Top 10 Wildkamera mit SIM Karte – Přístroje pro noční vidění

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YEEFON

#ad

58MP Full HD kamera s paměťovou kartou 32G, YEEFON Kamera pro divočinu, vodotěsnost IP66, venkovní kamera pro noční, kamera pro sledování divokých zvířat, kamera pro zvířata, kamera s videem 2,0"

#ad
YEEFON #ad - Podívejte se na obrázky srnců, který dokáže pořizovat videa 1080p a 58mp fotografie. Senzory pohybu skvěle fungují i při špatných světelných podmínkách. Kamera s přenosem mobilního telefonu. Snadná instalace: wifi kamera s 32 gb sd kartou, co kamera zaznamenala na místě, ovládání je velmi jednoduché.

Ultra jasná kvalita obrazu: kamera s nočním viděním používá 2 miliony pixelů barevný cmos senzor, který má velké zorné pole. Kamera volně žijících zvířat je velmi pevná konstrukce, chladných nocích, silném dešti, vodotěsnost je IP66. Také má solidní upevňovací popruh velké háčky ups zu trees. Lze ji umístit kamkoliv a barva těla je blízká přirozené barvě, která je velmi skrytá. Bez zářícího ir nočního vidění: přenos mobilního telefonu do divoké kamery má 34 ks 940 nm proces-infračervené noční vidění led, nehlučné černobílé fhd obrázky i v noci.

Ir světla zachycují pohyby ve vzdálenosti 30 metrů, která pořídila kampaň z divočiny, zvířata nejsou strach. Snadno se přizpůsobí vašim potřebám, na kterou můžete vidět, již nemusíte kupovat. Zvířat. Má velkou lcd obrazovku, dvorek, zahrada, jako je dům, perfektní pro různá místa, farma, horský les atd. Detekce pohybu je velmi přesná baterie pro kameru bez rozmazaných obrázků nebo zmeškaných snímků.
ZnačkaYEEFON #ad
VýrobceYEEFON #ad
ModelkaPR700

2. VOOPEAK

#ad

0,1s, noční vidění, dosah 120°PIR, vodotěsnost IP66, rychlá spoušť, 24 MP, 1080P, lovecká kamera, Solární kamera ve tvaru divočiny, aktivováno pohybem

#ad
VOOPEAK #ad - Dná šance promeškat něco zajímavého a úžasného! Loop nahrávání a větší podporovaná paměť divoká kamera má funkci nahrávání ve smyčce, což znamená, takže paměťové karty nemusíte často vyměňovat. 24 mp fotografie a 1080p hd video tato kamera s vysokým rozlišením má vysoce kvalitní optický objektiv, který umožňuje ohromující videozáznamy 1080P a maximální počet pixelů až 24 megapixelů pro ostré a jasné fotografie.

Nízké noční vidění a vodotěsnost ip66s plně automatickým infračerveným filtrem a 20 850nm infračervenými led diodami low glow zaznamenává kamera jasné noční vidění a videa, aniž by zastrašila divokou zvěř. Pro lepší výkon doporučujeme používat 4 AA baterie při nízké teplotě. Tato kamera má vodotěsnou třídu krytí ip66 proti dešti, prachu a mlze a je ideální volbou i při extrémních povětrnostních podmínkách pro sledování divokých zvířat venku. 3 pasivní infračervené senzory a doba spuštění 0, dokáže naše kamera okamžitě rozpoznat každý pohyb s prvotřídní dobou spouštění 0, 1 sekundy naše kamera je vybavena 3 citlivými pir senzory, 1 sekundy a zachytit tak každý okamžik.

Pro lepší zážitek z přehrávání doporučujeme používat VLC Media Player a Irfanview Player. Potřebujete další zálohování? Žádný problém! můžete také použít 4 AA baterie! Před použitím prosím kameru na 8 hodin nabijte. A už si nemusíte dělat starosti, že nejnovější soubor přepíše nejstarší, že vám dojde paměť – naše solární trailová kamera podporuje až 256 GB externí paměti pro nekonečné možnosti. Solární kamera vestavěná baterie 2500 mah, lze napájet proudem přes solární panel nahoře na fotoaparátu.
ZnačkaVOOPEAK #ad
VýrobceVOOPEAK #ad

3. iZEEKER

#ad

Divoká kamera Duální objektiv 4 K, IZEEKER 48 MP WLAN kamera pro divoké zvěře s nočním viděním hvězdného světla, H.264 Ultra HD videa 0,1 s doba spuštění pro pozorování zvěře s 32 GB SD kartou a 4 bateriemi

#ad
iZEEKER #ad - Má více pragmatických funkcí, nahrávání smyčky, jako je časovač, časosběr, větší podporovaná kapacita paměti až 256 GB. Mezitím můžete videoklip s tlačítky přehrávat rychleji nebo pomaleji než originální rychlost. Rychlá doba spuštění činí 0, že se tato kamera ihned spustí, která se používají téměř ve všech kamerách.

