Top 10 Mini LED Kette – Světelné řetězy pro vnitřní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEECOCO

#ad

20 LED, zátky do láhví, 2 m, svatbu 10 kusů teplá bílá, LEECOCO LED světlo do láhve, na Vánoce, světelný řetěz do láhví, party

#ad
LEECOCO #ad - Snadná obsluha: naše korkové světlo se dodává s krytem přezky, jednoduše se instaluje. Užijte si diy zábavu: tyto lampy na láhve vína na baterie lze zcela jednoduše upravit do jakéhokoli diy tvaru, vnitřní a venkovní dekorace atd. Provoz na baterie: 3 ks lr44 předinstalovaných světel v každém řetězci, prostor mezi led 10 cm.

A k výměně baterií není nutný žádný šroubovák, 6 cm a tak velké jako 2, pěnové vody, 2 cm. Baterie jsou vyměnitelné a pro výměnu baterií není nutný žádný šroubovák, je velmi pohodlné pro vaše použití. Zapněte a můžete si užívat těchto křiklavých světel s 20 LED žárovkami. Vynikající kvalita: drát vyrobený z prémiového stříbra je odolný proti zamotání a neslomí se snadno, regálů, zábradlí, flexibilní a ohebný, balkonů, snadno se hodí do každé formy, žádné přehřátí a stále bezpečné na dotek, plotu, oken, nízká spotřeba, nábytku atd.

Nejoblíbenější teplá bílá světla. Musíte pouze vytáhnout izolační pásek a zapnout a vypnout vypínač. Je to také dobrý dárek pro vaše děti, do zahrady, Halloween, Vánoce, který se vám líbí. Kompatibilní s většinou lahví: zátky jsou vhodné pro otvory tak úzké jako 1, šampaňského, včetně vína, koktejlu a jiných druhů lahví. Vílové lampy jsou pevně upevněny na měděném drátu, je tenký, perfektně se hodí do lahví nebo omotá kolem rostlin, i po dlouhém používání nehrozí nebezpečí požáru.
ZnačkaLEECOCO #ad
VýrobceLEECOCO #ad
Délka2
Hmotnost0.42
Číslo díluTXDPSD001
ModelkaTXDPSD001

2. LITOHOM

#ad

Vánoční osvětlení se zástrčkou pro venkovní a vnitřní použití, 8 režimů a funkce poznámek, zahradu, vodotěsnost IP65, 23 m globe, party, Světelný řetěz s 200 LED diodami, světelné řetězy na svatbu

#ad
LITOHOM #ad - Krásná dekorace tento skvělý party světelný řetěz můžete umístit uvnitř i venku. Vytvořte romantickou a teplou atmosféru pro příjemnou noc. Led světelný řetěz napájený proudem náš světelný řetěz obsahuje 200 led a 20 metrů dlouhý světelný řetěz, balkony a dekorace dětského pokoje.

Vodotěsný design díky třídě ochrany ip44 je světelný řetěz chráněn proti stříkající vodě a je tak bez problémů použitelný pro venkovní použití. Bezpečná a nízká spotřeba proudu díky nižšímu elektrickému napětí pouze 31 v je zaručena vysoká bezpečnost. Použijte eu zástrčku pro zajištění stabilního proudu, aniž byste si museli dělat starosti s proudem. Velmi vhodné pro venkovní dekorace. Perfektní použití na vánoce, do ložnice, party, festivalů, zahrady, svatby, Velikonoce, barů, kavárny, verandy, plotu, prázdninových dekorací.

Dné riziko úrazu elektrickým proudem, žádné přehřátí při používání. Navíc nabízíme bezplatný 3 m dlouhý prodlužovací kabel, velmi dobře se hodí na svatby, večírky, abychom vyřešili problém, Vánoce, že světelný řetěz je daleko od objímky.8 režimů a funkce upozornění : kombinace, blikání/blikání a vždy zapnuto, vlna, pomalé stmívání, pomalé svícení, jakmile je zvolen vzor, běh/blikání, sekvenční, bude světelný řetěz příště v tomto režimu fungovat a nemusíte jej znovu resetovat. Bezpečné nízké napětí.
ZnačkaLITOHOM #ad
VýrobceLITOHOM #ad
ModelkaBD-200-L

3. SALCAR

#ad

Vánoční stromek, jedle – teplá bílá, 90 cm, 120 cm, vodotěsné vánoční osvětlení pro 60 cm, 48 LED přehoz, SALCAR 0,6 m osvětlení vánočního stromku s kroužkem a 8 girlandami, světelný řetěz

#ad
SALCAR #ad - 9 různých režimůkombinace, pomalu se rozjasňující, svítící, postupné, jiskřivé, pomalé vyblednutí, průběh, rozsvícené, vypnuté.0, 2 m světelný řetěz led 24 v bezpečnostní síťový zdroj + 5 m napájecí kabel, vánoční stromek 0, 6 – 1, 6 m * 8 girland, 48 LED žárovek; vzdálenost mezi žárovkami: 10 cm; vodotěsný.

