Top 9 Mjx HYPER GO – Náklaďáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HYPER GO

#ad

Speed RC Truggy, rychlá RC auta pro dospělé, HYPER GO H16BM 1/16 4X4 RTR bezkartáčové dálkové ovládání auta, max. 68 km/h hobby elektrické RC Car, Offroad RC Truck se 2 akumulátory Lipo pro chlapce

#ad
HYPER GO #ad - Kvalita jízdy: pneumatika předmontovaná houba a absorbéry naplněné olejem výrazně snižují otřesy nákladního vozidla při jízdě vysokou rychlostí. Použití nových materiálů: materiál vyvinutý pro voštinový podvozek je dostatečně pevný, 1 kg je vhodný pro různé terény.

Dlouhá životnost a efektivní převodovka: kovová převodovka a kovový diferenciál lépe rozdělují sílu pro dosažení perfektního pohonu všech kol, k čemuž přispěla osa s průměrem 5, 5 mm a matice M4. Díky nezávislému přijímači a regulátoru 45 A je toto auto výkonnější a rozšířitelnější. Plechy vyztužené v/R zinkovým kovem pro odolnost proti nárazu. Zvládněte všechny druhy skoků klidně a zůstaňte pevně na zemi. Vynikající výkon: ideální pro velké skoky, pop wheelie a backflipové kousky, dobíjecí akumulátor 2s 7, 4 V 1050 mAh 25C LiPo a bezkartáčový motor s rychlostí přes 45 km/h pro dospělé.

Střídavý motor: hobby 2845 4200 kv, 4pólový motor s vysokým točivým momentem, kovový chladič a design chladicího ventilátoru. Stojí za zmínku, aby odolal nárazu tohoto monster trucku. Hladký účinek 16 kuličkových ložisek snižuje ztrátu výkonu. Kromě nastavitelné tažné tyče ze stejného materiálu jako podvozek a 3vodičového serva s točivou silou 2, že jsme vylepšili baterii a kryt vybavili ohnivzdornými materiály. Rychlost se měří pomocí GPS.
ZnačkaHYPER GO #ad
VýrobceHYPER GO #ad
Výška4.53
Délka12.44
Hmotnost3.75
Šířka8.98
Číslo dílu16BM
Modelka16BM
Záruka30denní záruka na vady výrobce

2. Amewi

#ad

Amewi 22627 Hyper GO Monster truck brushless 45 km/h 4WD 1:16 RTR modrá/bílá

#ad
Amewi #ad - 2s lipo power s 7, 4 v, 25c a 1050 mah v hardcase baterii vyvinutém speciálně pro sérii. Profesionální bezkartáčový závodní motor pro vysoké rychlosti až cca 45 km/h. Kovový kardanový hřídel: Pro pohon bez opotřebení na kovové diferenciály. Nastavitelný podvozek: pro větší stabilitu na přední nápravě. Kovové hnací hřídele cvd: Pro přímý pohon na kola.
ZnačkaAmewi #ad
VýrobceAmewi #ad
Výška4.92
Délka12.2
Hmotnost2.31
Šířka8.86
Číslo dílu22627
Modelka22627
Zárukak.A.

3. HYPER GO

#ad

HYPER GO H16PL 1/16 RTR Brushless RC Buggy, rychlý 62 km/h RC Truck, Race Cars pro dospělé, 4WD High Speed Race Car s akumulátorem 2S 2000 mAh pro Basher

#ad
HYPER GO #ad - Zké pneumatiky zlepšují manipulaci na závodních dráhách, skateparcích a dalších oblastech. Kromě toho zajišťuje kovová ostruha a diferenciál s 16 kovovými ložisky bezproblémový pohon vozidla. Rychlost měřená pomocí GPS. Noví basher mohou nastavit škrticí klapky na 70 %, dokud nejsou připraveni využít plný potenciál rychlosti.

Vysílač: 50m 2. Akumulátor 2s 7, 4 v 2000 mah a bezkartáčový motor dosahují rychlosti 25+ mph 40 kph pro dospělé. Dlouhá životnost: podvozek z vysoce pevného kompozitního materiálu s voštinovou strukturou je integrován s celokovovým CVD, aby byla zajištěna maximální tuhost. Nezávislé přijímače a 45a esc činí toto auto více potenciálu a upgradeabilním. Off-road: 2 sady různých pneumatik pro zábradlí pro basher, stezkách, blátivých trasách, širší pneumatiky mají větší přilnavost na sněhu, trávě a písku. Další příslušenství je k dostání v našem obchodě. Součástí dodávky je 8 dalších klipů, abyste si nemuseli dělat starosti, že je ztratíte.