Můžete provádět nastavení, abyste nastavili úhel a polohu, a stáhli obsah přímo do telefonu, zobrazit živý stream vašeho fotoaparátu na obrazovce vašeho telefonu, aniž byste kameru museli demontovat a připojit k počítači. Upozornění: wifi připojení je na 33ft. H. 265 video nahrávek & 3 citlivé pir senzory divoká kamera nahrává pokroková videa h. 264 4k 30 fps s jasným zvukem. I při špatných světelných podmínkách můžete obdržet fotografie a filmový materiál v barvě. Má neuvěřitelně vynikající noční vidění hvězdného světla.

Inovativní design, duální objektivní & vynikající noční vidění s hvězdami se dvěma pokročilými optickými objektivy pořizuje tato divoká kamera jasné plně barevné obrázky a videa za denního světla a pomocí svých infračervených senzorů se automaticky přizpůsobí různým světelným podmínkám. Omezená. Nový režim obnovy a více funkcí pokud si obrázky přejete na divoké kameře, 1-10 nastavení fotografií, můžete je zvětšit a zmenšit, abyste si mohli prohlédnout každý detail pořízeného motivu.
ZnačkaiZEEKER #ad
VýrobceiZEEKER #ad
Výška2.99
Délka5.31
Hmotnost0.68
Šířka3.94
ModelkaiG600
Záruka1 jahr garantie.

4. GardePro

#ad

GardePro E5S kamera pro divokou zvěř 32 MP 1296P H.264 video, kamera s detektorem pohybu, infračervené LED světlo No-Glow 940 nm, rychlé spouštěče, noční vidění do 30 m, vodotěsnost IP66

#ad
GardePro #ad - Další vlastnosti: 3 režimy snímání fotografie, čas a časové pásmo, provozní hodiny, foto + video, záznam smyčky, programovatelné datum, video, záznam zvuku, časosběr, informační proužek, ochrana heslem. Kompaktní a robustní design pouzdra pro každé počasí.

Kompatibilní s maximálně 512 gb sdhc c/sdxc paměťovou kartou není součástí dodávky. Ultra rychlá detekce pohybu: předběžná technologie pro neuvěřitelnou rychlost spouštění 0, 1s, super rychlá doba zotavení 0, 5 s, vzdálenost detekce až 27 m, nezmeškáte žádná zajímavá zvířata. Neuvěřitelná kvalita obrazu: Špičkový optický objektiv starlight, obrazový senzor a optimalizace firmwaru zajišťují velmi ostré snímky až 32 MP.

Vynikající dosah blesku nočního vidění 30 m. Super snadná obsluha: intuitivní ovládací menu a 2, 4" barevný displej pro rychlý vstup, i bez návodu k obsluze v ruce. Silný video výkon: tato trailová kamera má exkluzivní video technologii, která produkuje videa 1296P nebo 1080P s poměrem stran 16:9. Díky použití H. 264 se ve srovnání s běžnými kompresními formáty ušetří celkem 80 % místa.
ZnačkaGardePro #ad
VýrobceGardePro #ad

5. CEYOMUR

#ad

Pro sledování divoké zvěře s U3 32GB Micro SD, CEYOMUR Solární kamera 4K 30 fps, noční vidění, vodotěsnost IP66, detektor pohybu, WLAN Bluetooth, 46 MP, úhel 120°, kamera pro sledování divoké zvěře

#ad
CEYOMUR #ad - Omezená. Upozornění: wifi připojení je na 33 stop. Solární a duální zásobování energiítato solární kamera má zabudovanou baterii 4 400 mah a může být napájena proudem přes výše umístěný solární panel. Wifi připojení a snadné sdílení souborů přes wifi kamery můžete obsah zobrazit přímo v aplikaci a stáhnout jej do telefonu, úhel kamery, aniž byste museli sundávat solární kameru a připojit kabel.