Vodotěsné a odolné proti stříkající vodě ip44, led světla vyrobená z vodotěsného materiálu, prosím, proto jsou vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Během jedné minuty bude váš vánoční stromek lesklý a krásný. Snadná instalace jednoduše natáhněte prsten přes špičku stromu a jednotlivé prameny můžete flexibilně umístit na strom.

Vhodné pro různé příležitostivhodné pro vnitřní i venkovní osvětlení, světelná síť, světelný závěs, vánoční stromek, lichoběžník, Vánoce, vánoční svíčky, Vánoce, svíčky na stromek, světelná síť. Síťový zdroj, udržujte zástrčku mimo dosah vody.
ZnačkaSALCAR #ad
VýrobceSALCAR #ad
Hmotnost0.35

4. Erzgebirgslicht Glück Auf

#ad

0,2 W, žárovka, mini svíčka, malá svíčka, náhradní žárovka, 23 V, Světla z Krušných hor – výběr – 10 kusů LED filamentů, žárovka, žárovka, žárovka, svítící, žárovka, E10 pro 10 světelných vývodů

#ad
Erzgebirgslicht Glück Auf #ad - Světelné oblouky s paticí e10 všichni výrobci, jsou použitelné pro světelné řetězy, nazývané také mini svíčky, pokud má 10 světelných vývodů. Díky technice filamentu je skleněné tělo výborně osvětleno. Obloukové svítidlo. Možnosti použití: náhradní žárovka, oblouk, vánoční osvětlení, vánoční pyramida atd.

Světelný oblouk, příp. Závitu, 1 cm | dřík slonovinově zbarvený, průměr cca 1, skleněné tělo nahoře čiré | barva světla: teplá bílá | pro vnitřní použití. Třída energetické účinnosti: není nutná, protože světelný tok nepřesahuje 60 až 28 000 lm lumenů. Moderní, energeticky úsporný náhradní díl pro vaše vánoční osvětlení, resp. K dispozici v 0, 2 – 0, 2 w s 12 v / 14 v / 23 v / 34 v a 0, 5 w s 8–55 v vybraný druh viz název produktu nahoře na této stránce. Balení 10 ks led svíček/mini svíček | celková délka cca 6, 5 cm vč.

Světla pro váš světelný řetěz, lze použít pro vnitřní použití. Univerzálně použitelné: tyto led svíčky, resp. Trvalé používání světelného řetězu / světelného oblouku jednoduchou výměnou vyměnitelných náhradních žárovek s paticí Edison E10 Pozor! všechny použité žárovky musí být stejného typu – směšovací provoz s běžnými žárovkami není možný! vhodné pro světelné oblouky/světelné řetězy s 10 světelnými vývody 230 V/240 V zapojené do série – vhodné pouze pro střídavý proud ~ vhodné.
ZnačkaErzgebirgslicht Glück Auf #ad
VýrobceErzgebirgslicht #ad
Číslo díluEL_KSK-Fil-23V-10x
ModelkaEL_KSK-Fil-23V-10x

5. ERM Holzmanufaktur

#ad

Náhradní svíčky, top svíčka 23 V, rýhovaná svíčka, E10, obloukový světelný řetěz, balení po 10 kusech, 3 W, ERM Holzmanufaktur Špičatá svíčka

#ad
ERM Holzmanufaktur #ad - Balení 10 ks patice E10 Rifflová svíčka náhradní svíčka horní svíčka. Rovky pro 10dílný světelný řetěz, obloukové oblouky.
ZnačkaERM Holzmanufaktur #ad
VýrobceERM Holzmanufaktur #ad
Výška1.18
Délka5.12
Hmotnost0.09
Šířka2.36
Číslo dílulocalization_B07MHY4BS2

6. Erzgebirgslicht Glück Auf

#ad

E10, pro 10 světelných vývodů, 24 V, 3 W, náhradní žárovka, Krušnohorské světlo – výběr – 10 × špičatá svíčka, svítící žárovky pro světelné řetězy a oblouky žádné LED!, zvlněná svíčka

#ad
Erzgebirgslicht Glück Auf #ad - Rovky pro plovoucí oblouky, světelný oblouk nebo vánoční pyramidu. Klasický náhradní díl pro vaše vánoční osvětlení, resp. Rovněž vhodné pro světelné řetězy s paticí E10 . Třída energetické účinnosti: není nutná, protože světelný tok nepřesahuje 60 až 28 000 lm lumenů.

