Top 10 Schmucklupe Juwelierlupe mit Licht – Čtecí lupy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Eschenbach Optik

#ad

15113, 75 x 50 mm, 3,5 x zvětšení, Eschenbach OPTIK Lupa Ruční lupa s LED osvětlením mobiluxLED 75x50mm

#ad
Eschenbach Optik #ad - Jasné, homogenní osvětlení díky SMD LED a kolimační optice. Použité led osvětlení má životnost cca 50 Rozsah dodávky: lupa, pouzdro k nasazení na čočku, 3 nasazovací barevné filtry pro nejvhodnější teplotu barvy a intenzitu světla, 2 x AA demo baterie.

Extrémně lehké a nerozbitné plastové čočky pxM. Ve spojení s tvrdou vrstvou cera-tec mají odolnost proti poškrábání podobnou sklu. 000 hodin. Volitelně: stojan/držák mobase od Eschenbach Optik pro čtení a práci s oběma rukama. Není nutná výměna žárovky. Až 10 × delší životnost baterií než při použití běžného světelného zdroje.
ZnačkaEschenbach Optik #ad
VýrobceEschenbach Optik GmbH #ad
Výška1.61
Délka7.64
Hmotnost0.49
Šířka2.99
Číslo dílu15113
Modelka15113
Záruka2.

2. kinkaocio

#ad

řemeslo, klenotnictví, stolní lupa pro seniory, mince, makulární degenerace, stmívatelná velká skleněná ruční lupa, knihy, 30× 10× skládací lupa na čtení s 18 LED světlem, Lupa se světlem a stojanem

#ad
kinkaocio #ad - Tato funkce je obzvláště užitečná pro osoby s makulární degenerací nebo dalekozrakostí/krátkozrakostí, starší osoby nebo osoby se zrakovým postižením, kteří potřebují jasný výhled. Je to vynikající dárek pro seniory a perfektní nástroj, 1 x uživatelskou příručku, který jim pomůže při čtení.

Perfektní dárek pro seniory: balení obsahuje 1 x led lupa, 1 x hadřík. Děti mohou pomocí lupy pozorovat hmyz a rostliny a objevovat přírodu. Je také dobrou volbou pro většinu lidí se špatným zrakem nebo postižením. Je ideální pro starší lidi ke čtení knih, klenotníky nebo umělecké řemeslníky, novin a dopisních známek. Zrakově postižení uživatelé mohou číst text jakékoli velikosti. Je vhodná i pro osoby s makulární degenerací nebo dalekozrakostí. Super jasná 18 led se 3 režimy: energeticky úsporných 18 vysoce kvalitních super jasných led světel nabízí možnosti studeného a teplého světla.

30násobné výkonné zvětšení: tato lupa je vybavena 30násobným a 10násobným zvětšením a poskytuje ultračistý výhled při čtení drobných výtisků nebo detailů. Lze ji použít také jako přenosnou lupu při čtení nebo jako stojací lampu při práci na blízko. Vhodné také pro sběratele mincí, aby si ověřili detaily. Praktický skládací design: led lupa je ergonomicky tvarovaná, lehká, skládací a snadno se drží.
Značkakinkaocio #ad
Výrobcekinkaocio #ad
Výška0.04
Délka9.25
Šířka3.94
Číslo díluFDJ-White
ModelkaFDJ-White

3. BUSATIA

#ad

Knihy – se šátkem na čočku a kordelovým sáčkem, řemesla, osvětlená lupa na čtení zvětšovací sklo se 3 LED, klenotníky, BUSATIA Lupa se světlem 3 x 45 x, vysoká jasnost & lehká ruční lupa pro seniory

#ad
BUSATIA #ad - Vysoká jasnost s čočkou z křišťálového skla: tato 3palcová kvalitní skleněná čočka 3násobná + 45násobná zvětšovací čočka s tvrdou a odolností proti poškrábání poskytuje vynikající obraz bez zkreslení. Ekologická a energeticky úsporná světla zajišťují rovnoměrně osvětlenou oblast sledování nejsou součástí dodávky.

Snadná obsluha s krásným led osvětlením: světlo je krásně jasné se 3 led světly, které zajišťují dobré osvětlení. Pohodlná ergonomická rukojeť, špercích, miniaturách, kutily a profesionály. Ideální lupa pro prohlížení jemných detailů v knihách, kartách, vhodná pro děti, novinách, dospělé, elektronice, časopisech, seniory, lahvičkách na tablety, hobby a uměleckých řemeslech.