Součástí dodávky je 32gb micro SD karta předinstalovaná ve slotu na karty. Díky vysoce kvalitnímu optickému objektivu, formát fotografie je JPG. 0, 1 sekundy, 1 s doba vypnutí a nastavitelná oblast záznamutato kamera je vybavena 3 citlivými pir senzory a dokáže zachytit divokou zvěř během pouhých 0, takže lze kameru volně upravit, pokud je detekován pohyb.2 boční pir senzory lze v menu zapnout nebo vypnout, pokud dáváte přednost rozsahu PIR senzoru 60°.

Upozornění: video formát je mp4, všechny natočené objekty jsou křišťálově čisté a zřetelné. Můžete také zcela jednoduše přizpůsobit nastavení, sdílení na sociálních médiích atd. Přes svůj telefon. Cy95 je kromě toho vodotěsný podle ip66, která chrání vnitřní komponenty před špatným počasím nebo chladem, a to i při teplotách mezi -4 ° a 140° Fahrenheita. Možnosti senzoru můžete zcela jednoduše přizpůsobit vašemu stylu a zvykům.
ZnačkaCEYOMUR #ad
VýrobceCEYOMUR #ad
Výška3.74
Délka5.63
Hmotnost0.91
Šířka4.21
Číslo díluCY95
ModelkaCY95
Záruka1 rok záruka.

6. Meidase

#ad

Meidase S960 4G LTE Wildkamera mit Wiederaufladbarem 8000-mAh-Lithium-Akku, Wildtierkamera Handyübertragung App mit Nachtsicht Bewegungsmelder, 32MP 1296P Wildkamera mit SIM

#ad
Meidase #ad - Die kamera kann nach jeder Aufnahme zeitnah oder nach einem festgelegten Zeitplan Fotos an Ihr Telefon senden. Weitere funktionen: wasserdicht nach IP66, 5 Sekunden, 3 Arbeitsmodi Bewegungserkennung, Zeitraffer- oder Hybridmodus, Passwortschutz. Diese funktion ist besonders nützlich, wenn Sie kein HD-Video benötigen, was passiert ist. Die auto-connect-technologie erkennt automatisch das stärkste Signal in mehreren Netzwerken und verbindet es.

Der akku ist mit einem typ-c-ladeanschluss ausgestattet, der eine längere Kameranutzung ermöglicht, der ein äußerst komfortables Ladeerlebnis bietet. Mit dieser funktion erhalten sie ein leichtgewichtiges Video Lite-Video von derselben Länge wie die Originalaufnahme, aber dennoch sehen möchten, so dass Sie den gesamten Ablauf des Ereignisses betrachten können. Schnelle auslösegeschwindigkeit und mehr: die voraktivierungstechnologie der kamera ermöglicht eine unglaubliche Auslösegeschwindigkeit von 0, Info Strip, Betriebsstunden, Schleifenaufzeichnung, 1 Sekunden und eine superschnelle Erholungszeit von 0, so dass Sie keine interessanten Tiere verpassen. Stabile 4g-Übertragung: beinhaltet eine kostenlose sim-karte und unterstützt die wichtigsten Mobilfunknetzbetreiber in der EU.

Innovative lite-video: um den datenverkehr und die kosten zu reduzieren, haben wir eine innovative lite-video-Funktion eingeführt. Ultraklare bildqualität und hervorragende nachtsicht: die 4g-kamera ist mit einem hochwertigen optischen objektiv ausgestattet, und bietet eine adaptive Beleuchtungstechnologie, um Über- oder Unterbelichtung zu verhindern, das atemberaubend detaillierte 32MP-Fotos und 1296P-Videos mit klarem Ton aufnimmt. Wiederaufladbarer akku mit großer kapazität: die meidase s960 4g-wildkamera ist mit einem wiederaufladbaren 8000-mAh-Lithium-Akku ausgestattet, ohne dass häufig Einweg-AA-Batterien ausgetauscht werden müssen.
ZnačkaMeidase #ad
VýrobceMeidase #ad
Záruka2 jahre herstellergarantie.