Tradiční" náhradní žárovky se žhavicím vláknem vyzařují teplé žluté až teplé bílé světlo, na rozdíl od novějších LED žárovek. Obloukové svítidlo. Světla pro váš světelný řetěz, oblouk, světelný oblouk, vánoční osvětlení, lze použít pro vnitřní použití. Možnosti použití: náhradní žárovka, vánoční pyramida atd. Příp. Světelné oblouky s paticí E10 všichni výrobci. 10 kusů náhradních žárovek se závitem e10 Se starým dobrým žhavicím vláknem žádné LED! Pro slavnostní, náladové světlo.

Univerzálně použitelné: Špičaté svíčky, nazývané také žhavé svíčky, lze použít pro světelné řetězy, resp. Ideální jako náhradní žárovka pro světelné řetězy a světelné oblouky a všechny běžné oblouky. K dispozici v 8 v / 15 v / 48 v / 14 v / 16 v /23 v / 24 v / 12 v / 46 v / 34 v / 55 v vybraný druh viz název produktu nahoře na této stránce. Balení 10 ks žhavých svíček / rýhovaných svíček / špičatých svíček | čiré skleněné tělo, průběžně rýhované | barva světla: teplá bílá | pro vnitřní použití.
ZnačkaErzgebirgslicht Glück Auf #ad
VýrobceErzgebirgslicht #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluEL_TKi-24V-10x
ModelkaEL_TKi-24V-10x

7. hellum

#ad

Dřík, slonovinová kostka, 15 teple bílých LED vláken, osvětlené 980 cm, vnitřní světelný řetěz se svíčkami s klipem, pro interiér s, zelený kabel, hellum Světelný řetěz Made in Germany vánoční stromek

#ad
hellum #ad - Důvěřujte své dlouhé životnosti a spolehlivosti pro nezapomenutelné, slavnostní okamžiky. Made in germany: naše vánoční osvětlení vyrobené v německu ručí za kvalitu a přesnost. Uvnitř: světelný řetěz s ochranou ip 20 je vhodný zejména pro zdobení vánočního stromku v útulném obývacím pokoji.

Díky světelnému řetězu si tak můžete užívat slavnostní náladu naplno. Trvalá slavnost: náš světelný řetěz na vánoční stromek kombinuje slavnostní lesk a udržitelnost, přičemž klademe zvláštní důraz na to, aby byl váš sváteční LED světelný řetěz hellum s vánočním stromkem dlouhodobě podpořen.

Efektivní díky led: díky naší efektivní led technologii svítí náš světelný řetěz na vánoční stromek teplým, jasným světlem s 17 lm na žárovku a spotřebuje přitom jen minimum energie. Dělená zástrčka: instalace stromových svíček nebyla nikdy jednodušší, dělená zástrčka a velkorysá vzdálenost objímky světelného řetězu o délce 70 cm, umožňuje snadné upevnění a individuální přizpůsobení.
Značkahellum #ad
Hmotnost1.54
Číslo dílu814002
Modelka814002

8. Lumix

#ad

Lumix® SuperLight Flame Mini slonovinové bezdrátové LED svíčky na vánoční stromek, bez dálkového ovládání, funkce 4 hodin pro vánoční stromeček, teplá bílá, 9 cm, 6dílná rozšiřovací sada 77132

#ad
Lumix #ad - Celková výška: 9 cm. Celosvětově 1. Lumix superlight flame přináší zářivé, blikající světlo zcela bez nebezpečí požáru. Vybaven dobou svícení 29 dní, při denní době zapnutí čtyři hodiny, svítí LUMIX SuperLight Flame vánoční světlo i ty nejtemnější zimní noci.