Váží pouze 165 g. Snadné držení s pohodlnou rukojetí: ergonomická konstrukce zajišťuje dobrou rovnováhu a pohodlné uchopení, abyste se necítili příliš těžko nebo příliš lehké. Dobře vyrobená lupa: pevná, elegantní a přenosný, dobře vyrobená z kvalitního ABS plastu, povrch bez ostrých hran, lehký design.
ZnačkaBUSATIA #ad
VýrobceBUSATIA #ad
Délka19.2
Hmotnost0.26
Číslo díluMG01
ModelkaSheng37

4. Wesley's as you wish

#ad

40-fache Vergrößerung Wesley's as you wish, Schmucklupe mit Reiseetui für Gartenarbeit, Handlinse, Kinder, Juwelierlupe, Münzen, Briefmarken und Steinsammeln, LED/UV-beleuchtet

#ad
Wesley's as you wish #ad - 40-fache professionelle lupe, juwelierlupe ist aus robustem metall mit einer Metallklappdeckel. Der deckel lässt sich zusammenklappen um die Linse zu schützen und leicht zu tragen. Helle weiße leds und uv-beleuchtung – sehen sie objekte deutlich in schlechten lichtverhältnissen.

Pflanzenprobleme identifizieren molds, krankheiten & Schädlinge. Verwendung: ideal für geologie-studio, perlenherstellung und schmuckherstellung, Briefmarkensammler, Steinsammler, Maschinengeschäft, Elektronik und Computer-Reparatur. Die optische linse hat einen durchmesser von 25 mm und verfügt über zwei helle weiße LED-Lichter, laminiert, die ein größeres Sichtfeld bieten. Stecken sie sie in die Tasche oder Handtasche oder verwenden Sie die unzerbrechliche Reise-Aufbewahrungstasche. Mit uv-licht für die gefälschte Identifizierung von Papiergeld, Geologie-Studien.

Sie werden es lieben, münzsammler, Bastler, Juweliere, die fabelhafte kleine Welt um sie herum zu entdecken. Einfach zu tragende größe – gewicht beträgt nur 88 g. Austauschbare lr1130-batterien vorinstalliert Tipp, Pässe, Gemälden, wenn die Lichter flackern oder die Batterieabdeckung nicht festziehen. Die schmuck-augenschlaufe ist einfach überall hin mitzunehmen. Sehen sie im detail das Problem, bevor Sie Ihre Pflanzen verlieren.
ZnačkaWesley's as you wish #ad
VýrobceWesley's as you wish #ad
Výška1.12
Délka2.25
Hmotnost0.07
Šířka1.25
Číslo díluwesleys 40xLED
Modelkawesleys 40xLED

5. SATECHI

#ad

SATECHI ReadMate LED stolní lupa s až 5násobným zvětšením – včetně tašky na přenášení

#ad
SATECHI #ad - Jednoduché použití – má uživatelsky příjemný design pro minimální nastavení a instalaci. Dotykové led světlo – vybavené 3 jasnými led světly pro vylepšení textu nebo objektů v prostředí s minimem světla, to vše jediným stisknutím na lupu.

Přenosná taška součástí dodávky – obsahuje praktickou tašku a čisticí hadřík pro ochranu a uložení vašeho LED ReadMate. Až 5násobné zvětšení – má výkonnou 5násobnou zvětšovací čočku, ideální pro čtení malých textů nebo pozorování detailů na fotografiích, mincích a známkách. Vypínač – dodává se s vypínačem, který šetří baterii a zabraňuje nechtěnému zapnutí LED světel. Před použitím jednoduše odstraňte malou plastovou etiketu v přihrádce na baterie.
ZnačkaSATECHI #ad
VýrobceSatechi #ad
Výška1.97
Délka3.62
Hmotnost0.37
Šířka3.62
Číslo díluST-LEDM5XK
ModelkaST-LEDM5XK
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. GAIN EXPRESS

#ad

Mini skládací šperk s očima lupa pro drahokamy šperky rocky poštovní známky mince hodinky hobby starožitnosti drahokamy, 6 LED světel, mince, známky 10 x + UV světlo

#ad
GAIN EXPRESS #ad - Ideální pro kontrolu diamantů, drahokamů, hodinek a mnoha dalších použití. Vyrobeno s nejkvalitnějším vzhledem a s vysoce kvalitním kovovým krytem. Achromatická a aplanatická optická skleněná lupa. Spínač pro led a uv, funguje buď jako LED lupy nebo UV lampy. Přirozené bílé světlo pomáhá prohlížet vměstky, perfektní světlo pro prohlížení diamantů a jiných drahokamů. 10 × magnet, 2 v 1 se 6 led světlem a uv světlem a 21mm trojitým objektivem, aby bylo možné achromaticky a abecedně korigovat.
ZnačkaGAIN EXPRESS #ad
VýrobceGain Express Holdings Ltd #ad
Hmotnost0.12
Číslo díluGM11
ModelkaGM11

7. MOJINO

#ad

Inspekce, mince, MOJINO Lupa se světlem, osvětlené zvětšení 30 × 10 × s 21 LED světlem, poštovní známky, knihy černé, malá 10násobná 30násobná lupa na čtení pro seniory

#ad
MOJINO #ad - Jasná se 3 stupni osvětlení: jas osvětlení lze přepínat v závislosti na světelných podmínkách, zejména pro lidi s makulární degenerací nebo dalekozrakostí, čímž se snižuje únava očí. Kombinace 30 × 10× dvojitých čoček: tato velká lupa z dvojitých čoček dosahuje různých zvětšovacích efektů díky rozdělení a kombinaci.