Dokonale kompatibilní: nezávislé inteligentní 2s/3s 45a esc podporují energetický systém s podporou 3s, super rychlé rychlosti 38+ mph 62 kph, kterých lze za optimálních podmínek dosáhnout pomocí 3S Angry Snail LiPo akumulátoru. Postaveno pro závodní dráhu: přední nastavení krátkých a zadních dlouhých tlumičů nárazů naplněných olejem snižuje odpor vzduchu při offroadových závodech a přítlačný tlak zadního křídla při rychlém zrychlení, a dlouhé zavěšení na zadním konci může vozidlo lépe podpořit pro udržení rovnováhy.
ZnačkaHYPER GO #ad
VýrobceHYPER GO #ad
Výška3.94
Délka9.84
Šířka7.87
Číslo dílu16PL
Modelka16PL
Záruka30denní záruka na vady výrobce

4. HYPER GO

#ad

HYPER GO 14301 1/14 Brushless RC Drift Car s gyroskopem, elektrické auto kompatibilní s 3S Lipo, pro dospělé s gyroskopem, 4WD All-Road Street Bash závodní auto dálkové ovládání, maximálně 62 km/h

#ad
HYPER GO #ad - Začátečníci nebo chlapci mohou nastavit hranice plynu na 70 %, dokud nejsou připraveni plně využít potenciál rychlosti. Dokonale kompatibilní: nezávislý inteligentní regulátor 2s/3s 45a podporuje hnací systém s podporou 3s, superrychlé rychlosti přes 62 km/h jsou za optimálních podmínek dosažitelné s baterií 3S LiPo. Nezávislý přijímač a regulátor 45 a činí toto auto výkonnějším a rozšířitelnějším.

Nabíjecí akumulátor 2s-7, 4 v 2000 mah a bezkartáčový motor dosahují u dospělých rychlostí více než 42 km/h. Kvalita jízdy: pneumatika předmontovaná houba a absorbéry naplněné olejem výrazně snižují otřesy nákladního vozidla při jízdě vysokou rychlostí. All-road: dodává se se 3 sadami pneumatik pro různé povrchy vozovky, ať už se jedná o drsné gumové pneumatiky pro asfalt, rally pneumatiky pro nezpevněné silnice nebo hladké pneumatiky pro driftování – 3 různé zážitky v autě. Rychlost měřená pomocí GPS. Extra: 3 sady pneumatik, 4 pružiny s vysokým odpružením a ochranné pouzdro proti pronikání malých oblázků a plevele, 8 dalších klipů, které jsou přizpůsobeny různým silnicím z toho 1 sada v autě, abyste si nemuseli dělat starosti s jejich ztrátou.

Extrémně dlouhá životnost: podvozek z hliníkové slitiny 6061, kvalitní velké kovové podpěrné tyče v celé karosérii, aby bylo dosaženo perfektního pohonu všech kol, kovová převodovka a kovový diferenciál pro lepší rozložení síly, velký přední pěnový nárazník, u kterého je k dispozici náprava s průměrem 5, 5 mm a M4 maticemi. Doporučené nastavení gyro na 75 %. Interaktivní světla: simulovaná brzdová světla a směrová světla, celé světlo vozidla lze ovládat přes vysílač.
ZnačkaHYPER GO #ad
VýrobceHYPER GO #ad
Výška4.41
Délka12.6
Hmotnost4.85
Šířka6.02
Číslo dílu14MK
Modelka14MK
Záruka30denní záruka na vady výrobce

5. Amewi

#ad

Amewi 21099 Hyper Go Breaker ProDrift-1.4 OnRoad/Drift brushless Gyro 4WD 1:14 RTR

#ad
Amewi #ad - Volle einsatzflexibilität: mit 8-facher Bereifung für Drift, Offroad- und Onroad-Rennen im Lieferumfang. Vollständig kugelgelagertes Fahrzeug für leichtgängige Antriebsleistung. Maximale haltbarkeit: Dank hochwertigem Metall-Chassis und Metall-Antriebskomponenten. Einzelne komponenten bestehend aus ESC, Servo, Gyro und Servo für einfache Reparaturen und gute Zugänglichkeit der Teile. 4wd-antrieb mit cvd-antriebswellen: Noch bessere Traktion und direkte Kraftübertragung an alle Räder.
ZnačkaAmewi #ad
VýrobceAmewi #ad
Výška4.53
Délka12.6
Hmotnost2.48
Šířka6.02
Číslo dílu21099
Modelka21099
Zárukak.A.

