Top 9 Denon AVR-X2800H – A/V přijímače a zesilovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Denon

#ad

Bluetooth, HiFi zesilovač s Dolby Atmos, HEOS Mulitroom, DAB, WLAN, 8K HDMI, 6 HDMI vstupů a 2 výstupy, kompatibilní s Alexou, černý, DTS:X, Denon AVR-X2800HDAB 7.2kanálový AV přijímač, AirPlay 2

#ad
Denon #ad - Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač 150 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, jako např.

Reproduktory denon home, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-X2800HDAB a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu. Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Vytvořte 5. 2. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina.

Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, tidal, tunein internetového rádia, Deezer a dalších služeb streamování hudby nebo si užívejte digitální rádio s DAB+. Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 2 výstupy přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška6.57
Délka12.99
Hmotnost25.93
Šířka17.09
Číslo díluAVR-X2800H DAB
ModelkaAVR-X2800H DAB
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Denon

#ad

6 HDMI vstupů a 2 výstupy, Denon AVR-X2800H 7.2kanálový AV přijímač, 8K HDMI, WLAN, HEOS Mulitroom, Bluetooth, AirPlay 2, kompatibilní s Alexou, DTS:X, HiFi zesilovač s Dolby Atmos, černý

#ad
Denon #ad - Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 2 výstupy přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy. Vytvořte 5. 2. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina.

Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač 150 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí. Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, tidal, apple airplay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, tunein internetového rádia, Deezer a dalších služeb streamování hudby.

Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-X2800H a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, jako např. Reproduktory denon home, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost22.05
Šířka19.69
Číslo díluAVR-X2800H
ModelkaAVR-X2800H
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Denon

#ad

Bluetooth, 6 HDMI vstupů a 2 výstupy, HEOS Mulitroom, AirPlay 2, 8K HDMI, HiFi zesilovač s Dolby Atmos, kompatibilní s Alexou, Denon AVR-S970H 7.2kanálový AV přijímač, WLAN, DTS: X

#ad
Denon #ad - Vytvořte 5. 1. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, jako např. Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, tidal, tunein internetového rádia, Deezer a dalších služeb streamování hudby.

Reproduktory denon home, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-S970H a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu.

Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 2 výstupy přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy. Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač skvělých 145 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška6.57
Délka12.99
Hmotnost20.94
Šířka17.09
Číslo díluDenon AVR-S970H
ModelkaDenon AVR-S970H
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Denon

#ad

Denon AVR-X1800HDAB 7.2-Kanal AV-Receiver

#ad
Denon #ad - Hohe qualität - für klang, den Sie Gänsehaut bekommen. Maße: tiefe: 33, 9 cm, breite: 43, 1 cm, 4 cm, höhe: 15, Gewicht: 8.60 kg. Hervorragende Qualität Verarbeitung. Surround-receiver mit bis zu 5 Jahren Garantie.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Hmotnost20.28
Číslo díluAVRX1800HDABBKE2

5. Denon

#ad

Denon AVC-X3800H 9.4kanálový AV přijímač, kompatibilní s Alexou, Bluetooth, zesilovač s Auro-3D, DTS:X, černá, HEOS Multiroom, AirPlay 2, 6" 8K vstupy a 3 výstupy, Dolby Atmos

#ad
Denon #ad - Působivý surround sound - ponořte se do 3d audia, zesilovač domácího kina podporuje Auro-3D, DTS:X, Dolby Atmos, DTS Virtual:X a IMAX Enhanced. Posílete dosah své hudby – díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další AV přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, jako např.

Pokročilé 8k domácí kino – 8k video je podporováno všemi 6 hdmi vstupy a 2 výstupy. Streamujte svou oblíbenou hudbu – použijte bluetooth, tunein internetového rádia, tidal, apple airplay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, Deezer a dalších služeb streamování hudby. Vychutnejte si zvuk přes bluetooth sluchátka – bluetooth audio vysílač podporuje jak čisté přehrávání Bluetooth přes sluchátka, tak současné přehrávání s připojenými reproduktory. Zažijte nekomplikovanou kompatibilitu videa a skvělou kvalitu obrazu s HLG, Dolby Vision, HDR, HDR10+ a Dynamic HDR. Hraní příští generace – av zesilovač podporuje variabilní obnovovací frekvenci VRR, Quick Frame Transport QFT, režim Low Latency Mode ALLM a zaručuje tak plynulé herní zážitky bez prodlevy s kompatibilními herními konzolami.

