Top 10 Zimmer Deko Jungs – Nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Namofactur

#ad

Noční světlo s daty narození pro dívky a, Světlo na odložené buzení Měsíc – zajíc I personalizovaný dárek pro miminko k narození a ke křtinám LED osvětlení | dřevo přírodní I nástěnná lampa na baterie

#ad
Namofactur #ad - Rozměry cca 45 cm x 35 cm i perfektní dárek k narození pro miminka a novorozence. Personalizované mimořádné dárky made in germany – objednejte si nyní vlastní speciální výrobu! Individuální unikát ze dřeva – zvláštní nápad na dárek k narozeninám, křtinám, oslavě miminek, vánoční dárek. Dekorativní lampa jako dekorace do dětského pokoje, lampa na kojení. Volitelné barvy: neupravené dřevo - bílá - černá - šedá - hnědá - fialová - purpurová růžová - oranžová - červená - žlutá - modrá - zelená - světle modrá - zlatá - růžová.
ZnačkaNamofactur #ad
VýrobceUnique Art Germany #ad
Výška13.78
Délka17.72
Hmotnost7.54
Šířka0.16

2. Namofactur

#ad

USB + dálkové ovládání, dárky pro chlapce, ženy, ze dřeva, hráče, muže, Namofactur Gaming Zone dekorace RGB nástěnná lampa herní zóna

#ad
Namofactur #ad - Volitelně volitelné barvy dřeva: neupravené dřevo - bílá - černá - šedá - hnědá - fialová - purpurová růžová - oranžová - červená - žlutá - modrá - zelená - světle modrá - zlatá - růžová. Dekorační lampa do ložnice, obývacího pokoje, Zockerbude. Výjimečné dárky made in germany – objednejte si nyní vlastní speciální výrobu! Lampa se změnou světla s 150cm usb přípojkou, dálkovým ovládáním a síťovým zdrojem. Rozměry cca : 57 cm x 27 cm i individuální dřevo unikát - Zvláštní dárky pro fanoušky videoher.
ZnačkaNamofactur #ad
VýrobceUnique Art Germany #ad
Výška10.63
Délka22.44
Hmotnost1.1
Šířka0.24

3. Amicool

#ad

Světlo na čtení stmívatelná baterie, 4 stupně jasu, 3 barevné režimy,, dotyková, Nástěnné svítidlo do interiéru, nástěnná světla bez vrtání a elektrické přípojky, nástěnná lampa, LED lampa do sklepa

#ad
Amicool #ad - Přizpůsobte si každý úhel podle scénáře použití. 4 vzory jasu a 3 barevné režimynepřetržité krátké dotykové tlačítko, barevný režim lampy se mění v pořadí "bílého světla – přirozeného světla – teplého světla", dlouhém dotykovém tlačítku, při každém světelném jasu, bez UV nebo UV záření IR-záření, jas lampy se mění v pořadí "20 % – 40 % – 80 % – 100 %", chránit Chraňte své oči před oslněním nebo blikáním.

Tělo lampy a držák lampy jsou adsorbovány magnetickou železnou kuličkou, odnímatelné světlo, takže se tělo lampy může otáčet v každém úhlu. Vestavěný akumulátor a usb nabíjení vybaveno přípojkou typu c a baterií 2000 mah, doba nabíjení činí cca 3 – 4 hodiny pro až 20 hodin v minutách jasu, maximální jas je až 4 hodiny. Snadná instalace a přenosný design snadná instalace s magnetickým držákem a silným 3m lepidlem, přenosný design, lze snadno vyjmout z magnetického držáku pro nabíjení nebo jako přenosné světlo.

Design dotykového ovládání led nástěnné svítidlo uvnitř přizpůsobuje citlivý design dotykového ovládání pro 3 barevné režimy a 4 stupně jasu, jídelny, obývacího pokoje, toto světlo lze nastavit na základě vašich potřeb jako nástěnné svítidlo, hotelu, restaurace, vhodné do chodby, lampičku na noční stolek nebo jednoduše položit na stůl, ložnice, kuchyně, kavárny. Za 1 s jej můžete sundat ze zdi a použít jako kapesní svítilnu, přenosné světlo, nouzové světlo atd. Přenosná bezdrátová nástěnná svítidla s nabíjecí přípojkou USB-C. Nejsou nutné žádné šrouby, žádné poškození stěny, malý a lehký.
ZnačkaAmicool #ad
VýrobceAmicool #ad
Výška5.71
Délka3.27
Hmotnost0.51
Šířka2.24
Číslo díluA064-01DE
Modelka‎A064-01DE
Záruka2 roky záruka výrobce od data nákupu.