Libovolně mnoho základních a rozšiřujících sad nové řady IR lze vzájemně kombinovat. Navíc díky dvěma volitelným režimům blikání vypadá světlo svíčky úžasně podobné plamenům. Přitom má první vlákno nebo filamentovou led diodu, která kdy byla zabudována do bezdrátové svíčky na vánoční stromek, což je téměř třikrát jasnější a větší LED než u běžných modelů. S příslušným dálkovým ovládáním lze atmosférická světla také zcela pohodlně zapínat a vypínat ze vzdálenosti nebo také okamžitě časovat na čtyři hodiny svícení.

Ip44 = bezdrátové vnitřní a venkovní použití lze použít uvnitř i venku. Tato obrovská led světla činí z každého vánočního stromu absolutní vánoční světlo díky své nepřekonatelné zářivosti v pěti volitelných stupních jasu. Bezdrátová svíčka na vánoční stromek s led vláknem led pro romantickou vánoční oslavu – úžasně zářivé blikání svíček na vyšší úrovni. Dodejte svému vánočnímu stromku zvláštní vzhled se svíčkami LUMIX LED a nechte svůj vánoční stromek rozzářit. Jednotlivá hmotnost svíčky: 22 g.
ZnačkaLumix #ad
VýrobceKrinner GmbH #ad
Výška1.18
Délka7.09
Hmotnost0.86
Šířka10.63
Číslo dílu77132
Modelka77132
Záruka24 měsíců.

9. Ideen mit Herz

#ad

Ideen mit Herz 10dílný světelný řetěz | LED | teplá bílá | vč. funkce časovače | provoz na baterie | pro vnitřní použití | 3,05 m dlouhý reliéfní koule | čiré

#ad
Ideen mit Herz #ad - Kabel a přihrádka na baterie jsou průhledné. Provaz cca délka 3, cca 125 cm vzdálenost od boxu na baterie od první lampy, 05 m, cca 20 cm vzdálenost mezi jednotlivými LED žárovkami.

Tento světelný řetěz je napájen 2 bateriemi 1, 5 V AA LR06 Mignon. Led světla září v příjemné teplé bílé barvě. 10dílný led světelný řetěz s reliéfními kuličkami. Světelný řetěz má praktickou funkci časovače: nastavte malý černý spínač na přihrádce na baterie světelného řetězu do střední polohy, pak svítí 6 hodin, poté se sám vypne a po 18 hodinách začne znovu svítit. Ty jsou součástí balení. Průměr reliéfních kuliček činí cca 2 cm.
ZnačkaIdeen mit Herz #ad
VýrobceIdeen mit Herz #ad
Délka305
Hmotnost0.31

10. Gcstnn

#ad

Halloween, světelný řetěz do pokoje, lahve, vodotěsný měděný drát, zahrady, Gcstnn Světelný řetěz na baterie, Vánoce, vnitřní / venkovní dekorace,, mikro Fairy Lights, džbány, IP65, 2 kusy 5 m, 50 LED

#ad
Gcstnn #ad - Záruka : nabízíme 1 rok záruku kvality, pokud máte nějaké problémy s kvalitou, kontaktujte nás a my Vám poskytneme uspokojivé řešení! Pohádková světla napájená bateriemi: tento světelný řetěz je napájen 3 x AA bateriemi nejsou součástí dodávky, není potřeba zástrčka, přenosný, snadno se instaluje všude pro dekoraci.

Perfektní pro kreativní dekorace a vytvoření romantické atmosféry;. Pokud chcete, aby se led světelný řetěz automaticky zapnul každý den, stiskněte jednoduše tlačítko časovače na přihrádce na baterie. S malou přihrádkou na baterie můžete světelné řetězy dekorovat všude; fantastická světla a opravdu jasná. Vytvořte si zasněnou dekorativní scénu. Bezpečné na dotyk: led s nízkým napětím bez přehřátí a izolace, bezpečný na dotyk pro vaši rodinu a domácí zvířata.

Kreativní kutilství: kvalitní, jak chcete, tenký a flexibilní stříbrný drát, snadno se ohýbá do různých tvarů, můžete jej snadno schovat ve svých designových pracích. Funkce časovače 2023 : 6 hodin / 18 hodin vypnuto. 2 kusy led světelného řetězu: světelný řetěz s 50 led světly je vybaven měděným drátem postříbřeným 5 m. Užijte si vlastní zábavu se svými dětmi! tipy: led světelný řetěz je vodotěsný, pevný stříbrný drát, ale box na baterie není vodotěsný. Uvolněte si ruce a energeticky úsporněji.
ZnačkaGcstnn #ad
VýrobceGcstnn #ad
Hmotnost0.2