Reproduktory denon home, s AV zesilovačem a poslouchat hudbu po celém domě. Zažijte výjimečnou kvalitu zvuku při hudbě a filmech – pro váš vlastní zvukový systém domácího kina má AVC-X3800H 9kanálové zesílení až 180 W/kanál a zvládne až 11, 4 kanály s přídavným stereo zesilovačem. Podporuje nejaktuálnější hlasové asistenty – použijte chytrý reproduktor nebo svůj chytrý telefon k ovládání AV zesilovače pomocí Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri dostupnost a rozsah funkcí se liší v závislosti na regionu a hlasovém asistentovi.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška9.84
Délka20.87
Hmotnost22.05
Šířka19.29
Číslo díluAVC-X3800H
ModelkaAVC-X3800H
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Denon

#ad

8K HDMI, kompatibilní s Alexou, WLAN, HEOS Multiroom, Denon AVR-S770H 7.2kanálový AV přijímač s Dolby Atmos, DTS: X, Bluetooth, 6 HDMI vstupů a 1 výstup, AirPlay 2

#ad
Denon #ad - Jednoduché nastavení a systém korekce prostoru audyssey – náš oceněný instalační asistent poskytuje jasné pokyny krok za krokem, abyste mohli ihned začít. Denon kvalita zvuku – vyplňuje malé až středně velké prostory dynamickým zvukem Denon Sound.

Software audyssey multeq pro přesnou kalibraci zvuku zaručuje optimální zážitek z poslechu ve vaší místnosti. Výkonný, diskrétní 7kanálový zesilovač špičkové třídy – diskrétní vysokoproudové zesilovače na všech kanálech poskytují výkon na kanál až 140 wattů – dostatečný výkon pro většinu reproduktorů ve středně velkých místnostech.

Streamování hudby po celém domě – zabudovaný heos umožňuje bezdrátově streamovat hudbu a přenášet ji na reproduktory s podporou HEOS v jiných místnostech. Více než 110 let innoace – od svého založení v roce 1910 se denon neúnavně snaží o kvalitu, inovaci a zvukový výkon, aby vytvořil nezapomenutelné okamžiky. Velkolepý 3d zvuk – ponořte se s Dolby Atmos uprostřed dění.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška5.98
Délka13.35
Hmotnost18.96
Šířka17.32
Číslo díluAVRS770HBKE2AU
ModelkaAVRS770HBKE2AU
ZárukaZáruka výrobce 3 roky

7. Denon

#ad

Schwarz, Denon: AVR-X1800H 7.2 8K Surround Receiver

#ad
Denon #ad - Surround-receiver mit bis zu 5 Jahren Garantie. Hohe qualität - für klang, den Sie Gänsehaut bekommen. Maße: tiefe: 33, 4 cm, 1 cm, breite: 43, 9 cm, höhe: 15, Gewicht: 8.60 kg. Hervorragende Qualität Verarbeitung.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Hmotnost18.96
Číslo díluAVRX1800HBKE2

8. Denon

#ad

Kompatibilní s Alexou, WLAN, 8K HDMI, Bluetooth, HEOS Multiroom, Hifi zesilovač s Dolby Atmos, černý, 6 HDMI vstupů a 1 výstup, AirPlay 2, DTS:X, Denon AVR-X1700HDAB 7.2kanálový AV přijímač

#ad
Denon #ad - Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, jako např. Vytvořte 5. 1. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina. Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-X1700HDAB a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu.

Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, TIDAL, TuneIn internetového rádia, Deezer a dalších služeb streamování hudby nebo si užívejte digitální rádio s DAB+. Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač skvělých 145 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí.

Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 1 výstup přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy. Reproduktory denon home, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Přenos bluetooth audio: přenášejte zvuk svého av přijímače jednoduše bezdrátově na Bluetooth sluchátka, AVRX1700HDAB může zvuk přehrávat současně i přes Bluetooth sluchátka a reproduktor.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška5.91
Délka13.39
Hmotnost22.05
Šířka17.09
Číslo díluAVRX1700HDABBKE2
ModelkaAVRX1700HDABBKE2
Záruka6 let záruka výrobce

9. Denon

#ad

Hifi zesilovač s Dolby Atmos, HEOS Multiroom, WLAN, 6 HDMI vstupů a 1 výstup, Denon AVR-X1700H 7.2kanálový AV přijímač, DTS: X, černý, kompatibilní s Alexou, AirPlay 2, 8K HDMI, Bluetooth

#ad
Denon #ad - Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Přenos bluetooth audio: přenášejte zvuk svého av přijímače jednoduše bezdrátově na Bluetooth sluchátka, AVRX1700H může zvuk přehrávat současně i přes Bluetooth sluchátka a reproduktor.

Vytvořte 5. 1. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina. Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 1 výstup přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy. Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, tunein internetového rádia, TIDAL, apple airplay 2 nebo aplikaci heoS pro přehrávání hudby ze Spotify, Deezer a dalších služeb streamování hudby. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, jako např.

Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-X1700H a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu. Reproduktory denon home, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač skvělých 145 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost18.96
Šířka19.69
Číslo díluAVRX1700HBKE2
ModelkaAVRX1700HBKE2
ZárukaZáruka výrobce 5 let