4. Namofactur

#ad

Vánoce, Namofactur Personalizovaná herní nástěnná dekorace nástěnná dekorace změna barvy lampa dřevo světlo nápad na dárek pro hráče, muže, USB + dálkové ovládání, chlapce, přítele

#ad
Namofactur #ad - Dekorativní lampa do ložnice, pokoje pro mládež, obývacího pokoje, dětský pokoj. Výjimečné dárky made in germany – objednejte si nyní vlastní speciální výrobu! Noční lampa s 150cm usb přípojkou, dálkovým ovládáním a volitelným síťovým zdrojem.

Volitelně volitelné barvy dřeva: neupravené dřevo - bílá - černá - šedá - hnědá - fialová - purpurová růžová - oranžová - červená - žlutá - modrá - zelená - světle modrá - zlatá - růžová. Rozměry cca : 43 cm x 37 cm i individuální dřevo unikát - Zvláštní dárky pro fanoušky videoher.
ZnačkaNamofactur #ad
VýrobceUnique Art Germany #ad
Výška0.01
Délka59.06
Hmotnost1.1
Šířka14.57

5. Namofactur

#ad

Výběr barev dřeva, Namofactur Gamer dárek cool herní zóna dekorace příslušenství, RGB Gaming USB LED Gamers Only

#ad
Namofactur #ad - Rozměry cca : 47 cm x 47 cm i individuální dřevo unikát - Made in Germany. Nejlépe zavěste přímo nad pohovku nebo televizi – tak může každý profitovat z náladového osvětlení.

Změna barvy nástěnná lampa tato lampa je nejen hezká, ale také extrémně praktická. Jedinečná dekorace nejedná se o sériové zboží, ale váš jedinečný kousek ve vzhledu herního ovladače. Tato nástěnná lampa upoutá pozornost každého skutečného fanouška. Lampa se střídáním světla s usb přípojkou 150 cm a dálkovým ovládáním - volitelně volitelné barvy dřeva: neupravené dřevo - bílá - Černá - šedá - hnědá - fialová - růžová - oranžová - červená - žlutá - modrá - zelená - světle modrá - zlatá - růžová.

Nápad na osobní dárek naše nástěnná lampa je osobní dárek pro hráče, přátele, kolegy, dívky, chlapce, nerdy, muže a ženy.
ZnačkaNamofactur #ad
VýrobceUnique Art Germany #ad
Výška18.5
Délka0.24
Hmotnost1.1
Šířka18.5
Číslo díluGamingzone Loading
ModelkaGamingzone Loading

6. Namofactur

#ad

Namofactur Gamer Dárky personalizované I osvětlení pokoje nástěnná lampa v černé barvě I provoz na baterie

#ad
Namofactur #ad - Lakováno v černé barvě. Dekorativní lampa do ložnice, obývacího pokoje, pro zockerbue. Výjimečné dárky made in germany – objednejte si nyní vlastní speciální výrobu! Provoz na baterie 2x CR2032. Rozměry cca : 34 cm x 31 cm i individuální unikát - Zvláštní dárky pro fanoušky videoher.
ZnačkaNamofactur #ad
VýrobceUnique Art Germany #ad
Výška12.2
Délka13.39
Šířka0.12
Číslo díluFaust MDF
ModelkaFaust MDF

7. Namofactur

#ad

Dívky, mladé dospělé, narození, Noční světlo na noční světlo LED lampa dřevo slon se jménem k narozeninám, křtinám pro miminka

#ad
Namofactur #ad - Individuální slonové dřevo unikát se jménem na přání. Volitelné barvy: neupravené dřevo - bílá - černá - šedá - hnědá - fialová - purpurová - oranžová - červená - žlutá - modrá - zelená - světle modrá - zlatá - růžová. Dekorativní lampa jako dětský pokoj obývací pokoj ložnice osvětlení. Personalizované výjimečné dárky pro slony Made in Germany – objednejte si nyní vlastní speciální výrobu! .
ZnačkaNamofactur #ad
VýrobceUnique Art Germany #ad
Výška13.78
Délka17.52
Šířka0.16

8. Namofactur

#ad

Namofactur Herní dekorační lampa 4 ovladače dárky nástěnné světlo nápad na dárek pro mladé muže ženy hráče, pokoj pokoj I provoz na baterie

#ad
Namofactur #ad - Výjimečné dárky made in germany – objednejte si nyní vlastní speciální výrobu! Možnost umístění kamkoli díky jednoduchému provozu na baterie.