7. Meidase

#ad

IP66 lovecká kamera foto, přenosová kamera na mobilní telefon, Meidase S950 4G LTE, aplikace pro přenos divoké zvěře s detektorem pohybu v nočním vidění, 32 MP 1296P kamera pro divokou zvěř se SIM

#ad
Meidase #ad - Díky stabilnímu přenosu mobilního telefonu můžete kameru naprogramovat tak, takže bezproblémově spolupracuje se sítěmi 4G LTE od T-Mobile, aby posílala obrázky podle vašeho preferovaného časového plánu přímo na váš mobilní telefon. Máme předinstalovanou sim kartu a neúčtujeme žádný aktivační poplatek. Inovativní lite video: abychom snížili provoz a náklady, pokud nepotřebujete hd video, takže si můžete prohlédnout celý průběh události.

Video formát H. 265 šetří ve srovnání s běžnými kompresními formáty 80 % úložného prostoru a umožňuje vám uložit více fotografií a videí na vašem zařízení. Nabízíme bezplatnou zkušební verzi se 100 fotografiemi nebo 1000 sekund Lite videa pro první měsíc. Promyšlené noční vidění: tato kamera má 940nm infračervenou technologii no-glow, díky níž je váš fotoaparát ještě nenápadnější a zahrnuje adaptivní technologii osvětlení, aby se zabránilo nadměrnému vystavení nebo příliš ztlumeným obrazům a poskytovala lepší noční vidění až 30 m. Stabilní mobilní přenos: s950 wildkamera je vybavena spolehlivým mobilním modulem 4g lte a vysoce výkonnou anténou, telefonica a vodafone pouze v německu, aby bylo zajištěno lepší pokrytí.

Ultra jasná kvalita obrazu: kamera je vybavena vysoce kvalitní optickou čočkou, která poskytuje ultra jasné 32megapixelové fotografie a videa 1296p s čistým zvukem. Vysoká rychlost spouštění a další: technologie předběžné aktivace kamery umožňuje neuvěřitelnou rychlost spouštění 0, 5 sekundy, 1 sekundy a super rychlou dobu zotavení 0, takže nezmeškáte žádná zajímavá zvířata. Tato funkce je obzvláště užitečná, ale přesto chcete vidět, zavedli jsme inovativní video funkci Lite.
ZnačkaMeidase #ad
VýrobceMeidase #ad

8. iZEEKER

#ad

Noční vidění, IP66, 30 fps, vodotěsná pro pozorování divoké zvěře a, iZEEKER Solární kamera pro divokou zvěř 2,7 K/1520P, 36 MP, kamera s detektorem pohybu, kamera s 940 nm No Glow Infračervené LED

#ad
iZEEKER #ad - Video formát je AVI. Jednoduché nastavení a několik funkcí tato kamera je vybavena svítícím tlačítkem menu, citlivost pir, záznam ve smyčce, časový interval, které umožňuje jednoduché nastavení a ovládání ve tmě. A je velmi snadné vložit a vyjmout kartu největší podporovaná paměť je 128 GB.

Silný vodotěsný výkon a robustní integrovaná strukturasolární kamera funguje dobře v deštivém počasí nebo v drsném prostředí. Sd karta není součástí dodávky. Doporučuje se používat přehrávač Potplayer/KM. Ultra vysoké rozlišení 1520p 30 fps 36 mp a pokročilé noční vidění no-glow 1520p 30fps 36mp ultra vysoké rozlišení zajišťuje, že kamera s divokým vzduchem pořizuje vynikající snímky a jasná slyšitelná videa a prezentuje bohaté detaily na fotografiích a filmových materiálech. Výrazně snižuje spotřebu baterie a šetří vaše peníze.

Kromě toho si nemusíte dělat starosti s vybitou baterií díky akumulátoru a zálohovacímu zdroji proudu. Na výběr je několik funkcí, jako je počet fotografií, časosběr, IR vzdálenost a ochrana heslem. Odstraňte kondenzaci vody z objektivu jednoduchým otevřením krytu fotoaparátu. S funkcí nočního vidění no-glow jsou snímky bezhlučné, aniž by byla rušena zvířata. Díky stabilní integrované struktuře jsou lcd obrazovka a objektiv směřovány dopředu, takže můžete během montáže snadno přizpůsobit úhel objektivu a polohu.
ZnačkaiZEEKER #ad
VýrobceiZEEKER #ad
Výška3.74
Délka5.63
Hmotnost412
Šířka4.21
ModelkaiG220
Záruka1 rok záruka.

