Top 10 Sicherungsgerät Klettern – Vybavení pro jištění a slaňování

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PETZL

#ad

PETZL, Pojistka GRIGRI, unisex, jednotná velikost, šedá

#ad
PETZL #ad - Zjednodušuje kontrolu lezeckých tras. Komfortní ovládání páky pro snadné uvolnění lana. Rovnoměrné, komfortní vypuštění díky progresivní regulaci průchodu lanka.

Bezpečný komfort díky blokovací podpoře svorkovými vačkami: při pádu nebo odpočinku horolezce se lano napne, svěrka se otáčí a zasáhne lano, aby se zablokovalo. Kompatibilní se všemi dynamickými jednoduchými lany od 8, 5 do 11 mm a optimalizovaná pro průměr 8, 9 až 10, 5 mm. Vhodné pro všechny uživatele k zajištění v předchozím a toprope. Pojistka s blokovací podporou pro usnadnění pojistkových manévrů v hale a na skále.
ZnačkaPETZL #ad
VýrobcePetzl #ad
Výška1.18
Délka3.94
Hmotnost0.39
Šířka1.97
Číslo díluD014BA00
ModelkaD014BA00
ZárukaBez záruky

2. PETZL

#ad

PETZL, unisex, modrá, jednotná velikost, Pojistka GRIGRI

#ad
PETZL #ad - Pojistka s blokovací podporou pro usnadnění pojistkových manévrů v hale a na skále. Rovnoměrné, komfortní vypuštění díky progresivní regulaci průchodu lanka.

Vhodné pro všechny uživatele k zajištění v předchozím a toprope. Bezpečný komfort díky blokovací podpoře svorkovými vačkami: při pádu nebo odpočinku horolezce se lano napne, svěrka se otáčí a zasáhne lano, aby se zablokovalo. Komfortní ovládání páky pro snadné uvolnění lana. Kompatibilní se všemi dynamickými jednoduchými lany od 8, 5 do 11 mm a optimalizovaná pro průměr 8, 9 až 10, 5 mm. Zjednodušuje kontrolu lezeckých tras.
ZnačkaPETZL #ad
VýrobcePetzl #ad
Výška2
Délka8
Hmotnost0.39
Šířka5
Číslo díluD014BA02
ModelkaPET_10076-PET_10076::BLUE:
ZárukaBez záruky

3. PETZL

#ad

šedá, uni, PETZL Unisex Verticality Grigri

#ad
PETZL #ad - Rovnoměrné, komfortní vypuštění díky progresivní regulaci průchodu lanka. Komfortní ovládání páky pro snadné uvolnění lana. Bezpečný komfort díky blokovací podpoře svorkovými vačkami: při pádu nebo odpočinku horolezce se lano napne, svěrka se otáčí a zasáhne lano, aby se zablokovalo.

Zesílená deska z ušlechtilé oceli zaručuje dlouhou životnost i při intenzivním používání. Obzvlášť vhodné pro vstup do lezení díky páce proti panice a otočnému spínači, se kterým lze volit mezi dvěma režimy jištění: Toprope nebo stoupání. Kompatibilní se všemi dynamickými jednoduchými lany od 8, 9 až 10, 5 do 11 mm a optimalizovaná pro průměr 8, 5 mm. Pojistka s blokovací podporou a pákou proti panice, výborně se hodí pro začátečníky a intenzivní používání.
ZnačkaPETZL #ad
VýrobcePetzl #ad
Výška1.18
Délka14.37
Hmotnost0.44
Šířka11.22
Číslo díluD13A G
ModelkaD13A G

4. PETZL

#ad

červená, PETZL, Pojistka Reverso, unisex, jednotná velikost

#ad
PETZL #ad - Režim reverso pro zajištění jednoho nebo dvou dodatečných zařízení. Mnohostranné možnosti použití při sportovním lezení, při lezení na vícedílných trasách a při horolezectví: Je vhodný pro zajištění horolezce a slaňování na jednom nebo dvou lanech.

Kompatibilní s většinou dynamických lan jednoduchá lana od 8, 5 mm, poloviční lana od 7, 9 do 9, 1 do 9, 5 do 10, 2 mm a dvojitá lana od 6, 2 mm. Všestranný, lehký bezpečnostní a slaňovací přístroj pro použití s jedním nebo dvěma lanky, který je vhodný k zajištění nástupce ze stojanu. Chyty jako u všech pojistných zařízení: Lano je vedeno do přístroje a jedna ruka se nachází vždy na brzdovém lanku. Kontrola brzdového tření pomocí brzdových drážek ve tvaru V, se zářezy.
ZnačkaPETZL #ad
VýrobcePetzl #ad
Výška1.18
Délka3.94
Hmotnost0.15
Šířka1.97
Číslo díluD017AA02-Red
ModelkaD017AA02
ZárukaBez záruky

5. PETZL

#ad

Oranžový, PETZL Unisex šedý Plus Petzl bezpečnostní zámek, jednotná velikost

#ad
PETZL #ad - Společná technika, založená na doprovodu lana v přístroji a trvalém držení ruky na brzdovém lanku. Bezpečnostní zámek s podporou vačky, s panickou rukojetí, obzvlášť vhodný pro trénink a intenzivní používání.