Rozměry cca : 55 cm x 32 cm i individuální herní blbeček obraz - speciální dárky pro fanoušky videoher hráčů v pokoji pro mládež. Dekorativní lampa do ložnice, pokoje pro mládež, obývacího pokoje, dětský pokoj. Volitelně volitelné barvy dřeva: neupravené dřevo - bílá - černá - šedá - hnědá - fialová - purpurová růžová - oranžová - červená - žlutá - modrá - zelená - světle modrá - zlatá - růžová.
ZnačkaNamofactur #ad
VýrobceUnique Art Germany #ad
Hmotnost1.1

9. OurLeeme

#ad

Inteligentní herní dekorace, Šestiúhelníkové LED světlo, LED panel pro, kvantové svítidlo s USB proudem, splétání, šestiúhelníkové LED nástěnné svítidlo RGB s dálkovým ovládáním, lampa DIY geometrie

#ad
OurLeeme #ad - Doporučujeme vám zakoupit 2 sady, připojení k powerbance, obývacích pokojů, pokojů, stěn a také jako noční osvětlení pro děti. Inteligentní led nástěnné svítidlo: nástěnné svítidlo led panel má režim změny barvy, režim blesku a časovou funkci.

Perfektní atmosférické světlo: led herní dekorace má 16 milionů barevných možností a více než 210 scénických režimů, jedinečný šestihranný tvar, propůjčí vaší dekoraci herny, vaší čítárně dynamickou atmosféru. Diy sestřih noční světla: připravili jsme pro vás 6 kusů/12 kusů šestiúhelníkových led panelů. Perfektní pro živé koncerty, víkendové párty! Víceúčelová dekorace: napájení přes usb, ideální pro zdobení heren, počítači, abyste mohli spojit až 12 světel, notebooku.

S aplikací pro mobilní telefon nebo dálkovým ovládáním můžete přizpůsobit krásné a úžasné efekty a vytvořit romantickou a veselou atmosféru. Vizualizujte své skladby: led nástěnné svítidlo s hudebním režimem, herní večery, karaoke, který může v reálném čase reagovat na všechny druhy hudby a promění vaše oblíbené skladby v barevné světlo. Můžete popustit uzdu své fantazii, abyste ji mohli vytvořit v různých vzorech a barvách a vytvořit si tak svůj vlastní cool domov.
ZnačkaOurLeeme #ad
VýrobceOurLeeme #ad
Výška4.09
Délka3.5
Hmotnost1.1
Šířka0.71
Číslo díluFBA-184DLM-4319646
Modelka01

10. SURPALIG

#ad

Nástěnná lampa s vypínačem, nástěnné svítidlo na baterie bez elektrické přípojky a bez vrtání, dálkové ovládání, SURPALIG 2 ks RGB nástěnná lampa, LED osvětlení pro pokoj dekorace, RGB, 12 barev

#ad
SURPALIG #ad - Instalace během několika sekund: nejsou nutné žádné šrouby nebo kabely. Energeticky úsporná led: žárovku nemusíte nikdy vyměňovat. Vícebarevné třpytky. Celkově skvělá světla, která vydrží celé hodiny na jedno nabití. Ervená, žlutá, zlatá, oranžová, růžově fialová, zelená, světle modrá, světle zelená, modrá, tmavě modrá, zlatožlutá, studená bílá atd.

Díky lepicí pásku a magnetické přitažlivosti lze lampu bez problémů připevnit na kovové povrchy a pohybovat. Odpovíme do 24 hodin. Ideální pro nájemníky, protože ji lze vzít s sebou při stěhování. Moderní minimalistický design: nainstalujte lampu na místo, které vyžaduje osvětlení, ale nevyžaduje žádné výrazné světlo. Lampa má dobíjecí 3600mah baterii a nabíjí se přes konektor typu C.

12barevný spínač: s dálkovým ovládáním můžete ztlumit všechna světla a měnit barvu. Prostorově úsporné noční světlo: Štíhlý design zajišťuje, že je v jedné rovině se stěnou a zabírá málo místa. Báječné! zákaznický servis: pokud máte problémy s našimi nástěnnými světly, kontaktujte nás prosím prostřednictvím systému zpráv Amazon. Tato nástěnná svítidla jsou obzvláště užitečná při výpadku proudu. Velmi elegantní a moderní pro ložnici, obývací pokoj, volný čas, byt atd.
ZnačkaSURPALIG #ad
VýrobceSURPALIG #ad
Výška1.18
Délka8.86
Šířka3.74
ModelkaB0C3D66QGJ