Top 8 Wandfarbe Weiß Alpina 20l – Barvy na zeď

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Alpina Farben

#ad

Matná, bílá, 10 l, Alpina interiérová barva, univerzální barva na stěny

#ad
Alpina Farben #ad - Bílá, matná. Dobře kryjící. 10 litrů. Univerzální barva na stěny a strop. Editelná vodou.
ZnačkaAlpina Farben #ad
VýrobceDAW Alpina Farben #ad
Hmotnost36.38
Číslo dílu709403

2. plid

#ad

Plid® Sněhově bílá barva na stěnu bílá 10 l VYSOKÁ KRYTNOST – bílá barva na stěnu – bílá barva na stěnu – bílá barva na zeď – bílá barva na zeď – oprava bílé barvy na stěnu – možnost difúze

#ad
plid #ad - Vyrobeno v německu – protože kvalita nám velmi leží na srdci, je pro nás výroba v německu obzvláště důležitá, protože to nám dává možnost provádět pravidelné kontroly a mít přímý vliv na výrobu.

Použití: vnitřní barva se výborně hodí pro nové a renovační nátěry v interiéru, stačí na cca 60 m² při jednorázovém nátěru. Vlastnosti: lehké zpracování, bez emisí, dobrá krycí schopnost. Podklad: tapety z hrubých vláken a strukturovaných tapet – sádrokartonové desky, stropní desky, sklolaminátové obklady – zdivo, omítka a beton – staré disperzní barvy a omítky z umělé pryskyřice. Difuzní, bez postříkání a zápachu, rozpouštědel a změkčovadel.
Značkaplid #ad
Výrobceplid #ad
Hmotnost33.07

3. Alpina

#ad

ALPINA Alpinaweiß 10 litrů barva nástěnná barva Originál

#ad
Alpina #ad - Již více než 100 let je alpinaweiß zárukou nejvyšší kvality. Alpská bílá je nejkupovanější barvou interiéru v Evropě.
ZnačkaAlpina #ad
Hmotnost33.07
Číslo díluB00A76GCIG

4. derendo

#ad

Derendo Sněhově bílá barva na stěnu bílá vysoká krycí síla 10 l vnitřní barva bílá matná barva na stěnu oprava vítěz testu malování stěn bez kapek vysoce krycí vnitřní barva na stěnu bílá 10 litrů

#ad
derendo #ad - Mnohostranně použitelné: ideální pro osvěžení starých bílých nátěrů, 5 l a 2, pro malování a vylepšení světlých barevných odstínů. Vhodné pro amatérské řemeslníky a profesionály.

Barva na stěnu bílá vysoká krycí síla: derendo sněhově bílá přesvědčí vysokou krycí silou a vydatností až 65 m² při 10litrech při jednorázovém nátěru. Okamžité zaslání při doručení objednávky do 14 hodin! Barva na stěnu pro vnitřní použití ředitelná vodou: perfektně vhodné pro podklady: hrubé tapety, sádrokarton, sádra, papírové ražené tapety a strukturované tapety.

Vnitřní barva stěny: bílá matná. K dostání ve velikostech nádob: 10l, 5 litru. Snadné a bezpečné zpracování: naše bílá barva na stěnu je bez zápachu, prodyšná, odolná proti odkapávání a nastavení bez postříkání. Vítěz testu: derendo sněhurka byla oceněna známkou 1, 3 cena-výkon v domácí praxi 2021.
Značkaderendo #ad
Výrobcederendo #ad
Hmotnost35.27
Číslo dílu4251604900012

5. Alpina

#ad

Alpina bílý Originál 10 litrů okamžitě dokonale kryje – stačí pouze 1 x natírání. S ochrannou recepturou proti postříkání, ještě vydatnější a bez rozpouštědel a konzervačních látek + zdarma váleček

#ad
Alpina #ad - Oceněno modrým andělem. Odolná proti oděru. Bez rozpouštědel a konzervačních prostředků. Dokonale kryje, nestříká, nekape. Pro perfektní výsledky roztírání použijte náš speciální váleček na ochranu proti postříkání Alpina Díky své speciálně vyvinuté struktuře s krátkým vlasem je optimálně vhodný pro zpracování alpské bílé. Nejvyšší třída krytí. 10 litrů na cca 85m². Nejčastěji zakoupená vnitřní barva v Evropě. Originál.
ZnačkaAlpina #ad
VýrobceAlpina #ad
Výška9.49
Délka14.25
Šířka9.33
Číslo dílu995296

6. Alpina farben

#ad

Alpina Alpinaweiss Originál 10 l | včetně 6dílné sady pro malování | bílá barva na stěnu až na 80 m² | matná vnitřní barva s ochranou proti postříkání

#ad
Alpina farben #ad - Velmi vydatný: krycí třída 1 při cca 8 m²/litr. Bez rozpouštědel a konzervačních prostředků. Pouze 1 x natřít – okamžitě perfektně kryje. V praktické sadě s 6dílnou sadou štětců se skládá z 1 x nástrčného třmenu 25 cm, 1 x malířský váleček 10 cm, 1 x nástrčného třmenu 10 cm, 1 x stírací mřížka, 1 x malířský váleček 25 cm, 1 x štětec.
ZnačkaAlpina farben #ad
VýrobceAlpina Farben #ad

7. Alpina Wandfarbe Alpinaweiß matt 1 Liter

#ad

Alpina Wandfarbe Alpinaweiß matt 1 Liter

#ad
Alpina Wandfarbe Alpinaweiß matt 1 Liter #ad - Bez zápachu a perfektní pro vzduch v místnosti. Nátěr! obzvlášť vydatný s extrémním dosahem! Zabraňuje odkapávání a perfektní zpracování. Obzvláště zářivá bílá! odolná proti oděru a dlouhá životnost! Kryje při 1.
ZnačkaAlpina Wandfarbe Alpinaweiß matt 1 Liter #ad
Hmotnost3.53
Číslo dílu867150

8. Alpina

#ad

Alpina bílá Originál 10 litrů matná + SOS vnitřní barva 100 ml matná

#ad
Alpina #ad - Bez rozpouštědel a konzervačních prostředků. Vnitřní barvy sos pro rychlé vylepšení bílých povrchů stěn. Dokonale kryje, nestříká, nekape. Nejvyšší třída krytí. Vč. S integrovanou houbou. Nejčastěji zakoupená vnitřní barva v Evropě.
ZnačkaAlpina #ad
VýrobceAlpina #ad
Výška9.49
Délka9.29
Šířka14.21
Číslo dílu1016507