Tlačítkový spínač vám umožňuje vybrat si mezi dvěma režimy pojištění: Moulinette nebo lezení zepředu. Volitelné plné pojištění! zvláště vhodné pro trénink, díky panické rukojeti je GRIGRI + bezpečnostní zámek pro lezení ve fitness studiu a při lezení. Zesílená pro intenzivní používání, používá se se všemi jednotlivými strunami o průměru 8, 5 až 11 mm.
ZnačkaPETZL #ad
VýrobcePetzl #ad
Výška1.18
Délka14.37
Hmotnost0.44
Šířka11.22
Číslo díluD13A AG
ModelkaD13A AG

6. PETZL

#ad

Unisex, jednotná velikost, šedá, PETZL, Pojistka VERSO

#ad
PETZL #ad - Pomůcka pro lezení a horolezectví. Kontrola brzdového tření pomocí brzdových drážek ve tvaru V s vroubkováním. V jednoduché šedé barvě. Kompatibilita lana: jednoduchá lana 8, 9 až 9, 2 mm a dvojitá lana 6, poloviční lana 7, 1 až 9, 5 až 11 mm, 2 mm. Robustní konstrukce a nízká hmotnost.
ZnačkaPETZL #ad
VýrobcePetzl #ad
Výška5.12
Délka7.09
Hmotnost0.12
Šířka0.2
Číslo díluD019AA00
ModelkaD019AA00
ZárukaŽádné

7. BG Climbing

#ad

BG Climbing Belay Glasses Black

#ad
BG Climbing #ad - Die bg belay brille hat auch den perfekten Winkel 60°, um Ihrem Partner zu sichern. Kompatibel mit Brillen und Sonnenbrillen.

Praktisch | einfach zu bedienen, Hardcase mit Karabiner, Umhängeband, Mikrofaser-Brillentuch und Ersatzschrauben im Lieferumfang enthalten. Stabil | es werden ausschließlich hochwertige Materialien Zero Defekt BK7 Prismen verwendet und eine strenge Qualitätskontrolle eingesetzt. Komfortabel | komfortable sicherheitsbrille für Klettern mit perfekter Sicht auf Kletterer und Umgebung während der Sicherung. Technisch | die prismen sind so konzipiert, dass sie eine perfekte Ausrichtung haben.
ZnačkaBG Climbing #ad
VýrobceBG Climbing #ad
Hmotnost0.2
Číslo dílu123456
Modelka123456

8. TRIWONDER

#ad

Jeskyně, TRIWONDER 50 KN slaňovač, slaňovací přístroj 8 descender s ušima, venkovní 50 kN červená, bezpečnostní zařízení pro lezení

#ad
TRIWONDER #ad - Materiál – letecká hliníková slitina 7075, lehká, 8dílná slaňovací šňůra s ušima, vysoká pevnost. Vhodné pro průměr – 8 – 13 mm.

PodmÍnky pouŽitÍ – 50 kn slaňovače se používají hlavně pro leteckou práci, horolezectví, technické záchrany, jeskyně a sportovní aktivity. Povrchová anodizace minimalizuje tření mezi lanem a slaňovačem, zabraňuje poškození lana. Rozměry -- velikost: 17 x 17 cm, maximální napětí: 50 kN. Použití – vhodné pro lezení, technickou ochranu, kácení stromů, čištění oken, průzkum jeskyní, plachtění, práci ve vzduchu atd.
ZnačkaTRIWONDER #ad
VýrobceTRIWONDER #ad
Hmotnost0.62
Číslo díluOS0314
ModelkaOS0314

9. PETZL

#ad

One Size, PETZL Unisex – Erwachsene Stop Abseilgerät mit Bremsassistent, Mehrfarbig

#ad
PETZL #ad - Verzinkt für den Einsatz im Außenbereich. Außensechskant-antrieb für eine optimale Kraftübertragung und einfaches Lösen der Schraube. Sechskantschrauben für stabile und schwere Konstruktionen. Ideal zur befestigung von Einschlagbodenhülsen und Pfostenträgern. Einsetzbar für verbindungen, wo ein Nachziehen der Schrauben erforderlich sein kann.
ZnačkaPETZL #ad
VýrobcePetzl #ad
Výška1.18
Délka3.94
Hmotnost0.25
Šířka1.18
Číslo díluD009AA00
ModelkaD009AA00
ZárukaStandard

10. PETZL

#ad

PETZL Pojistka Grigri 2 šedá 13 0

#ad
PETZL #ad - K dodání: ihned k dodání. Barva: šedá. Cena: 75 - 100 eUR. Výrobce: Petzl. Oblast: bezpečnostní a slaňovací zařízení.
ZnačkaPETZL #ad
VýrobcePetzl #ad
Výška2
Délka8
Hmotnost0.4
Šířka5
Číslo díluD14BG
ModelkaGrigri 2