všestrannou motorickou hračkou a podporují pořádek, seskupování a schopnost myšlení. Tyto dětské magnetické dřevo mají perfektní velikost pro malé ruce: díky příjemné povrchové struktuře lze tyto dětské magnety pohodlně a jednoduše uchopit.

Ať už farma nebo safari zvířata – barevné zvířecí motivy nadchnou malé děti. Kromě toho mohou batolata s touto dětskou sadou magnetů rozšířit slovní zásobu a vymýšlet skvělé příběhy zvířat. Veselé barvy & realistické zvířecí magnáty od melissa & doug: tato dětská magnetická hračka zaujme 20 magnetickými zvířaty ze dřeva. Magnetická hračka zvířata jsou perfektním dárkem pro dívky a chlapce. Radostné magnetické magnety pro děti na magnetické tabule & chladicí skříňky magnetické sady děti: S těmito zábavnými hračkami od 2 let nabízíte malým smysluplné zaměstnání dětí.

Navíc se vyznačují průběžnou magnetickou zadní stranou. Vysoce kvalitní dřevěné hračky & nápady na dárky pro objevovatele: ať už hračku od 3 let nebo dětské hračky pro mladší děti – u produktů Melissa a Doug se zaměřuje na vývoj malých dětí a obohacující zážitek ze hry. Praktická dřevěná bedna se výborně hodí pro uložení magnetů.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška7.9
Délka1.55
Hmotnost0.22
Šířka5.5
Číslo dílu10475
Modelka10475
ZárukaNeaplikovatelné.

6. Melissa & Doug

#ad

Omalovánky pro děti, omalovánky od 3 4 5 6 let, Melissa and Doug Water Wow omalovánky s vodní tužkou, Magic Water Colouring Book, vodní kouzlo omalovánky omalovánky, malování zvířat s vodou omalovánky

#ad
Melissa & Doug #ad - Opakovaně použitelný magický omalovánky water wow od melissa & doug: kouzelné omalovánky pro děti s robustní spirálovou vazbou a vodní tužkou nabízí 4 omalovánky se skvělými zvířaty k vybarvování. Water coloring book navíc zaujme děti napínavým hledáním obrázků.

Vysoce kvalitní hračky a nápady na dárky pro objevovatele: hračky a omalovánky melissa a Doug – od puzzle až po kouzelné vodní omalovánky – se zaměřuje na vývoj malých dětí a obohacující zážitek ze hry. Ernobílé obrázky se jako kouzelnou rukou naplní barvou a životem. Tato aqua omalovánky okouzlí vaše dítě krásnými motivy vozidla. Malířská kniha voda magická barva je ideální pro cestování dětí: vodní kouzelné tužky pro kouzelné malování vodou jsou skvělé hry pro jízdu autem pro děti a pro malé děti v letadle.

Vodní kouzlo s magickým omalovánkem: jednoduše naplňte akvarelovou tužkou vodou a vymalujte scény. Vodní tužky pro děti podporují kreativitu a jemnou motoriku: malování s vodní tyčinkou je nejen zábava, ale také pomáhá malým objevovat chuť na kreslení, zcela bez skvrn. Jakmile strana zaschne, barvy opět zmizí – pro nekonečnou zábavu. Je proto ideální hračka na cesty.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška0.79
Délka9.88
Hmotnost0.35
Šířka6.89
Číslo dílu15376
Modelka15376
ZárukaIl produttore Garantie sce il prodotto per 90 giorni dalla data di acquisto.

7. Melissa & Doug

#ad

Melissa and Doug Stempel| Tiere Bauernhof & 2 Stempelkissen | Holzstempel Set | Holz Mitgebsel Kindergeburtstag Kleinkind Stempelset Kinder 3 Jahre +

#ad
Melissa & Doug #ad - Alle lieblingstiere auf dem Bauernhof sind in diesem Stempel Set Kinder mit dabei. Hochwertige spielsachen & geschenkideen fÜr entdecker: beim Holzspielzeug und den Bastelsachen von Melissa und Doug – von Puzzles bis zum Kinder Stempelset – stehen die Entwicklung der Kleinen und ein bereicherndes Spielerlebnis im Fokus.

Stempel kinder holz erweitern die kreativen mÖglichkeiten: Diese schönen Stempel Bauernhof bieten eine faszinierende & inspirierende Beschäftigung und regen Kinder zum kreativ sein an. Die stempelfarbe ist leicht abwaschbar und daher auch für Kleinkinder gut geeignet. Die einfache Handhabung schult zudem die Auge-Hand-Koordination. Kleine geschenke fÜr kinder mit vielen einsatzmÖglichkeiten: ob als Stempel für die Grundschule, Mitbringsel Kindergeburtstag, Kita Abschiedsgeschenk für Kinder oder Gastgeschenke Kinder - diese lustigen Stempel für Kinder sorgen für kreativen Spaß beim Basteln und Dekorieren.

Bezauberndes bauernhof stempelset von melissa & 2 stempelkissen braun & doug fÜr kreative kids: dieses Set besticht durch 8 Holzstempel Kuh, Ziege, Schaf, Schwein, Pferd, Hahn, Hühner und Enten & grün. Diese kinderstempel fÖrdern die feinmotorik: die farbenfrohen motivstempel zeichnen sich durch leicht zu greifende Holzgriffe aus, wodurch Kinder einfach und schnell süße Bauernhoftiere aufs Papier zaubern können.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška11
Délka1.8
Šířka8.3
Číslo dílu12390
Modelka12390
ZárukaNo warranty

8. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Notfallfahrzeugtransporter | Fahrzeuge und Züge aus Holz | LKWs und Fahrzeuge | 3+ | Geschenk für Jungen oder Mädchen

#ad
Melissa & Doug #ad - Die obere ebene lässt sich ausziehen, um den Truck fast 61 Zentimeter lang zu machen und damit Fahrzeuge ab- und aufrollen können. Holz-spielset mit einem zweistufigen Traktoranhänger, der vier Rettungsfahrzeuge aufnimmt und liefert. Perfektes weihnachtsgeschenk für Kinder jeden Alters. Inklusive fahrzeugträger, Hubschrauber, Feuerwehrauto, Polizeiauto und Krankenwagen. Stabile, hochwertige Holzkonstruktion und kräftige, kräftige Farben.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška13.8
Délka3.35
Hmotnost1.32
Šířka6.7
Číslo dílu14610
Modelka14610

9. Melissa & Doug

#ad

Vícebarevné, Melissa & Doug 12407 Happy Handles sada razítek ze dřeva, se šablonami

#ad
Melissa & Doug #ad - Obsahuje šestibarevný razítkovací polštářek. Ideální pro rozvoj jemných motorických schopností a kreativity. Obsahuje 6 gumových razítek s dřevěnými rukojeťmi. Sada gumových razítek s snadno uchopitelnými rukojeťmi a motivy vhodnými pro děti. Sada gumových razítek s držadly a motivy vhodné pro děti.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška1.2
Délka7.35
Hmotnost0.44
Šířka5.3
Číslo dílu12407
Modelka12407

10. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug hrací deska se zámkem a zamykáním | Hračka podporující vývoj | motorické schopnosti | 3+ | dárek pro chlapce nebo dívky

#ad
Melissa & Doug #ad - Hračka podporující vývoj. Perfektní vánoční dárek pro děti každého věku. Dárek pro chlapce nebo dívky. Motorické schopnosti. Melissa & doug hrací deska se zámkem a zamykáním. 3.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška12.3
Délka1.4
Hmotnost1.63
Šířka9.45
Číslo dílu19540
Modelka19540
Záruka2 year manufacturer