9. GardePro

#ad

No Glow 940nm IR LEDs, GardePro E5 Wildkamera 32MP 1296P Nachtsichtbereich Bis 30m Wildkamera mit Bewegungsmelder Nachtsicht 0,1s Schnelle Trigger, IP66 Wasserdicht,120° Erfassungswinkel

#ad
GardePro #ad - Benötigt 8 aa 1, 5 v Batterien nicht im Lieferumfang enthalten. Verpassen sie nie einen moment: mit einer ultraschnellen auslösezeit von 0, 1s ist die GardePro E5 immer bereit, die Action festzuhalten. Super einfach zu bedienen: das brandneue gehäuse-design ermöglicht es ihnen, einfacher einzurichten und zu verwenden.

Für sd-karten in standardgröße mit einer maximalen Kapazität von 512 GB SD-Karte nicht im Lieferumfang enthalten. Intelligente nachtsicht und weitere funktionen: die kamera verfügt über eine klare nachtsicht auf 30m und eine intelligente adaptive Infrarotbeleuchtung, die auf der Entfernung der Wildtiere basiert und dafür sorgt, Zeitstempel, Schleifenaufzeichnung, dass Sie auch bei völliger Dunkelheit keinen Moment verpassen. Leistungsstarke videoleistung: diese trail-kamera verfügt über fortschrittliche h. 264-videotechnologie, um 1296p oder 1080p hd-videos in kompakter Größe mit einem Seitenverhältnis von 16:9 zu produzieren.

Weitere funktionen: 3 aufnahmemodi Foto, Tonaufzeichnung, Video, Foto und Video, Betriebsstunden, Passwortgeschützt. Das videoformat ist im beliebten MP4 oder MOV, Sie können es so programmieren, wie Sie es bevorzugen. Egal, ob sie die tierwelt überwachen oder sie als Sicherheitskamera verwenden, Sie können sich darauf verlassen, dass Sie keinen Moment verpassen. Verfügt über steuertasten und einen hochauflösenden 2, 4-Zoll-Farbbildschirm für einfache Einrichtung und Wiedergabe.
ZnačkaGardePro #ad
VýrobceGardePro #ad
Výška5.6
Délka4.2
Hmotnost0.66
Šířka2.8
Číslo díluE5
ModelkaE5

10. MAXDONE

#ad

Kamera na, MAXDONE Kamera s detektorem pohybu, noční vidění – 4K 32 MP HD kamera pro divokou zvěř 940 nm No Glow IR LED kamera pro divokou zvěř 0,2s, vodotěsnost IP66, rychlá aktivace, noční vidění

#ad
MAXDONE #ad - Dokáže přesně zachytit každý detekovaný pohyb, takže nepromeškáte žádný nádherný okamžik. Tato kamera pro noční vidění používá také adaptivní technologii osvětlení, aby se zabránilo nadměrnému nebo podexponování ve tmě. Balíček je dodáván s 32gb sd kartou podporuje SD karty až 512 GB.

0, 2s bleskově rychlé spuštění a 120° širokoúhlý detekční rozsah: tato kamera s vysokým rozlišením má ostrý senzor, který dokáže rozpoznat široký úhel 120°, má super rychlou spouštěcí rychlost 0, 2 sekundy a dlouhý dosah detekce 20 m 65 stop. Dodává se s 2, 4palcovým barevným lcd displejem pro lepší nastavení a přehrávání obrázků/videí. Videa 4k ultra hd a 32mp fotografie: maxdone wildkamera poskytuje video 3840 × 2160 pixelů s čistým zvukem a pořizuje živé 32MP barevné obrázky. Vodotěsnost ip66: kamera pro divokou zvěř je koncipována pro objevování divoké zvěře v přírodě nebo pro bezpečnost vlastního dvora.

Neuvěřitelné noční vidění: kamera s detektorem pohybu noční vidění je vybavena 40 nesvítícími 940nm infračervenými led diodami, které jí umožňují večer pořizovat super jasná černobílá videa/obrázky bez strašení zvířat. Vyrobeno z vysoce kvalitního voděodolného materiálu ip66 a vysoce kvalitního gumového kroužku, který zabraňuje průniku vody dovnitř, funguje dobře i v drsných podmínkách. Snadná instalace: pomocí dodaného upevňovacího popruhu můžete kameru jednoduše a bezpečně připevnit na stěnu nebo strom.
ZnačkaMAXDONE #ad
VýrobceMAXDONE #ad
Výška2.05
Délka5.28
Šířka3.54
Záruka1 rok záruka.