Ideální dárek pro rodinu: lupa od mojino je užitečná pro starší lidi, výrobce šperků a řemeslníky. Je to smysluplný dárek pro vaši rodinu a usnadňuje její práci, čtení, koníčky a pozorování. Tato ruční lupa je užitečná pro starší a slabozraké lidi, aby lépe viděli. Při oddělení čoček ukazuje 10× zvětšení, a ukazuje zvětšení 30x, zatímco obě čočky jsou kombinovány.

Tipy: pouze pro každodenní použití; není vhodné pro laboratorní použití. 21 led zajišťuje rovnoměrné světlo na čtení. Dvojité zvětšení může lépe vyhovět vašim různým potřebám. Co je součástí dodávky: 1 x lupa, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, 1 x čisticí ručník. 100% záruka spokojenosti: 180 dní bezpodmínečná záruka vrácení peněz a záruka kvality 365 dní.
ZnačkaMOJINO #ad
VýrobceDongguan Boshikuang Optical Instrument Co., Ltd #ad
Hmotnost0.53
Číslo díluFD-8895
ModelkaFD-8895

8. CARSON

#ad

Carson Lumi Loupe Ultra Stand lupa regulovatelný

#ad
CARSON #ad - Ideal zum prüfen kleinster Details an Münzen, Fotos, Briefmarken, Miniaturen etc. Betrieb mit 3 stück AAA Batterien nicht im Lieferumfang enthalten. Gewicht: 190 g, abmessungen: 14 x 9, 2 x 3, 5 cm. Vergrößerungslinsen aus acrylglas in Mehrfachanordnung, Vergrößerungsleistung 5-fach, Linsendurchmesser: 64 mm. Beleuchtung über 6 stück extrem lichtstarke LEDs und in insgesamt drei Helligkeitsstufen einstellbar.
ZnačkaCARSON #ad
VýrobceCarson #ad
Výška1.4
Délka5.5
Hmotnost0.35
Šířka3.6
Číslo díluLL-88
ModelkaLL-88
Záruka2 jahre garantie auf herstellerdefekte.

9. AC Infinity

#ad

Briefmarken, Münzen, Uhren, 30-facher 60-facher Zoom für Schmuck, AC Infinity Juwelierlupe, Taschenlupe mit LED-Licht und Doppellinsen, Pflanzenknospen

#ad
AC Infinity #ad - Langlebige, leichte konstruktion aus einem Kunststoffgehäuse und einem Aluminiumgehäuse, um Verschleiß zu widerstehen. Die lupe lässt sich ordentlich in das drehbare Aluminiumgehäuse falten und passt in Taschen und andere kleine Fächer.

Augenlupe wurde entwickelt, um größere Mengen an Details zu enthüllen und die Klarheit bei der Inspektion kleiner Objekte zu verbessern. Zwei-wege-schalter schaltet ultrahelle LED-Beleuchtung für jedes Objektiv ein, um die Klarheit kleiner Details zu verbessern. Enthält primäre 30 x 22 mm 30-fache und ergänzende 60 x 12 mm 60-fache Zoom-Objektive für zweifache Vergrößerung.
ZnačkaAC Infinity #ad
VýrobceAC Infinity #ad
Výška0.01
Délka2.36
Hmotnost0.06
Šířka1.37
Číslo díluAC-JWA3
ModelkaAC-JWA3

10. DANOPLUS

#ad

Klenotníky, mince, skládací lupa, 10násobné zvětšení, lupa pro diamanty, Klenotnická lupa, diamantová lupa, poštovní známky, klenotník

#ad
DANOPLUS #ad - 10násobné zvětšení s průměrem objektivu 20, 5 mm, trojitá čočka, achromatické optické sklo, kovové pouzdro hliník s černým šestiúhelníkovým rámem.

Profesionální sada: obsahuje 10 x lupu na šperky, vysoce kvalitní ochranné pouzdro, hadřík na čištění čoček a rychle snímatelnou šňůrku. Použití: ideální pro klenotníky, fotografy, mechaniky, hodináře a další oblasti, umělecké řemeslo, strojníky, kutily, sběratele razítek a mincí, které vyžadují mikrovidění na cílový objekt. AchromatickÉ pŘÍjektivy: omezte účinky chromatické a sférické aberace, abyste zabránili zhoršení barvy. Triplet objektivnÍ: 3 jednotlivé čočky s vynikající ostrostí barev a jasností. Sada připravená na cesty pro amatéry a profesionály.
ZnačkaDANOPLUS #ad
VýrobceDANOPLUS #ad
Číslo díluKIB-250
ModelkaKIB-250