6. Amewi

#ad

Amewi 22626 Hyper GO Buggy brushless 3S 62km/h 4WD 1:16 RTR modrá

#ad
Amewi #ad - Profesionální bezkartáčový závodní motor pro vysoké rychlosti až 62 km/h. Všechny komponenty pohonu jsou vyrobeny z kovu pastorek, hřídele a diferenciály: pro dlouhou životnost součástí. 3s lipo power s 11, 1 v, 25c a 1050 mah ve speciálně vyvinuté baterii Hardcase. Kovový kardanový hřídel: pro pohon bez opotřebení na nápravy. Kovové hnací hřídele cvd: na všech nápravách pro přímý pohon.
ZnačkaAmewi #ad
VýrobceAmewi #ad
Výška4.13
Délka10.83
Hmotnost2.32
Šířka8.27
Číslo dílu22626
Modelka22626
Zárukak.A.

7. Amewi

#ad

Amewi 22628 Hyper GO Monster truck brushless 45km/h 4WD 1:16 RTR modrá/červená

#ad
Amewi #ad - Kovové hnací hřídele cvd: Pro přímý pohon na kola. Nastavitelný podvozek: pro větší stabilitu na přední nápravě. Profesionální bezkartáčový závodní motor pro vysoké rychlosti až cca 45 km/h. Kovový kardanový hřídel: Pro pohon bez opotřebení na kovové diferenciály. 2s lipo power s 7, 4 v, 25c a 1050 mah v hardcase baterii vyvinutém speciálně pro sérii.
ZnačkaAmewi #ad
VýrobceAmewi #ad
Výška4.92
Délka12.2
Hmotnost2.31
Šířka8.86
Číslo dílu22628
Modelka22628
Zárukak.A.

8. DEERC

#ad

DEERC H16E auto na dálkové ovládání 1:16, 2,4 GHz RC auto pro dospělé a děti, 68 km/h, 4 WD rychlé závodní auto se 2 bateriemi na 40 min. provozu, bezkartáčový motor

#ad
DEERC #ad - Bezpečnější li-po-akumulátory s vysokou kapacitou toto závodní rc auto je poháněno vylepšenou modulární li-po baterií, jejíž kryt je vyroben z nehořlavých materiálů pro mnohem bezpečnější nabíjení a používání. All terrain & off-road rc car terénní auto je sestaveno se všemi kovovými zapečetěnými kuličkovými ložisky a olejovými tlumiči, písku, štěrku a zemi.

Terénní provozuvybaveno 4 x 4 pohonem všech kol a je podporováno 4 samostatnými koly, dálkové ovládání rtr, nákladních vozidel dokáže získat silný výkon a skvělou ochranu před kolizemi a velké zvýšení na minimální bezpečnou výšku odlévání. 2, integrovaná 2, 4 ghz technologie, která umožňuje současně provozovat až 12 vozidel. Se 2 li-po-akumulátory můžete prodloužit dobu hraní o 40 minut. Slušný dárek pro dospělé a děti různého věku. Dopřejte si nekonečnou napínavou zábavu v terénním a on-roadovém prostředí. Vysoká rychlost 60 + km/h výkonný bezkartáčový motor zajišťuje maximální výkon při nízké spotřebě energie, maximální rychlost může dosáhnout cca 60 km/35 + MPH, s vodotěsným kartáčovým ESC máte 8 možností zrychlení a 8 možností časování a vícenásobnou ochranu.

Nastavte spínač rychlosti ve směru hodinových ručiček, 4 ghz přesné ovládání vysílač pistolové rukojeti má plné digitální ovládání s proporcionálním plynem a řízením pro hladký závod a otáčení se stabilní technologií proti rušení, abyste zvýšili rychlost jízdy a nastavte spínač rychlosti proti směru hodinových ručiček, aby se snížila rychlost jízdy. Dodává se kompletně smontovaný, protiskluzovými gumovými pneumatikami a nylonovým podvozkem, je terénní auto připraveno k běhu, ať už na těžkém terénu, přímo z obalu.
ZnačkaDEERC #ad
VýrobceDEERC #ad
Výška8.74
Délka12.2
Šířka4.33
Číslo díluH16E
ModelkaH16E-EU

9. HYPER GO

#ad

HYPER GO Angry Snail 3S2000 RC Auto Upgrade příslušenství 3S 11,1 V 2000 mAh 25C LiPo akumulátor s USB kabelem, 1/16 Scale, náhradní díly RC baterie pro HYPER GO All 1/14

#ad
HYPER GO #ad - Skutečná kapacita: 3s 11, 1v 3000 mAh 25C rychlost vybíjení. Součástí dodávky je: xt60-deans-t-adaptér zdířka na konektor, žádný kabel a svorka na baterie. Size: 95x34x23mm. For h16gt h16dr h16bm h16 16207 16208 16209 16210 14301 14302 14209 14210 h16pl h14bM. Slo dílů: 3s2000 .
ZnačkaHYPER GO #ad
VýrobceHYPER GO #ad
Výška8.66
Délka36.22
Hmotnost0.46
Šířka12.99
Číslo dílu3S2000
Modelka3S2000
ZárukaNON